Guan In

Lai šviesa ir meilė būna šios dienos pagrindas

     Gyvenimo grožis prasideda tada, kai patiki savimi. Kai patiki tuo, ką darai, kai savo žiniomis ir gebėjimais pasidaliji su aplinkiniais ir kai iš tavęs sklindantis gėris ir grožis užlieja kitų žmonių širdis. Kiekvienas galite skleisti savo žinias ir savo supratimą aplinkiniams, tuo parodydami, kokie esate ypatingi ir skirtingi. Tik taip jūs išmoksite būti savimi ir išmoksite gerbti bei toleruoti kitą žmogų. Tik įvairovė skatina virsmą. Būti tokiais kaip visi – nereikia. Tada jūs tampate nuobodūs, tada jūs siekiate būti panašūs į kažką, bet neugdote savo išskirtinų gebėjimų, neatskleidžiate savo požiūrio į gyvenimą.

Kolektyvinėje sąmonėje sąstingis. Visi nori būti panašūs, kartu ir pranašesni vieni už kitus. Bet kur tada tikrasis jūsų grožis, tikrieji jūsų siekiai? Kūrėjas sukūrė įvairovę – gebėjimų įvairovę. Tai drąsiai skleiskite savo turimus gebėjimus, pristatykite juos pasauliui, mylėkite tai, ką kuriate ir džiaukitės tuo, ką jums pavyksta gero, tikslingo, reikalingo sukurti. Sakysite, tiek daug jau visko sukurta, atsakysiu: sukurta labai mažai. Žmogus vis dar nelaimingas, vis dar gyvena įtampoje, baimėje. Tai ar kuriate tai, kas atneštų gerovę, ar tik prisitaikote prie esamų sąlygų ir kovojate už išlikimą? Kai jūsų kūryba persismelks besąlyginės meilės jausmu ir kai jūs atsigręšite į save, jūs pradėsite kurti tai, kas atneš laimę ir gerovę kitiems, kartu ir tau. Todėl nebijokite būti kitokiais, nebijokite būti išskirtiniais. Drąsiai pasisakykite už pažangą, kuri leistų visiems žmonėms jaustis gerai šioje Žemėje.

Problema ryškėja. Ir ta problema tai, kad žmonės neatsigręžia į save, į Dievą. Kad žmogus nedrįsta pasitikėti savimi ir nedrįsta garsiai ir aiškiai pateikti savo mintis, kurios skatintų visų žmonių gerovę. Vertybės tampa iškreiptos. Suvokimas, koks turėtų būti pasaulis tampa iškreiptas. Tikrosios dieviškosios vertybės tarsi išnyksta reikalavimų jūroje ir vaikai nuo mažens pradedami mokyti klaidingų vertybių. Vietoj pagarbos ir palaikymo, vyrauja nuolatinė kova už tai, kad būti geriausiu, gražiausiu, galingiausiu.

Sugrįžkite į save, palikite visuomenės suformuotas vertybes už durų ir pasižiūrėkite savo širdutėje, kaip norėtumėte gyventi? Kaip norėtum gyventi, kad tavo širdis mėgautųsi gyvenimu, kad tu jaustum pilnatvę ir vidinę harmoniją? Ką turėtum veikti, kad kiekviena diena tau neštų džiaugsmą, kiekvienas bendravimas būtų malonus? Kokio gyvenimo tikrai norėtum? Ir tada pagalvok, ką dabar gali pakeisti, kad galėtum taip gyventi? Ir pradėk veikti čia ir dabar. Tavo gyvenimas priklauso tau ir tu gali jį keisti. Tu turi prisiimti atsakomybę už tai, kaip praleidai dieną ir už tai, kokią nuotaiką įnešei į tą dieną. Kitaip tariant, kokias vibracijas išskleidei ir ką sukūrei atitinkančias dieviškąsias vertybes? Prisiimk atsakomybę ir būk drąsus būti kitokiu: laisvu sieloje ir laimingu. Ir savo aistra uždek kitų žmonių širdis. Parodyk kitiems, kad galima gyventi vidinėje harmonijoje, kad galima skleisti šypseną, kad galima gyventi atvira širdimi be baimės, be įtampos. Keiskite savo dieną ir keiskite dieną visos žmonijos. Lai šviesa ir meilė būna tos dienos pagrindas.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *