Hasėjas

Mes nesakėme visos tiesos… (2)

Žmogus yra labai nestabili struktūra. Labai kintanti, bet tai ir sudaro sąlygas prisitaikyti prie naujų pokyčių. Tai leidžia prisiderinti prie kitokių vibracijų. Kai žmogaus struktūrą bent 50 procentų sudarys aukštos energetikos išgyvenimai ir mintys, žmogus puikiai susilies su subtiliuoju pasauliu. Jis galės pradėti pajusti ir pažinti kitą pasaulį. O energetika leis peržengti tam tikrą ribą.

Dabar seansų metu ( ir sapnų metu), jūs gaunate daug labai aukštos energijos. Ją priimate, nes tai priimate savo širdimi ir protu. Jus atveriate galimybę šioms energijoms įsitvirtinti jūsų žmogiškoje struktūroje. Vadinasi, keičiasi balansas. Daugiau aukštų vibracijų – kinta ir fizinis kūnas. Jis laisvėja. O atlaisvėjant išsijudina jau susiformavę blokai. Blokai iš buvusių neigiamų, netinkamų šio ir praėjusių gyvenimų minčių, jausmų, veiksmų. Supraskite, jūsų fizinis kūnas – tai jūsų minčių ir jausmų atspindys. Jūs esate daug girdėję apie emocinį, mentalinį kūną, bet manėte, kad tai kažkas atskira, nelabai susieto tarpusavyje. Visi kūnai yra persipynę. Nėra kelių atskirų žmogaus dalių. Yra visuma – žmogus. Ir fizinis kūnas visiškai priklauso nuo žmogaus mąstymo ir gyvensenos. Visiškai. Energetinės ląstelės vieno kūno sąveikauja su kito kūno energetinėmis ląstelėmis. Tai yra, fizinio kūno ląstelės judėdamos savo amplitudėje, sąveikauja su mentaliniu, astraliniu ir daugeliu kitų kūnų ląstelėmis. Jos persipina, duoda signalus, daro poveikį. Todėl, kai įleidžiate į savo struktūrą aukštų vibracijų energiją, tai atsiranda tarpusavio sąveikavimas visų kūnų – keičiasi visi kūnai. Tame tarpe ir fizinis. O kadangi šiuo laikotarpiu žmogaus sandaroje vyrauja neigiamumas ir žemos vibracijos, tai atsiranda trintis, atsiranda „laužymai“. Taip fiziškai sutrinka sveikata. Sukyla temperatūra, sukyla emociniai išgyvenimai, stringa organų veikla. Bet, jeigu tai paskatina aukštų vibracijų energijos atitekėjimas į žmogaus struktūrą – tai tie susirgimai bus laikini. Jie tiesiog pralauš blokus, apvalys organizmą ir kūnas taps prisiderinęs prie naujų vibracijų. Jei kūnas prisiderins, tai jis atlaisvins ir kitų kūnų energetiką. Vadinasi, žmogus bus pajėgus įeiti į kitą energetinį lygmenį, kitą erdvę.

Neįmanoma padaryti pokyčio, fiziškai neužgaunant kūno. Šis procesas reikalauja skausmo: fizinio, psichologinio, subtiliojo. Jeigu mes būtume sakę: jūs labai kentėsite, kai ateis momentas pereiti į kitą lygmenį – tai jūs su tuo būtumėte nesutikę. Ne veltui Jėzus tiek patyrė kančių. Jis tikrai pralaužė pagrindinius blokus, kad žmogus galėtų pradėti keisti savo žmogaus struktūrą ir kelti savo žmogiškas vibracijas. Tik žmogui savarankiškai nelabai pavyko suformuoti aukštą energetinį lygį, todėl teko energijoms ieškoti variantų, kaip pasiekti žmogaus širdį ir protą, kad galėtų įeiti į Žemės erdvę ir taip padėti pačiam žmogui. Mes įeiname į jūsų erdvę tam, kad iš jūsų pozicijų galėtume pralaužti negatyvumo blokus, kurie slegia jūsų Žemės erdvę ir kuri neleidžia sukurtai energijai pasiekti esybės. Mes ieškome žmonių, kurie galėtų priimti į save aukštų vibracijų energiją ir nesudegtų, tiesiogine to žodžio prasme. Jeigu žmogaus sandaroje vyrauja neigiamumas – neatitikimas dieviškumo principams – jis pradeda „degti“. Jam labai sunku, labai skauda, stringa organų veikla.

Jūs ir esate tie žmonės, kurie turite ryžto, kurie siekiate pažangos, kurie priimate aukštas energijas, „paaukodami“ savo materialų laiką, savo išorinį gyvenimą savo kasdienybėje ir savo ramybę. Jūs pasiryžę atsisakyti visko, pereiti per fizinį ir psichologinį skausmą tam, kad į Žemę įeitų daugiau šviesos, daugiau stiprios energijos. Ir ši energija laužys visuminius blokus. Tai vėl suteiks skausmo. Tai kels sumaištį, chaosą. Nes negatyvumas nenori pasitraukti. Bet ten, kur šviesa – tamsa traukiasi. Žmogus turi daug uždavinių. Ne tik keisti save, kad išliktų, bet dar ir laužyti senus, negatyvius blokus, kurie supa Žemės erdvę. Žmogus turi stengtis pats išlikti ir kad Žemė išliktų. Tam reikalingos didžiulės pastangos ir pasiryžimas.

Jeigu manote, kad paprasta priimti laiškus ar priimti stiprias energijas, tai klystate. Kiekvienas atėjimas į šią erdvę per tą žmogų, jame degina jo blokus. Vadinasi, jis patiria nuolatinį deginimą. Tik vieniems kol kas tai pasireiškia fiziniu skausmu ir psichologiniu išsekimu, o kitiems šis deginimas vyksta subtilesniame plane. Ir jis taip pat yra skausmingas. Nes tas žmogus jaučia ugnį, kuri degina vidines ląsteles. Vyksta vidinis ląstelių  sprogimas. Jausmą suprasite, kai tą išgyvensite. Sproginėja kitų kūnų ląstelės. O sąveikaudamos su fiziniu kūnu jos perduoda „sproginėjimo efektą“ ir fiziniam kūnui. Džiaugiamės, kai šis „sproginėjimas“ pavyksta. Ir pavyksta nesunaikinant žmogaus. Įtampą didiname iki maksimumo, bet ribos stengiamės neperžengti, bent jau tiems, kuriems širdis silpna. Su Violeta nebežaidžiame. Visados gauna daugiau, nei fiziškai pasiruošusi priimti. Bet ji vis dar atlaiko ir tikimės, kad nepasiduos psichologiniam nuovargiui.

Vibracijų kėlimas – tai iš tiesų labai skausmingas procesas žmogui. Terminai atėjo. Mes turime kelti vibracijų lygį. O žmogaus sąmoningumas sukūrė didelį neigiamumą. Žmogaus sandara nepasiruošusi priimti numatyto proceso. Turime sudeginti žmogaus neigiamumą, o negalime sunaikinti žmogaus. Todėl būkite atsakingi, suvokite, tik jūs galite padėti sau. Rimtai padėti. Turite keisti gyvenimo būdą, turite laikytis dieviškumo principo, turite suvokti gyvenimo niuansus, suvokti gyvenimo bendrojoje erdvėje, reikšmę. Jums suteikta autonomija keičia poziciją. Jūs iš uždaros erdvės, riboto laiko pereinate į bendrąją erdvę. Į aukštų vibracijų erdvę. Čia keičiasi ir žmogaus struktūra. O toje struktūroje neigiamumo nebegali būti.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *