Elohimas Ciklopėjus

Proto ir fantazijos ugdymo mankšta

Elohimas Ciklopėjus

Tu pažadinai galimybę, mums pavyko tai padaryti. Įsivaizduok, pirmykštis žmogus gavo didžiulį sandėlį su geriausios kokybės miltais ir dar daugybę jam nematytų produktų. Dabar tu žinotum, kad iš miltų gali kepti duoną, pyragus, bandeles ir t.t. O kai žmogus nesuvokė, kam jie reikalingi, tik išsivolioja miltuose ir pakvaišęs laksto. Taip dabar darote ir jūs. Jums atsiveria didžiulės galimybės, bet visiškai nesuvokiate ką su jomis galima padaryti. Todėl viskas eina pamažu. Pirmiausia mokotės auginti grūdą ir jį sumalti, o tik po to kepti pyragus. Suvokimas, kad reikia visiškai atsiverti Dievui ir visą savo dieną skirti jam – tai grūdo auginimas. Ne melstis ir garbinti visą dieną dievą reikia, o gyventi taip, kad jam nebūtų gėda dėl tavo veiksmų ir minčių. Bet susiliejimas su dievu tau leis tinkamai suformuoti vertybes ir padės rinktis tinkamus sprendimus. Šis prisirišimas prie Dievo leis tau įeiti į „miltų sandėlį“ ir iš karto pradėti kepti – kurti. Tai alegorinis paaiškinimas. Bet, šiandieną, kai prasideda nauja suvokimo pradžia, aš noriu pasakyti – jūs turite labai daug galimybių įdomiai ir kūrybingai gyventi. Ir ne taip, kaip lyg šiol. Kūryba keičiasi. Išorinė kūryba pereina į vidinę kūrybą. Kaip ir visas gyvenimas. Vidiniai išgyvenimai tampa patys svarbiausi ir išraiška jų stipriausia. Vidinė kūryba paremta vidiniu žinojimu. Žinojimu ką veikti, kaip elgtis. Mokymas ateina per širdį ir protą, o ne per knygą.

Aš, elohimas Ciklopėjus, noriu perduoti informaciją, kuri turi pasiekti jūsų sąmoningumą. Šiandieną sakau labai rimtai – pasaulis keičiasi. Tai, kas buvo tvirta ir amžina, keisis. Jūs esate pranašai naujojo pasaulio. Kažkada ir kažkas turi pradėti rimtą, solidžią pradžią naujojo pasaulio. Jūs jais ir būsite. Mes nuolat ir rimtai kalbėsime apie paprastus kasdienius dalykus ir mokinsime per širdį, per išgyvenimą, per suvokimą. Pasaulis yra daug įvairesnis, nei dabar priimate. Todėl ramiai atverkite akis ir širdį ir supraskite, tai, kas atrodė mistiška, keista, nerealu – viskas tikra. Ir dar labiau tikra, nei patys priimate. Supraskite – jūsų mintis gali materializuotis. O kas gali jums trukdyti svajoti. Tik jūsų pačių suvaržymai. Tad pamėginkite peržengti savo svajonių ribą. Svajokite drąsiai. Aš nesakau, kad šiandieną viskas šimtu procentu išsipildys, bet jūs turite išdrįsti svajoti. Turi išdrįsti svajoti fantastiškai, pasakiškai. Atlaisvinkite savo ribas. Jūs pamatysite, kaip sunku fantazuoti. Tai toks paprastas procesas – bet išmėginkite tai nors prieš miegą. Pafantazuokite įdomų, labai keistą pasaulį. Sakau, tai nesipildys, bet pralauš jūsų mąstymo blokus. O to mes ir siekiame. Pralaužti blokus. Mums trūksta galimybių pralaužti jūsų susikaupimą ir vienodą mąstymą. Reikia įvairumo, kūrybiškumo. Užduotis duodame lengvas, bet jos turi didžiulę reikšmę. Kūrybinę reikšmę.

Jums gal keista, kad aš, Žemės kūrėjas, siūlau pereiti į fantaziją. Bet aš tai ne tik siūlau, to prašau ir reikalauju. Į priekį žengsime po truputį. Ir jeigu kažko neįgyvendinsite, tai nesuvoksite naujai duodamos informacijos. Viskas paprasta. Žinią perskaitysite, bet nesuprasite, nes nebūsite įvykdę užduoties. Blokuosis sąmonės praplėtimas. Jis ir taip blokuojasi, o mes jį norime atlaisvinti. Fantazuokite, kurkite, juo nerealiau, tuo geriau. Grįžkite į vaikystę nors valandą per dieną. Tai proto ir fantazijos ugdymo mankšta. To dabar labai reikia tolimesniam procesui.

Su meile ir tikėjimu,

Elohimas Ciklopėjus

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *