Elena Rerich

Pasiruoškite šviesos priėmimui

   Pakylėtieji Valdovai – tai pakylėtos sielos, kurios Žemėje gyveno, mokėsi, augo ir tos sielos dabar padeda jums augti ir suprasti vidinį pasaulį.

Laikai keičiasi, kas buvo mums duota, buvo reikalinga tuo metu, dabar keičiasi vystymosi greitis ir Mokytojai iš jūsų daugiau reikalauja, daugiau tikisi. Neužtenka atlikti tam tikras praktikas, reikalinga išmokti bendrauti su Mokytoju. Individualiai bendrauti. Mokymas eina individualus, virsmas yra individualus, todėl negalima visų sulyginti ir visus mokyti vienodai. Kiekvienas išjausti Mokytoją turi savarankiškai, todėl ir siekiama, kad kuo daugiau žmonių užmegztų kontaktą su savo Dvasios Mokytoju. Skaitykite laiškus, skaitykite kitą literatūrą, kurią perdavė Mokytojai, koncentruokite mintis į Dvasios Mokytoją ir bendraukite, net jei nesuprantate ar užmezgėte ryšį ar ne. Įsivaizduokite, kad Mokytojas girdi. Apgaubkite save šviesos stulpu ir susijunkite su Mokytoju. Tik visados paprašykite Dievo, kad šį jūsų bendravimą Jis saugotų, kad Jis vestu ten, kur yra šviesa.

Senovėje tik žyniai ar šventikai gaudavo nurodymus iš Mokytojų, bet dabar laikai keičiasi ir jūs visi turite bendrauti su Dvasios Mokytojais. Visada juskite ramybę ir palaimą. Žinokite, Mokytojai niekada nelieps daryti kažką blogo. Jei neaišku su kuo bendraujate – nukreipkite mintis į Dievą ir paprašykite Jo pagalbos. Dievas – tai meilė, gėris, šviesa. Jūs turite išmokti pamilti Dievą kaip Draugą, kaip jus besąlygiškai mylintį Tėvą, kaip Globėją. Ir jūs pamatysite stebuklus. Kai išmoksite bendrauti su Pakylėtaisiais Valdovais, jūs išgyvensite stebuklus kiekvieną dieną. Gyvenimas bus kupinas įvairovės, išminties ir besąlyginės meilės. Visa tai, aš išjaučiau ir išgyvenau. Degiau, bet mėgavausi tuo degimu, nes tas skausmas neužgožė meilės ir gerumo, švelnumo ir išminties, kurie tekėjo iš Mokytojų širdies. Jums degti nereikės. Jau laikai kiti, bendras energetinis laukas švaresnis, pralaidesnis Dievo šviesai, todėl bendrauti su Mokytojais nebus taip skaudu ir sunku.

Atsiverkite stebuklams, kuriuos galite patirti. Skaitykite laiškus iš naujo, jei nežinote kaip to siekti. Viskas surašyta, tik reikia tai išgyventi. Kai išgyvensite širdimi visus pamokymus, jūs keisitės, vibracijos kils ir stebuklai atsivers.

Pasiruoškite šviesos priėmimui. Dėl to verta stengtis.

Su meile ir gerumu, Elena Rerich

Dalintis:

1 komentaras apie “Pasiruoškite šviesos priėmimui”

  1. Nuostabu as taip dziaugiuosi Violeta,kad ir Lietuvoje yra Valdovu tarnautoju apkabinu myliu ir laukiu atvykstant i Kauna su Meile Dana

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *