Gautama Buda

Pažangos kelias

Gautama Buda.

Aš skelbiu žinią. Žinią apie žmogaus struktūros pokytį. Energetiniame lygmenyje šis pokytis formuojasi stipriai. Žmogaus energetika laisvėja. Žmogaus galimybės didėja. Lieka žmogui tik sąmoningai priimti šias galimybes ir pagal jas gyventi. Kiekvienas žmogus yra savitas. Jis savitai suvokia aplinką, savitai suvokia bendravimą su kitais žmonėmis ar su Dievu. Todėl ir galimybės yra labai įvairios. Konkrečios tiesos, kaip turi elgtis ateities žmogus – nėra. Nes įvairovė begalinė. Tik toje įvairovėje daug naujumo, kurį suformuos patys žmonės.

Aš atėjau pakalbėti apie suvokimo įtaką paties žmogaus gyvenime. Juo suvokimas aiškesnis, tuo lengviau įvertinti savo aplinką ir lengviau priimti teisingus sprendimus. Žmogaus virsmas yra begalinis. Keisis jo materiali ir nemateriali struktūra. Bet, šiandieną, dauguma žmonių tiesiog ieško galimybės išgyventi savo gyvenimą. Ir laimingi tie, kurie gali jausti tiek vidinę ramybę, tiek džiugesį, kad gyvena. Žmonės labai skuba, labai įsigilina į kasdienius rūpesčius ir mano, kad atsipalaidavę gali gyventi tik Tibeto vienuoliai. Žinoma, tai jie moka ir tai daro. Bet, atsipalaidavimas yra labai svarbu žmogaus gyvenime. Atsipalaiduoji – nuimi nerimą, įtampą, baimę. Atsipalaiduoji – nebeįžvelgi aplink tiek daug problemų. Pats pailsi ir lengviau pažvelgi į savo gyvenimą. Niekas neapsunkina žmogaus gyvenimo. Tik jo paties požiūris į savo gyvenimą, į savo aplinką.

Keisk požiūrį – gyvenimas keisis. Tiesiogine ir perkeltine prasme. Suvokiu, kad daug kam sudėtinga keisti požiūrį, todėl ir „murdosi“ savo gyvenimo problemose, nes bijo atsisakyti įtampos. Atrodo, kad gyvenimas sugrius – jeigu žmogus nustotų pergyventi. Gyvenimas nesugrius. Atvirkščiai, jeigu atsipalaiduosi, bangos lengviau pratekės pro tavo energetiką ir tu išspręsi daug problemų paprasčiau. Atsipalaiduoti privalu, bet ne psichotropinių medžiagų pagalba. Tiesiog reikia rasti laiko laisvai akimirkai susiformuoti ir ja pasimėgauti. Kai kada užtenka net kelių minučių atokvėpio, kad atsigautum ir vėl pradėtum džiaugtis gyvenimu. Kai žmogus ramus, jis gali įsiklausyti į vidinį balsą. Į Dievo balsą. O tai jau pažangos kelias. Tik vidinėje ramybėje galima teisingai išgirsti vidinį balsą. O vidinis balsas kyla iš aukštų energetinių virpesių lygmens. Vadinasi, jis teikia informaciją iš to lauko, kuriame jūs galite gyventi geriau, laimingiau. Žinia ateina iš aukštesnio energetinio lygmens, o ten nėra žemų vibracijų emocijų. Gyvenimas ten lengvesnis. Bet žmogui rinktis: gyventi sudėtingai žemų vibracijų pasaulyje ar vis tik atsipalaiduoti, patikėti Dievu ir gyventi gyvenimą, kuriame kiekvieną rytą nuoširdžiai džiaugtumeis prasidedančia diena. Supraskite, čia tik žmogui rinktis, kaip jam gyventi. Ir daug kas priklauso nuo požiūrio į save, į aplinką. Priklauso nuo ego įsitvirtinimo jūsų gyvenime. Nuo jūsų nepateisintų troškimų, nuo neišsipildžiusių lūkesčių. Bet, kai gyveni su Dievu, tu turi tik vieną lūkestį – kaip galima teisingiau suvokti Dievo tiesą, kuri tave pasiekia per vidinį balsą. Ir tas lūkestis nėra labai apibrėžtas, todėl nesuformuos nei nuoskaudų, nei liūdesio. Nes jūs bet kada galite kreiptis į Dievą ir su juo bendrauti. Tai nuostabi galimybė, suteikta žmogui. Žmogus gali kreiptis į Didžiąją sąmonę ir sulaukti atgarsio, nes jo širdis virpa tuo pačiu dažniu. Jo protas virpa tuo pačiu dažniu. Tikėkite ir pasitikėkite Dievu. Tai suteiks jums atsipalaidavimo minutę. Tai nuims įtampą, baimę. Jūs nesijausite vieni su savo problemomis. Kreipkitės į Dievą, kalbėkitės su juo. Jis jus visados girdi, bet jūs labai retai siekiate išgirsti jo atsakymą. O kai kreipsitės į jį, tai gal ir norėsite išgirsti, ką jis atsako. O atsako jis ir tiesiogiai per mintį, ir netiesiogiai – per įvykį, kurį jūs turite atpažinti ir suvokti. Kelių ir būdų, kaip būti laimingu – turite daug. Naudokitės jais. Juk jūs į Žemę atėjote su tikslu. Atėjote su konkrečia užduotimi. Todėl neatmeskite to ir neignoruokite šios užduoties. Sąmoningas žmogus turi suvokti savo tikslus ir juos siekti įgyvendinti, o ne plaukti pasroviui, įtakojančiam kolektyvinės sąmonės. Dievo sąmonė tik gali įtakoti žmogų, nes žmogaus sąmonė kilusi iš Dievo sąmonės. Todėl bendraukite su Dievu. Bendraukite su tuo, iš ko esate kilę. Tai jūsų tikrosios šaknys ir tikroji tiesa. Tikėkite ir pasitikėkite Dievu ne vien teoriškai, bet ir praktiškai. Visados.

Su meile, Gautama Buda, siekiantis susilieti su Dieviškąja Sąmone.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *