Gautama Buda

Sinergija

Su meile ir šviesa. Atėjo laikas persvarstyti savo pasiekimus: kaip išmokote save valdyti, kaip sekasi pamatyti savo mąstymo ir elgesio spragas. Pamastykite, ar jūs asmeniškai elgiatės teisingai, ar tik iš kitų reikalaujate elgtis teisingai?

Savęs pažinimo kelias turi būti įtvirtintas tam tikrais jūsų asmeniniais pasiekimais. Įvertinkite save: kokie buvote prieš metus ir kokie esate dabar? Pasikeitė kažkas esminio ar ne? Jei nepasikeitė – tai kodėl? Gal vis tik pažindami save pamiršote daryti pokyčio veiksmą? Šis apmąstymo laikas leis įvertinti savo elgesio spragas ir galėsite dar labiau susikoncentruoti į Mokymą. Pavartykite laiškus iš naujo, juk suvokimas jūsų keitėsi, kai ką suprasite naujai. Ir prisiminkite, laiškai, tai ne tik tekstas, kurį pakanka tik perskaityti. Tai informacija, padedanti keisti jūsų mąstymą, o juose esanti energija padeda daryti esminius pokyčius jūsų gyvenime.

Su meile ir džiaugsmu jungiuosi į jūsų Mokymo naują etapą. Jis bus kupinas netikėtumų, kupinas naujo veiksmo, naujų išbandymų. Viešpats Maitrėja jus globojo ir mokė pažinti save, pažinti kai kuriuos Visatos dėsnius. Šiame naujame etape Aš jus mokysiu tiesioginio bendradarbiavimo su Mokytojais. BENDRADARBIAVIMO. Ne rekomenduosiu ką ir kaip daryti, o sieksiu išmokyti veikti kartu: Tu, žmogau ir Mokytojas.  Vyks Sinergija. (Sinergijasinergizmas (gr. syn – ergoσυνεργός ‘veikimas kartu’) – reiškinys, kai du atskiri veiksniai, veikdami kartu, duoda didesnį poveikį, negu jų abiejų veiksnių, veikiančių atskirai, poveikių suma. Vikipedija)

Kai žmogus susijungia su Mokytoju, jis gali padaryti daug daugiau. Ir ne tik veiksme (materijoje), bet ir energiniame plane. Pokytis bus daromas kartu: jūs Žemėje, mes subtiliajame lygmenyje. Ir tada išsijudins antroji čakra. Veikimo čakra. Turėsite išmokti materijoje įgyvendinti subtiliojo pasaulio būtybių planus, kurie pagreitintų žmonijos virsmą.

Nebuvo spėta iki galo užrašyti ir išleisti knygą „7 ciklai“, todėl teksto teks ieškoti 

https://gyvenimokeliu.wordpress.com/.

Reikia, kad jumyse įsitvirtintų tam tikros žinios ir suvoktumėte apie ką kalbės Mokytojai savo laiškuose. Labai atidžiai skaitykite tą knygą ir paraleliai analizuokite naujuosius laiškus. Bus dvigubas Mokymas. Apjungiamos dvi kryptys į vieną. Sinegrija. Turėsite išmokti apjungti tuos du mokymus: laiškus ir informaciją iš knygos “7 ciklai”, kuri vis dar užrašoma. Po kai kurio laiko, bus trys mokymo kryptys, bet apie tai vėliau kalbėsime. Tos knygos nekeliame į laiškų puslapį, nes ji paduodama kitu kanalu ir kad neįnešti sumaišties į jūsų pajautimus (nes jau galite išjausti ir pažinti Mokytojų energiją laiškuose), ji bus keliama į kitą puslapį.

Nepamirškite išmokti gyventi SĄMONINGAI. Su meile ir šviesa, Gautama Buda

P.s. atkreipiu dėmesį į kodinius žodžius. Viešpats Maitrėja prisistatydavo: “su meile ir gerumu”. Aš, Gautama Buda, prisistatau: “su meile ir šviesa”.  Viešpats Maitrėja stengėsi jumyse atskleisti gebėjimus, talentus. Padėjo jums augti, skleistis. Taip Jis su meile ir gerumu jus apgaubdavo ir jūs augote Jo energijose.

Aš teiksiu informaciją apie Visatos struktūras ir Mokytojų gyvenimą, taigi, ateinu pas jus su meile ir suteikių šviesą – žinias apie subtilųjį pasaulį. Maitrėja padėjo jums pažinti save, o Aš padėsiu pažinti Visatą.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *