Elohimas Arktūras

Transcendentinis žinių įvaldymas

      Nustebote? Taip, tai Aš, Elohimas Arktūras. Kiek šviesos pavyko įnešti į jūsų erdvę… Buvo gera tiesiogiai bendrauti su žmogumi. Jūsų iliuzinis pasaulis smarkiai keičiasi. Įtakos turi šviesa, kuri perduodama iš aukščiausiosios sąmonės šaltinio. Prisilietimas prie žmogaus – tai mažas stebuklas, kuris neįvyksta dažnai. Bet šiandieną man pavyko apsilankyti jūsų erdvėje ir nuleisti savo spindulį į žmonių širdis ir sąmonę.

Kiekviena diena bus tarsi mažas stebuklas. Nes žmogus galės prisiliesti prie kito žmogaus dieviškosios energijos. Suspindės šviesa ir taip žiburėlių, vedančių į laimės kalną tik daugės.

Dangus ir Žemė susilieja. Susilieja šviesa ir tamsa. Vienovėje išnyksta pragaras, lieka tik rojus. Lieka Amžinybė. Ėjimas į save atveria vartus į gėrį, meilę. Beribė meilė skleidžiasi sukaustytame rūke. Bet Saulė šviečia, o žmogaus širdis ištroškusi Saulės. Galingieji suvienija kardus ir įskelia žiežirbą dieviškosios ugnies. Tai reiškia, kad žmogus pakylėja savo sąmonę ir suvokia dieviškosios ugnies prasmę. Keičiasi kriterijai ir matmenys. Į jūsų suvokimą įsilieja dar vienas matmuo. Pasaulį nepakanka vertinti per laiko, erdvės ir veiksmo prizmę. Įsilieja dar vienas matmuo – transcendentinis žinių įvaldymas. Tai keičia gyvenimo kriterijus ir siekius. Prasideda netiesioginis žinių įsiliejimas į jūsų sąmonę. Neapčiuopiamų, nematomų žinių įsiliejimas. Apsiaustai dengia paslaptį, jie padeda įnešti žinias į žmogaus sąmonę, neužfiksuojant protui. Nėra atmetimo reakcijos. O tai, kas į tave įeina – tave keičia. Vadinasi, keitiesi tu, tau to nežinant. Transcendentinis žinių įvaldymas neįmanomas per protą. Todėl tos žinios slepiamos po uždanga, bet jos keičia situaciją.

Kur žmogaus laisva valia? Man, Elohimui, laisva valia neegzistuoja. Aš laisvas iš prigimties. „Aš esu Laisvė“ – Viešpaties Maitrėjos mantroje čia kalbama apie mane. Jūs mane įtvirtinote savo energetikoje, jums to nežinant. Apsiaustai seniai veikia, tik nesuvokėt kas juos turi ir kaip jie veikia. Aš Laisvė ir mano laisvė susilieja su laisve, esančia tavyje. Tik Laisvė suteikia galimybę skleistis Meilei, Džiaugsmui, Tiesai.

Aš esu Laisvė tavo širdyje, Aš šlovinu gyvenimą kartu su tavimi, Aleliuja

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *