Guan In

Guan In šaukinys

Aukso amžius – tai ne tas amžius, kai žmogus gyvens kaip karalius, neįdėjęs vidinių pastangų. Aukso amžius nereiškia materialių turtų. Tai atlaisvėjusi vidinė būsena, kai žmogaus nebekausto jo suformuota tamsioji jėga. Todėl nereikia tikėtis, kad Aukso amžius suteiks labai geras gyvenimo sąlygas, o jums prie to prisidėti nereikės. Deja. Aukso amžių jūs formuosite savo vidinio pasaulio jėgomis. Savo susikaupimu, disciplina, nuolatine savikontrole ir sugebėjimu formuoti savo pozityvų mąstymą. Aukso amžiuje gali gyventi čia ir dabar. Net ir dabartinėje aplinkoje, jeigu tu sugebėsi suformuoti savyje vidinę pusiausvyrą ir harmoniją. Niekas ant lėkštutės tau Aukso amžiaus neatneš. Jį turėsi susikurti pats savo išgyvenimais, savo gyvenimo būdu. Todėl ir norisi nuolat su jumis kalbėtis ir priminti – tik jūsų vidinių pastangų dėka gali keistis pasaulis. Jo likimas priklauso konkrečiai nuo kiekvieno žmogaus įdėto indėlio. Ir jeigu jūs dabar nepradėsite rimtai įgyvendinti paprastus, nuoširdžius pamokymus savo kasdienybėje – tai gero rytojaus nesukursite. Vėl ir vėl primename: netinginiaukite, neatidėkite savo naujų idėjų įgyvendinimo į ateitį. Jūsų „kada nors“ – reiškia niekada. Tai jūs puikiai suvokiate. Todėl jau dabar, jau šiandieną reikia prisiminti kiekvieno pamokymo eilutę, ją įvertinti ir priimti už pagrindą tiesos, kuri leis sukurti geresnį gyvenimą.

Gal kas iš jūsų sakys, kad esate protingi ir nereikia pamokymų kaip gyventi – bet tada kyla klausimas, kodėl vis dar esate nelaimingi, kodėl tokia sudėtinga padėtis jūsų pasaulyje? Todėl, kad pamiršote pagrindines tiesas ir taisykles. Jos visos yra be galo paprastos ir kiekvienam žmogui lengvai priimtinos, kad net suabejojate ar veiksmingos. Nuolat kartojame frazę: lengvai ir paprastai. Tai kertinis jūsų gyvenimo pamatas, gyvenimo stilius. Juo mažiau painiavos, juo mažiau didelių lūkesčių, juo mažiau troškimų ir jūsų pasaulis atsistos į vietą. Jūs gyvensite lengvai ir paprastai. Ir tikrai nebus, kad tas lengvumas ir paprastumas suteiktų nuobodulį ar įtampą. Ne, atvirkščiai. Jūs sugebėsite priimti Dievo meilę į širdį ir tai suteiks jums galimybę susilieti su subtiliuoju pasauliu. Susilieti su ta erdve, kuri jumyse pažadins naujus jausmus, naujas galimybes. Jums atsivers pažinimo horizontai ir jūs mėgausitės kiekviena jums suteikta gyvenimo diena. Ši diena, iš principo, keisis nuo dabartinės dienos. Nes dabartinėje dienoje jūs labai vertinate išorinį pasaulį. Labai vertinate savo socialinę padėtį visuomenėje, savo turtus, savo išvaizdą, savo galią. Jūs vertinate tai, ką suformavo jūsų ego.

Ateities pasaulyje bus svarbu tai, ką vertina jūsų Vidinis Aš. Tai santykiai su žmonėmis, su subtiliosiomis energijomis, sugebėjimas išjausti nuostabius jausmus, sugebėjimas mylėti. Kadangi dabar mažai kas iš jūsų sugeba išjausti tą būseną apie kurią kalbu, tai jums sunku ir patikėti – kuo ji tokia ypatinga. Bet tereikia akimirkos pajautimo, kad esate Dievuje ir jūsų suvokimas apie pasaulį ir savo gyvenimą tame pasaulyje, keisis. Nes suprasite, kokia laimė būti tokioje būsenoje, kokia laimė gyventi tokioje būsenoje. Ir suprasite, kad tai iš tikro vienintelė siekiamybė jūsų išorinio ir vidinio pasaulio. Prašykite Dievo pagalbos, kad atvertų galimybę pažinti jį savo širdimi, kad suteiktų galimybę pažinti meilę ir vidinę ramybę. Savo gyvenimo sumaištyje jums vieniems to pasiekti tikrai neįmanoma. O kreipiantis į Dievą, jūs atveriate savo langines jo šviesos prasiskverbimui. Ir jūs pajusite laimę, pajusite neapsakomą malonumą gyventi. Jums nereikės priverstinai formuoti džiaugsmo ar nusiteikti pozityviai praleisti dieną. Viskas eisis savaime ir be pastangų. Jūs mėgausitės kiekvienu sutiktu žmogumi, kiekviena įvykusia situacija, nes jūs galėsite į tą situaciją įnešti savo šilumą, savo meilę. Jūs galėsite dovanoti savo meilę, savo šypseną, savo gerumą. Šie jausmai neužsispaus jūsų krūtinėje ir nesukels jums širdies smūgio. Visos geros energijos lengvai pratekės per jūsų kūną ir lengvai išsiskleis aplinkoje. o jeigu energijos lengvai teka kūnu – vadinasi tame kūne nėra ligos. Yra sveikata, harmonija, visos kūno ląstelės nuolat sėkmingai atsinaujina ir nuolat prisiderina prie aukštesnių vibracijų virpesių. Tuo suteikdamos galimybę žmogui išgyventi vis aukštesnio lygio jausmus. Labiau atlaisvina sąmoningumą. Žmogus bręsta ir atiduoda į aplinką pačias geriausias mintis, pačius gražiausius jausmus ir jo sprendimai visados bus teisingi. Žmogus nustos formuoti karmą. Nustos griauti savo ir kitų žmonių gyvenimus. Jis kurs naują pasaulį ir mėgausis kiekviena išgyventa diena šiame pasaulyje. Žmogus suvoks, kokia didžiulė dovana yra gyvybė ir galimybė gyventi Žemėje. Visa tai ne mistika, visa tai realiai pasiekiama ateitis. Ir jūs galite to siekti jau dabar. Šią akimirką nusišypsoti sau ir palinkėti sau sėkmės: būk laimingas, žmogau.

Naujas šaukinys:

„Vardan to aš esu, kas esu, Numylėtine Guan In, suteik man jėgos pažinti Meilę, pažinti Džiaugsmą. Nuimk man nuo pečių mano skausmą, mano problemą ir apgaubk mane savo Šiluma, savo Meile. Aš džiaugiuosi galėdamas gyventi ir pažinti tavo Meilę.“

Šį šaukinį naudokite nuolat, kai jausitės vieniši, kai jausitės prislėgti ir nepajėgiantys susitvarkyti su iškilusia problema. Taip atveriamos langinės šviesai įeiti į jus, kai jus gaubia vidinė tamsa. Būkite stiprūs ir išmokite patirti džiaugsmą savo kasdienybėje.

Su meile, Guan In

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *