Elohimas Alfa

Gyvenimo tikslas

Suvokiminis – pajautiminis sąmonės išraiškos lygmuo bus pažintas, kada žmogus gebės susitelkti į savęs suvokimo procesą. Tai nėra kažkas aiškiai apibrėžto ir suprantamo iš kasdienybės pozicijų. Tai visai nauji pajautimai, kurie turi būti ugdomi, kuriuos reikia savyje atpažinti, įvardinti, sukonkretinti. Žmogus dažnai sako, kad jis kažką jaučia, bet negali apčiuopti ir tiksliai įvardyti. Tokiu atveju žmogus nesutelkia dėmesio į tas būsenas, neįsigilina į jas, o įvardyti reikia viską, ką išjaučiate. Kai tai įvardijate, tada, galima sakyti, jau suvokėte. O jeigu sakote, kad kažką išjaučiu, bet nesuvokiu, tai ir lieka nesuvokta, nepažinta ir neįmaterinta. Suvokiminis – pajautiminis sąmonės išraiškos lygmuo įmaterina tuos naujus potyrius, kurie žmoguje atsiranda. Įmaterinti (suprasti) naujus pajautimus ir naujus suvokimus yra būtina, nes tik taip jie keis žmogaus gyvenimo energinę erdvę.

Kiekvienas žmogus gyvena savo energinėje erdvėje. Tai yra tokiame vibracijų lygmenyje, kurį išskleidžia jo mintys, jausmai, veiksmai, būsena. Energinė erdvė yra tokia pat materiali, kaip ir žemiškoji, žmogaus akiai matoma ir kitais pojūčiais patiriama erdvė. Kol žmogus gyvena darnoje su savo žemiškąja, sielos ir esybės sąmone, jo žemiškoji erdvė yra pagrindinė, kurioje žmogus save suvokia ir kaupia patirtis, išgyvena pačius įvairiausius žemiškus įvykius. Kai skleidžiasi Kosminė sąmonė, žmogaus gyvenimo fokusas pereina iš žemiškosios erdvės į energinę erdvę. Tas lygmuo tampa pats svarbiausias. Ir atėjus laikui (praėjus daugybei metų, gal net įsikūnijimų), ta žemiškoji erdvė pamažu nyks. Į ją bus sutelkiama vis mažiau dėmesio energijos. O į ką mažai sutelki dėmesio energijos, tas sunyksta. Vadinasi, kai žmogus gyvena su išlaisvėjusia savo Kosmine sąmone, jis labiau susitelkęs į pajautiminį – suvokiminį lygmenį ir jam materiali tampa būtent ta energinė erdvė. O žemiškoji – materinė erdvė egzistuoja tarsi antrame plane. Vis mažiau fokusuojant dėmesį į žemišką gyvenimą, tas gyvenimas praranda savo svarbumą. Išnyksta tam tikri prisirišimai, keičiasi žmogaus pomėgiai. Išnyksta siekiamybė turėti daug materialių dalykų ar veikti kažkokius labai apčiuopiamus materialius darbus. Išnyksta būtinybė būti aktyviu kasdieniame materialiame gyvenime. Klausite, o kaip tada bus su tomis nuostatomis, kad reikia gyventi kryptingai: užaugti, mokytis, sukurti šeimą, dirbti..? Tos nuostatos keisis, nes keisis ir žmogaus gyvenimo forma. Šiandien jums sunku net patikėti, kad žmogaus gyvenimas gali vystytis kažkaip kardinaliai kitaip, o ne taip nuosekliai, kaip iki šiol gyvenimas kiekvienam žmogui ir kūrėsi. Sakysite, kad yra žmonių, kurie nesilaiko tų dabartinių gyvenimo principų, tai gal jie jau eina tuo nauju gyvenimo keliu? Atsakysiu, kad ne, jie neina tuo nauju keliu, jie tik turi kitokį gyvenimo būdą ir kitokias gyvenimo vertybes. Tačiau jie nėra įmaterinę energinės erdvės savo gyvenime. Šis procesas tik prasideda. Gali turėti pačias keisčiausias nuostatas apie gyvenimą, bet vis tiek mąstysi savo išvystyta žemiškąja sąmone, o ne Kosmine sąmone. 

Išsilaisvinusi Kosminė sąmonė reikalauja pokyčio tiek fiziniame kūne, tiek pačios gyvensenos formose. Pirmiausia reikia suvokti, kas yra Visatos dėsniai, kas yra sąmonių energinės srovės. Kaip tas sroves galima valdyti ir kaip įmaterinti aukštesnių vibracijų energinę erdvę. Manau, kad vien nuo tų sakinių galva svaigsta, o kaip tai suvokti ir kaip tai padaryti – tikrai sudėtinga, tačiau įmanoma. Tuo ir nuostabus jūsų žemiškas gyvenimas dabartiniame laikotarpyje, nes jūs stovite ant materialiai, energiškai besikeičiančio pasaulio slenksčio, ir visos nuostatos, kurios buvo savaime suprantamos tūkstančius metų, nebeturės savo veikimo prasmės.
Gyvenimas keičiasi, žemiškoji erdvė eterėja. Eterėja sąmonės lygiai. Sąmonėja tiek žmogus su visomis savo sąmonėmis, tiek dėsniai ir principai. Viskas yra gyva, sąmoninga, ir jeigu jūs nejaučiate, kaip eterėja dėsniai, tai tik todėl, kad patys gyvenate sunkios energetikos pasaulyje. Viskas eterėja, gyvenimo forma keisis, nes pati materija keisis – ir viskas prasideda dabar, kai žmogaus Kosminė sąmonė įsilieja į žemiškąją erdvę ir keičia žmogaus vystymosi orbitą. Ta, senąja vystymosi orbita, žmonija vystėsi daugybę tūkstančių metų, bet įsimaterino nauja sąmonės sudedamoji dalis – ir vystymosi orbita keičiasi. Ne vystymosi kryptis, o orbita. Tai reiškia, kad keičiasi viskas, kas gali būti tam tikro laipsnio materialu. Jeigu norite suvokti, pajusti tas tiesas, visą savo dėmesį, visus savo gyvenimo tikslus turite sutelkti tik į vieną – į gilesnį savęs suvokimą ir mokymąsi gyventi vis aukštesnių vibracijų lygmenyje. Pati svarbiausia jūsų gyvenimo karjera ir gyvenimo tikslas turi būti gebėjimas pereiti gyventi į keturmatę (ir …matę) erdvę, bei susilieti su vis aukštesne savo sąmone.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *