Guan In

Kur jūsų meilė?

Guan In.

Pokalbis apie meilę vis dar yra vienas iš svarbiausių. Kad ir kiek jūsų prašytume: mokykitės išskleisti Meilės jausmą – tai vis lieka teorija. Teorija kiekvieno iš jūsų širdyje. Jūs tą teoriją priimate, laikote svarbiausia ir reikšmingiausia savame gyvenime, bet ji lieka teorija. Kiek gi man reikės belstis į jūsų širdis ir sakyti: ATSIBUSKITE. Jūs, kiekvienas, turite labai atsakingai pasižiūrėti į savo gyvenimą, į savo gyvenimo būdą ir įvertinti kaip sekasi suvokti kas yra Meilė, kaip ją teisingai išreikšti.

Gal būt, per dažnai kartojame tas pačias tiesas, gal būt jums kai kas ir nusibodo, bet žinokite, jei dar to nesupratote, mes negalime duoti naujų žinių, nes jūs neįgyvendinate jums duotų užduočių. Ir vien iš jų – tai suvokimas kas yra Meilė ir kaip ją materializuoti savoje aplinkoje. Meilė ne konkrečiam žmogui – o visam pasauliui. Mes negalime duoti žinių, kurių jūs nesugebate priimti ir įgyvendinti, nors yra, kurie mėgina nuoširdžiai ir tiksliai eiti mūsų rodomu keliu. Kai kurie laiškai būna skirti jiems. Tikriausiai pajutote, kad būna laiškų, kurių neįmanoma suprasti. Yra tie, kurie supranta, bet jų nėra daug. Todėl laiškų temos kartojasi, kad jūs pradėtumėte aiškiau ir plačiau mąstyti. Ir ne tik tą akimirką, kai skaitote laiškus, bet ir visą dieną. Kai einate į darbą, kai tvarkote namus, kai keliaujate, linksminatės su draugais. Visada privalu būti budrumo būsenoje ir visados stebėti save ir aplinkinius. Stebėti ne ką jie veikia, o ką išgyvena, ką išreiškia vienu ar kitu savo poelgiu.

Jūsų pasaulio jausmai labai suvelti. Žmogus nebesupranta kur tiesa, kur melas. Nebesupranta kuo pasitikėti, kas apgauna. Ir tai liečia visas gyvenimo sritis: tiek politiką, tiek verslą, tiek religiją. Kur žmogui surasti atsakymus ir kur rasti užuovėją nuo išorinio chaoso? Tik savo viduje. Tik bendravime su Dievu. Tik vidinėje Meilėje, giliojoje Išmintyje. Tik įžengus į savo vidinį pasaulį, galėsite atskirti kur tiesa, o kur melas. Tik vidiniame pasaulyje galėsite susigrąžinti suvokimą, kas yra pagarba, tikėjimas, meilė. Išorinis pasaulis kupinas sumaišties. Jis negali pateikti nei vieno teisingo atsakymo. Vidinis tavo pasaulis gali atsakyti į kiekvieną tavo klausimą. Gali ne tik atsakyti, gali dar daugiau atskleisti Išminties. Išminties apie būvimą Amžinybėje. Suprantu, nėra lengva gyventi jūsų kasdienybėje ir mąstyti apie Amžinybę, apie Išmintį. Deja, yra Visatos dėsniai ir jie veikia žmones. Gali pripažinti tai, gali nepripažinti, bet jie veikia, jie įtakoja žmonių gyvenimą. Jūs turite posakį: „Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės“. Šis teisinis posakis atitinka Visatos dėsnius. Jūsų nenoras pripažinti tiesos apie Amžinybę, apie Gyvenimo tikslus, neatleis jūsų nuo karmos poveikio. Teks iškentėti sudėtingą ateities gyvenimą. Ir kodėl taip nuoširdžiai apsunkinate savo gyvenimą? Nustokite skubėti. Nustokite liūdėti. Nustokite bijoti dėl ateities. Kur jūsų tikėjimas ir pasitikėjimas Dievu? Ir vėl pasireiškia tik teorinis tikėjimas Dievu, o kaip atsisakote galimybe pasitikėti Dievu, taip ir atsisakote. Būkite sąžiningi, jūs nei pusės savo laisvų minučių nesuvaldote, o tuo labiau neskiriate jų ryšiui su Pakylėtaisiais Valdovais palaikymui. Neskiriate bendravimui su savo angelais, su savo mokytojais. Jums nereikia siekti bendrauti tiesiogiai (kol tai nepavyksta), bet Meilę ir šilumą turite išmokti išjausti. Pajusti jų globą, jų palaikymą. O kada tai galite pajusti – tik tada, kai nesate užsidarę, kai patys nuolat savo mintimis prisirišate prie aukštesnių vibracijų. Tik taip įmanomas bendravimas. Nes, klaidžiojant žemų vibracijų labirintuose nei pats išskleisi taurias mintis, nei aukštesnės jėgos sugebės tau padėti. Vadinasi, turite savo kasdienybę  išlaikyti aukštų vibracijų lygmenyje. Ir tik būdami aukštų vibracijų lygmenyje galite suvokti, kas yra Meilė plačiąja prasme. Ne žinoti teoriškai, o išgyventi tą būseną.

Mielieji, brangiausieji mano, sakau jums atvirai – žinios duodamos tam, kad palengvintumėte savo gyvenimą. Argi jūs to nenorite? Negi taip jus užvaldė tingėjimas, egoistiškumas, abejingumas sau? Visatos dėsniai veikia, karma veikia. Kodėl jūs sudarote visas sąlygas karmai formuoti sudėtingą jums gyvenimą? Nustokite braidžioti po žemų vibracijų pasaulį. Išmokite pakelti nuotaiką sau, pakelti nuotaiką aplinkiniams. Nereaguokite į paniurėlius. Jeigu jie nemoka pasimokyti iš jūsų kaip reikia gyventi, lai ir gyvena savo paniurėlišką gyvenimą. Tik savo pavyzdžiu galite įtakoti kitą žmogų, kad pasikeistų. Kitaip neįmanoma. Nes egzistuoja laisva valia rinktis. Jeigu Dievas nesikiša į laisvą valią, manai tau pavyktų pakeisti kito žmogaus laisvą valią, nesuformuojant sau karmos? Pagalvokite apie tai. Nustokite pergyventi dėl tų, kurie nesikeičia, netobulėja. Norėdamas tiesiogiai juos pakeisti – eikvoji savo energiją ir dar tampi tokiu pat paniurėliu. Tai ką tada pasieki? Nieko. Tik sumažini savo energetiką. Palikite paniurėlius ramybėje. Lai jūsų neužgauna jų niūrios mintys. Tegu praplaukia neužgavusios nei jūsų širdies, nei minčių. Jūs ir taip turite apie ką galvoti. Nes jūs turite galvoti apie būvimą Dievuje. Apie sugebėjimą išlaikyti pozityvumą ir apie Meilę. Apie Išmintį pokalbiai vis dar atidedami. Na, kiek gi galima laukti? Atsakyti turite jūs.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *