Hasėjas, Sanat Kumara

Tikėjimo ir pasitikėjimo svarba

Sveika, čia Hasėjas.

Žemė yra planeta, kurioje savo išraišką atskleidžia Aukščiausiojo Proto sukurta materija. Visa erdvė aplink Žemę kupina įvairių energijų. Mes kalbame ne apie Žemę, kaip Visatos centrą, o apie Žemę, kuri yra Visatoje. Todėl gyvenimas sukasi ne apie žmogų ir Žemę. O Žemė ir žmogus įeina į bendrą srautą visų įvykių ir pokyčių, kurie vyksta Visatoje. Ir tie pokyčiai iššaukia tam tikrus jausmus visiems, kurie mėgina tai suprasti. Bet judėjimas į virsmą vyksta bendroje erdvėje. Žemė yra tik dalelytė šios erdvės.  Norite išlikti šioje erdvėje, reikalinga pakelti vibracijas, vadinasi, tai ir bus atliekama. Gyvybė be progreso Bendrajai Erdvei nereikalinga. Bet Žemė ir žmogus yra bendrosios erdvės dalis ir visi, kurie tai sugeba įvertinti, padeda Žemei ir žmogui kelti savo vibracijas. Yra energijos, kurios suformuotos Žemės elipsėje – jos tiesiogiai susietos su žmogumi, bet yra aukštesnio energetinio lygio energijos, kurios nesusietos su žmogumi ir Žemės elipse. Tai sąmoningos energijos, kurios padeda žmogui pakelti savo sąmoningumą.

Sveika, čia Sanat Kumara.

Žmogui reikia pagalbos. Žemės ciklas keičiasi ir Žemės energetika keičiasi, todėl ji turi įtakos žmogui. O žmogus vibracijų lygį turi keisti pats, sąmoningai keisdamas savo vertybes, savo gyvenimo būdą, mąstymo stilių.

Tu gali padėti tiek rašydama, tiek darydama seansus ir labai džiugu, kad pamatai savo silpnąsias vietas. Tai leidžia mums tau padėti. Yra momentai, kai laukiame žmogaus apsisprendimo. Negalime kištis, kol žmogus nepriima tam tikrų sprendimų, kol žmogus nesubręsta iki tų sprendimų. Jeigu įtakotume žmogų anksčiau, nei jis tai gali suprasti ar priimti, tada įvyktų problema: žmogus neatlaikytų psichologiškai. Viena – yra žmogaus noras ir kita yra jo tikroji branda. Vien norais nesiremiame, nes ego taip pat turi norus. Mes remiamės žmogaus visuma. Taip dirbame su kitais, taip dirbame su tavimi.

Aš pakviečiau vieną vakarą tave į savo lygmenį. Žinoma, vibracijų lygis keičiasi, gavai impulsus į smegenis. Bet tu tuoj pat pabėgai. Tau svarbiau asmeninis saugumas, nei atsivėrimas žiniai. Todėl ir laukėme, kad suprastum savo silpnumą – pasitikėjimo trūkumą. Manai, tave galiu kviestis pas save, jei nemanyčiau, kad gali atlaikyti? Fiziologiškai atlaikei, bet psichologiškai – ne. Vadinasi, tai tavo asmeninė problema. Mes negalime padėti ar įtakoti žmogaus, jam tvarkantis su savo jausmais, su savo baimėmis. Tai jo įsipareigojimai – suvaldyti savo asmenybės baimes, troškimus, nusivylimus. Mes daug kuo galime padėti, bet sprendimus daro pats žmogus. Labai laukiu žiemos ciklų davimo laikotarpio. Tu ruoškis tam. Energija tuo laikotarpiu bus sustiprinta, mes mėginsime su tavimi dirbti daug rimčiau, nei iki šiol. Pažanga eina ir mes ją planuojame labai rimtai praplėsti. Žinoma, tam reikalingas tikėjimas ir pasitikėjimas. Žmonės gali būti laimingi. Gali atsisakyti tam tikrų klaidingų sprendimų, gali ieškoti tiesos tiek savo širdyje, tiek išorėje. O tu, ir tavo esami ir būsimi draugai, turės prisijungti prie pagalbos suteikimo aplinkiniams. Žinoma, pirmiau reikia patiems sustiprėti.

Labai prašau, bendrauk su mumis, pasitikėk mūsų formuojamu procesu (šiuo atveju konkrečiai tau) ir pradedame dirbti nauju tempu, nauju suvokimu. Tu gavai Alchėjos širdį. O ji gali labai daug. Todėl pamiršk, kas tu buvai lyg šiol: pamiršk, ko tu negalėjai, kokia buvai silpnutė ir pažeidžiama. Dabar tu turi brandžią širdį. Ji gali atlaikyti visus Visatos pokyčius ir svarbiausia, atlaikyti žmonių reakciją į tavo veiksmus. Leisk jai dirbti jos tempu, tu tik savo loginiu protu nesuvaržyk to proceso ir viskas bus gerai.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *