Guan In

Išskleisdami kūrybinę energiją jūs sunaikinate tamsos egregorus

Guan In.

Su vidine meile ir gerumu jūs sugebėsite atverti savo širdį didžiajai Išminčiai ir Meilei. Kodėl taip svarbu tai padaryti, jūs jau žinote. Žmogus nuolat vystosi. Jūs ir be mūsų pastangų ateitumėte į tą laikotarpį, kai širdyje vyraus meilė ir gerumas. Bet, kai sulauki pagalbos, viskas vyksta daug greičiau ir paprasčiau. Mažiau energijos sunaudojama ieškojimams, atradimams. Mažiau energijos ir laiko. Todėl jums nuolat siunčiamos idėjos, kaip turėtumėte gyventi, kad ta meilė ir gerumas įsitvirtintų gyvenime. Manau, kad kiekvienas nori būti ir mylimais, ir nuoširdžiais, ir gerais. Gal būt tokiais save ir laikote. Taip ir yra, bet to nepakanka. Jūsų žemiškoji struktūra yra pripildyta daugybe negatyvių dalykų, kurie ardo jūsų gerąją energiją. Patys to net nepastebite, kol neišryškėja nelaimės ir ligos. Net ir to nepriskiriate negatyvumui. Bet nei viena liga nesusiformuoja iš oro (nors oras ir užterštas). Kiekviena liga turi savo istoriją, savo prasmę, kuri persipina tiek su karma, tiek su charakterio blogomis savybėmis, tiek su netinkamais pasirinkimais, tiek su negatyvumo įsileidimu į save.

Meilei ir gerumui nebelieka vietos. Sąmonėje dar suvokiate, kad  elgtis reikia teisingai ir to siekiate (tai ir puiku), bet veiksmai mažai kada atspindi tą nuolatinį gerumą. Norint būti geru, reikia būti ir išmintingu. Turi išmokti suprasti, kad tavo gerumas turi pasireikšti švelnumu, o kai kada griežtumu. Gerumas – tai ne pataikavimas ir nuolaidžiavimas, tai sugebėjimas įvertinti kitą žmogų iš platesnių pozicijų ir sugebėjimas jam suteikti reikiamą pagalbą. Bet, kaip jau sakiau, ta pagalba gali būti, to žmogaus atžvilgiu, labai griežta. Meilė turi būti besąlygiška. Turi gerbti kiekvieną žmogų ir suprasti, kodėl jis elgiasi vienaip ar kitaip. Meilė ir gerumas nėra savęs ištaškymas ar savęs aukojimas. Tai labai griežtos savybės, kurios reikalauja įžvalgos, dėmesingumo, plataus suvokimo ir atsakingų veiksmų.

Kai žmoguje vyrauja meilė ir gerumas, jame nebelieka negatyvumo šiukšlių, nebėra aistros, troškimų. Yra ramybė, pagarba, susikaupimas. Bet tai netrukdo priimti tam tikrų griežtų sprendimų. Kartais žmogui neužtenka pasakyti gero žodžio, kai kada reikalingas griežtas žodis. Bet tą griežtą žodį turi lydėti ne pyktis, apmaudo energija, bet meilės energija – supratingumas, švelnumas. Svarbu, kokį jausmą palydi ištartas žodis. Atkreipkite dėmesį į jausmus, kai kalbate ir jie jums pasakys apie save  daug daugiau, nei jūs žinote. Mokykitės kalbėti. Negalima pasiųsti neigiamos energijos, nesvarbu kokia tema kalbėtumėte. Galite aiškintis ir labai skaudžias temas, bet svarbu ramus dalykiškumas, noras išsiaiškinti ir noras suvokti kito žmogaus poziciją, kodėl jis elgiasi taip, o ne kitaip. Ištartas žodis lieka erdvėje, jis materializuojasi ir susiformuoja įvykis, situacija. O energija, ištarto žodžio metu, suformuoja pasekmes – geras arba blogas. Nors ir gerą žodį ištariate, bet jei su liūdesiu, pykčiu, nuoskauda jis suformuoja blogas pasekmes.

Bet kur ir bet kada jūs turite įsiklausyti ką kalbate ir kaip kalbate. Labai svarbu tonas ir lydimi jausmai. Ne taip svarbu, kaip tuos žodžius priims kitas žmogus (nes jis juos priims pagal savo suvokimo filtrus), kaip svarbu pačiam iš savęs išskleisti tik tinkamą energiją. Meilės ir gerumo energiją. Gali būti, kad nelabai suvokiate,, ką reiškia išspinduliuoti gerą energiją, kai nori kažką išsiaiškinti, kas skaudina. Todėl, pirmiausia ir reikia suvaldyti savo emocijas, įvertinti padėtį ne asmeniškai, o iš amžinybės pozicijų. Pvz. ar tas barnis reikalingas tavo amžinybės keliui, o gal tai visiška smulkmena. Nori kai ką įrodyti, nori susireikšminti? Bet kur tada tavo žengimas mokymo keliu? Kiekviena sudėtinga situacija iškelia tikrąjį jūsų veidą. Niekada nebus taip, kad mokytis galiu vakarais, o visą dieną darau, ką noriu. Tai ne mokymasis, tai tik informacijos perskaitymas, kuris visiškai neturi jokios naudos, nes neįtvirtini jos savo gyvenime. Ir deklaruoti idėją, kad eini dvasinio tobulėjimo keliu – neverta. Neini. Kaip gali juo eiti jei nesuvaldai savęs kasdienybės veikloje. Meditacija, joga, žinios – visa tai tik pagalba atsiskleisti protui ir širdžiai, bet tai nėra ėjimas tobulėjimo keliu. Tik kasdienis elgesys su savimi, su aplinkiniais, tik paprastos situacijos namuose, darbe, mokykloje, parduotuvėje pasako, kaip esi įsisąmoninęs žinias, kiek jos tau reikalingos ir kam jos tau reikalingos. Nori sau įrodyti, kad kažko sieki, esi geresnis už kitus, net už save buvusį? Tai susireikšminimas. Niekam nieko nereikia įrodinėti. Reikia tiesiog taip gyventi. Tau nereikia įrodinėti Dievui, kad išmokai pamoką, nes tu nežinai ar ją išmokai, o Dievas viską žino ir pažįsta tavo tikrąjį veidą. Ne tą, kurį tu deklaruoji, priimi sau už teisybę ir kitiems jį rodai, o tikrąjį. Tikruosius tavo norus, tikrąsias tavo vertybes ir tikruosius tavo sugebėjimus suvaldyti save. O valdyti save reikia įprasti, nes jūsų energetikoje yra daug tamsos egregorų (vabalų), kurie elgiasi taip, kaip jiems geriau, kad tik išgyventų. Jeigu savęs nevaldote ir manote, kad visi jūsų įpročiai teisingi, visos emocijos jums brangios – tai klystate, nes ne viskas priklauso jums. Didžioji dalis priklauso egregorams. Tai apsivalykite nuo jų. O tai padaryti galite neleisdami jiems pasireikšti per jūsų elgesį. Egregoras nebegaus energijos ir susilpnės, tiesiog pasitrauks iš kūno, iš kurio negali išsimaitinti. Jis mėgins pereiti į kitą silpną žmogų, o jeigu tokio nesutiks, tai ir sunyks. Tik silpnų žmonių yra labai daug. Pasistenkite, kad daugiau būtų dvasiškai stiprių žmonių.

Kodėl pasaulyje plinta terorizmas? Nes daug silpnų žmonių. Jie atsiveria baimei, nerimui, pykčiui ir įleidžia teroro egregorą į savo širdį. Vadinasi, atlaisvina kelią įvykiams materializuotis. Pirmiausia viskas vyksta subtiliame plane – energetikoje, o tik po to materializuojasi. Įsileidžiate karo baimę ir ji jau jumyse, ji jau pradeda materializuotis. Jūs patys atsileidę formuojate nelaimes, nes jas priimate į savo širdį. Būkite stiprūs. Ten kur šviesa, tamsa pasitraukia. Jūs savo šaliai galite padėti, tik būdami emociškai stiprūs, ne tik  nebijantys teroro, bet ir iš viso apie jį negalvojantys. Žinokite, kad teroras yra, atsargumo priemonių reikia laikytis, bet to sureikšminti nereikia. Sureikšmini – įsileidi į save – suformuoji, ištiesi kelią terorui į savo erdvę. Kam to reikia? Tau? Tu gi gyveni su šviesa ir meile, tai kam to reikia?

Kurkite, svajokite ir skleiskite per save šviesą, mėgaukitės savo dabartiniu gyvenimu ir spinduliuokite dieviškąja energija. O ta energija, išsiskleisdama per jus, išdegins ir jumyse esančius tamsos egregorus. Skleiskite savo talentus, darykite, kas džiugina širdį ir leiskite gerajai energijai išsiveržti iš jūsų. Su meile ir šviesa.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *