Elohimas Arktūras

Alchemija

    Šviesa begalinėje erdvėje. Taip jūs galite įsivaizduoti kitos realybės pasaulį. Bet, atėjus laikui, jūsų sąmonė pajėgs sukoncentruoti dėmesį ir pamatyti vaizdinius tos, kitos realybės, kuri egzistuoja, nepriklausomai nuo žmogaus valios. Ji egzistuoja, nes yra visumos dalis. Kitų vibracijų, bet tos pačios visumos dalis. Daugelis žmonių į Žemę atėjo iš tos kitos realybės, kuri supa jus. Yra žmonių, atėjusių ir iš dar kitos realybės,  bet čia sudėtingesni procesai, tai apie juos vėliau. Ši realybė susieta su žemiškuoju gyvenimu betarpiškai, nes tai, kas sukurta toje realybėje, materializuojasi jūsų žemiškajame plane. Tiesa, mes negalime sakyti, kad viską, ką jus sukuriate jau sukurta mūsų realybėje. Taip nėra. Esmė, kad jūs ateinate iš tos kitos realybės. Jūs ten sukurti ir atėjote į Žemę kurti iliuzijos. Iliuzijos kūrimas yra nuostabus dalykas. Jūs turite visas galimybes nuolat kurti vis kitokią iliuziją. Jus galite daug ką išbandyti, galite keisti kūrimo medžiagas, galite keisti laiką, erdvę, galite keisti jausmus, mintis. Jus turite neišsenkamas galimybes kūrybai. O nuo kūrybos priklauso kokioje iliuzijoje gyvenate. Supraskite, iliuzija tai ne blogis. Tai kūrybos laisvė. Jūs nesate įtvirtinti į tam tikrus rėmus, nors gal jums ir atrodo kitaip. Rėmus jūs patys sau suformuojate, bet ir tai tėra iliuzija. Šiandien norite gyventi sukaustyti rėmų – gyvenkite. Bet gal rytoj norėsite gyventi laisvoje kūryboje? Ir tai jūsų pasirinkimas, jūsų iliuzijos pasaulis. Kokiame pasaulyje norite gyventi, tokiame ir gyvenate. Problema išlieka tik tame, kad jūs sąmoningai nemąstote, todėl iliuzinis pasaulis nėra toks, kokį lyg tai ir norėtumėte turėti, bet nemokėdami valdyti jausmų, minčių, nemokėdami atsiriboti nuo kolektyvinės sąmonės, jūs susikuriate ne kūrybišką iliuziją, o susikuriate apribojimus.

Bet kai mokėsite gyventi sąmoningai, tai jūs negalėsite atsidžiaugti jums suteiktomis galimybėmis. Tai ALCHEMIJA. Tai gebėjimas kurti „auksą“ bet kur ir bet kada. Tai gebėjimas susiformuoti pačią geriausią ateitį, pačią gražiausią aplinką. Galėsite nuolat daryti pačius kūrybiškiausius procesus, viskas jums išeis, viskas neš tik gėrį. Tai štai, atskleidžiame jums paslaptį – mes stengsimės jums padėti tapti Alchemikais. Ar supratote mane?

Dalintis:

1 komentaras apie “Alchemija”

  1. …anksčiau vaikystėje galvojau: KODĖL MŪSŲ PASAULYJE NĖRA STEBUKLŲ kaip pasakose būna?.. O čia, Jie YRA ir dar Nuostabesni Kokie tik Gali Būti!!! 🙂 …ir apima Džiaugsmas TO DIDELIO ATRADIMO, ir apima DĖKINGUMAS Tiems, Kas Skleidžia Šią Tiesą Kantriai, Nuoširdžiai ir su Didele Begaline MEILE. Aš vėl noriu AUGINTI SPARNUS. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *