Elohimas Matrica

Sąmonės keitimo procesas

Elohimas Matrica

Žmogaus sąmoningumas yra svarbi detalė visos Visatos vystymosi eigoje. Sąmoningumas išskiria energiją. Kaip pasireiškia žmogaus kūryba? Per žmogaus sąmoningumą. Žmogaus išraiška įgauna tokį veikimo diapazoną, kokį leidžia jo sąmoningumas. Jei mes sakome – žmogus turi kurti, jis yra kūrėjas, tai pirmiausia, mintyse turime tai, kad žmogaus sąmoningumas yra aukšto lygio ir jis gali kurti. Beždžionės žmogumi kūrėju nepavadinsi, nors šis etapas vystymuisi turėjo didelę reikšmę. Bet tai nėra Kūrėjas. Lyg šiol vystėsi žmogus kaip individas, kaip asmenybė. O dabar jis pradeda savo veiklą kaip Kūrėjas. Vadinasi, jo sąmoningumas subrendo iki tokio lygio, kur gali prasidėti kūryba. Sąmonė kol kas yra labai apribota. Bet juk viskas tik prasideda. Sąmonės blokai nuolat laužomi ir atlaisvinami. Žmogaus energetika atlaisvinama. Žmogus įgauna naujų žinių, naujų potyrių, tai yra ir naują suvokimą. Jo sąmoningumas keičiasi.

Procesas vyktų labai sklandžiai, jeigu tam neprieštarautų pats žmogus. Žmogaus sąmoningumas turi galimybę atlaisvėti, priimti daugiau informacijos ir  suteikti daugiau žinių, taip atsirastų didesnės veiklos galimybės. Bet žmogus save tuoj apriboja. Apriboja frazėmis: nesąmonė, nesuprantu, tai ne man, kam to reikia ir t.t.

Viskas paruošta tam, kad sąmoningumas laisvėtų ir plėstųsi. Reikia tik priimti energijas ir su jomis tobulinti save. O jūs vietoj to pradedate susireikšminti ir, kartu, save sumenkinti. Iš tiesų, save menkindami, jūs netiesiogiai save sureikšminate. Labai atsargiai save vertinkite. Geriausia būtų, kad nustotumėte save vertinti. Nes nei žinote, kaip save vertinti, nei turite kriterijų, pagal kuriuos galėtumėte vertinti. Daug lengviau pratekėtų energija ir žinios, jei savęs nevertintumėte. Ką vertinate? Savo asmenybę. Ar mums ji reikalinga? Ne. Reikalingas aukšto lygio sąmoningumas, kuris žino, kad svarbiausia per savo materialią išraišką išreikšti Dievo valią. Jūs esate Kūrėjai. Ne asmenybės. Kūrėjai, kurie suvokia erdvę ir laiką kaip vientisą sistemą. Asmenybės jūsų keičiasi su lyg kiekvienu įsikūnijimu. Dieviškoji energija išlieka visados. Tai, kas svarbu amžinybės atžvilgiu: sugebėjimas išskleisti dieviškąją energiją, kuri yra jūsų pagrindinė sudedamoji dalis, ar puikuotis įvaizdžiu. Kurį suformuoti galima įvairiai, vertinti galima įvairiai ir jis gali nuolat kisti. Nieko nėra labiau kintančio nei žmogaus asmenybės forma. Nuo lyg kiekvienos minties, žinios, jausmo – asmenybė keičiasi. O dieviškoji energija ateina iš šaltinio ir ji yra nekintanti. Dieviškoji energija įvelka save į asmenybės formą, bet gi ar tai yra svarbiausias dalykas. Juk tu, kaip žmogus, visuomenėje gali užimti pačią įvairiausią socialinę padėtį, bet argi tai yra svarbu vertinant tave pagal sąmoningumo lygį, pagal skleidžiamos meilės kiekį. Nesvarbu ar tu prezidentas ar ūkininkas, svarbu kaip tu suvoki pasaulį ir kaip tu save išreiški. Tik tau pačiam gali būti svarbu ar tu užimi kokią socialinę padėtį visuomenėje ar ne. Čia tavo susireikšminimo reikalas, ne dieviškosios energijos. Bet tai nereiškia, kad tu negali išreikšti dieviškos energijos užimdamas tam tikras pareigas. Visur ir visados žmogus gali tinkamai išreikšti Dievo valią. Svarbu suvokti kaip tai padaryti esamoje padėtyje. Ką geriausio gali padaryti savojoje aplinkoje. Nes Dievas žino, kokioje aplinkoje tau geriausia veikti, toje aplinkoje ir gyvensi. Jei toje aplinkoje nepavyksta tinkamai save išreikšti, tada tu ją keisi lengvai ir paprastai…

Grįžtu prie sąmoningumo idėjos. Šiuo laišku ir norėjau jūsų paprašyti: atkreipkite dėmesį į tai, kaip save blokuojate. Mes neturime įtakos ten, kur jūsų laisva valia veikia. Jeigu nusprendėte blokuoti energijos atėjimą į jūsų struktūrą, tai ji ir nepasieks nei jūsų širdies, nei proto. Neblokuokite proceso. Laisvai priimkite viską, kas su jumis vyksta. Nesureikšminkite to ir nesumenkinkite to. Viskas turi būti lengvai ir paprastai, tarsi paprasti kasdieniai dalykai į kuriuos net dėmesio labai nesutelkiate.

Žmogaus sąmoningumas, iš tiesų, yra ypatingas dalykas. Mes prie to vis grįžtame.  Visatą valdo Dievo sąmonė. Žmogus yra Dievo sudedamoji dalis. Jis įsijungia į Dievo sąmonę. Tai, kad jūsų sąmonė dabar labai ribota, tai nereiškia, kad ji negali atlaisvėti, prasiplėsti ir veikti visai kitaip nei iki šiol. Apie tai ir pradedu kalbą, nes mano darbo esmė – sąmonės keitimas. O kartu ir kolektyvinės sąmonės pokytis.

O tai nėra vien minčių ir jausmų valdymas ar įsiklausymas į vidinį balsą. Tai procesas, kurį apčiuopsite, kuris jus stebins. Ir tie, kurie nepasitikės Dievu – tuos šis procesas ir gąsdins.

Sąmonės keitimas – labai gražus procesas. Labai įdomus, nepakartojamas savo grožiu, įvairumu, savo galia. Laukite šio proceso, mėgaukitės, kai pajusite jį prasidedant. Net neklauskite, ką turėtumėte pajusti. Nes kai pajusite, tai tikrai suprasite – procesas prasidėjo. Jėgą mes siunčiame galingą. Šimtmečiais išminčiai laukė šios galimybės ir ji atėjo. Jūs gaunate didžiulę dovaną. Tie, kurie ją priims – kils energetiškai aukštyn, kurie to atsisakys – smuks ilgam žemyn. Nebijokite, jūs viską suprasite atėjus laikui. O jeigu nesuprasite, vadinasi, tas laikas dar neatėjo…

Elohimas Matrica

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *