Guan In

Kurkime pozityvią ateitį

Pirmiausia man norisi jus apgaubti savo vidine ramybe. Kai širdyje ramu ir gera, tada gali išgirsti ir savo vidinę išmintį. Norėdami pakeisti pasaulį, pirmiausia turite suprasti kaip jūs patys turite keistis ir kaip priimti dabartinį pasaulį. Kiekvienas žmonijos laikotarpis yra savaip sudėtingas, bet kiekvienas turi savo žavesį, ir kad ir kas jame vyktų, vis tiek kuriasi pažanga, žmonės sąmonėja ir pasaulis keičiasi. Jo negalima vertinti su senomis tėvų ir protėvių sukurtomis tiesomis, jo nereikia apgaubti savo negatyviomis mintimis ir baimėmis. Jį reikia kurti tokį, kuriame būtų gera gyventi. Paklausite, ką aš, vienas žmogus, galiu padaryti, kai aplinkoje tiek daug negerų dalykų. O aš atsakyčiau – tu gali viską, jei žinosi, kaip ir ką daryti, jei tu disciplinuotai dirbsi su savimi ir keisi savo minčių ir jausmų lauką iš neigiamumo į teigiamumą. Tau nereikia keisti pasaulio. Kad pasaulis keistųsi, tu turi keistis pats. Ir kuo tu viduje būsi stipresnis, harmoningesnis, tuo didesnę įtaką turėsi tam aplinkos pasauliui, kurį taip nori keisti.

Žmogus įpratęs mąstyti, kad pasaulis keičiamas tik per tam tikrus veiksmus. O kai jo prote nėra daug išminties, jam lieka pasaulį keisti jėga. Bet ar tas Pasaulis priims tave kai tu naudosi jėgą? Tu gali jį sugriauti, bet jis tavęs nepriims. Sugriausi, suniokosi, bet jis tavęs nepriims. O kažkur kitur, gyvens kuriantis žmogus ir ramiai kurs savo pasaulį. Ir Pasaulis jį priims, leis jam būti ir išjausti gyvenimą. Noriu pasakyti, kad nuo jūsų pasirinktos gyvenimo pozicijos priklauso kokį savo pasaulį turėsite. Pirmiausia reikia žinoti, kad kiekvienas žmogus gyvena savo minčių ir jausmų pasaulyje, kad jo susikurta iliuzija sudaro jo pasaulio dalį. Jeigu jame daug tamsos ir baimės, laikui einant tai realizuosis materijoje ir ta tamsa ir baimė sukurs pagrindą bijoti gyvenimo. Jei tavo minčių ir jausmų lauke daug šviesos, daug teigiamumo, daug paprasto kūrybinio džiaugsmo, tai irgi laikui bėgant realizuosis ir tu gyvensi draugiškame pasaulyje. Klausiate, koks likimas laukia šalies? Toks, kokį jį susikursite. Jei nuolat gyvensite baimėse su griaunančiąja minties ir jausmo jėga, tai šalyje ir bus situacijos, kurios leis išgyventi tą sunkumą. Jei jūs gebėsite paprastai, bet tikslingai kurti savo gražų gyvenimą, jis toks ir bus. Juk aiškiai žinote: pasaulis yra toks, kokį tu jį susikuri savo mintyse ir jausmuose. Kur sutelktas jūsų dėmesys, tai ir materializuojasi. Gal laikas susimąstyti, kur sutelktas jūsų dėmesys per visą dieną? Kokiose nuotaikose gyvenate, kiek pykstate, kiek nerimaujate, kiek pavydite? Kiek stipriai gyvenate nepasitenkinime ir pervargimuose, kurie labiausiai ir iššaukia tas negatyvias būsenas? O kiek yra pozityvumo bendravime, kiek yra pagarbos ir tolerancijos kitiems, kiek yra palaikymo ir supratingumo kitų atžvilgiu? Pasižiūrėkite į savo mintis, jausmus ir aiškiai matysite savo šalies ateitį. Ji bus tokia, kokią energetiką išleidžiate kiekvieną dieną per savo veiksmus, mintis ir jausmus. Viskas labai priklauso konkrečiai nuo jūsų kasdienybės būsenos ir pasirinkimų. Nuoširdžiai kreipiuosi į tuos, kurie dar moka džiaugtis gyvenimu ir kurti pozityvią ateitį savo mintyse ir savo veiksmais. Tikėkite savimi, jūs esate stipri ir labai reikalinga jėga. Reikalinga ne tik Kūrėjui, ne tik sau, bet ir tiems, kurie dar negeba išeiti iš savo minčių negatyvumo. Jūs dar galite sukurti pusiausvyrą tarp žmonių neigiamų ir teigiamų minčių. Jūs dar galite sukurti gerą savo šalies ateitį, jūs dar galite išlaikyti šviesos poziciją ir ją įtvirtinti gyvenime. Todėl mes, Pakylėtieji Valdovai, grįžtame į jūsų gyvenimą ir visa jėga stengsimės padėti jums keičiant savo mintis ir jausmus, kad jūs galėtumėte išlaikyti pasaulį savo gerose ir taikiose rankose.

Dalintis:

6 komentarai apie “Kurkime pozityvią ateitį”

  1. Dėkoju, sutinku nuo mūsų pačių minčių ir jausmų priklauso gyvenimas kuri kuriame ,aš pradedu nuo savęs, ir kuriu pasaulį gražiomis kūrybingomis mintimis, pozityvumu, su dideliu džiaugsmu. Tai man išukis.

  2. Nuoširdžiai ačiū.Auksinės mintys.Tikrai viskas priklauso nuo mūsų pačių.Viskas yra mumyse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *