Hasėjas

Žmogus ir jo erdvės

Sveika, čia Hasėjas.

Žmogus ir jo erdvė ( ne aplinka, o erdvė). Žmogus turi kelis kūnus ir kiekvieną iš tų kūnų supa erdvė. Kiekviena erdvė turi savo informaciją. Kai žmogus gyvena nesąmoningą gyvenimą, jis turi vieną aplinkos erdvę ir moka vienaip ar kitaip ją įtakoti ir joje gyventi. Bet prasiplečiant sąmoningumui, susiaktyvina kiti kūnai. Vadinasi, pradeda formuotis (matytis) kitokia erdvė. Ji visados buvo, yra ir bus, bet ne visados žmogus pajėgus pajusti kitą erdvę. Šiuo metu, kalbame apie žmones, kurių subtilieji kūnai yra suaktyvinti, jie jaučia kitą erdvę. Atsiranda dvilypumas. Gyvenimas įprastoje erdvėje – aplinkoje, ir kitoje, nelabai apčiuopiamoje, bet realiai egzistuojančioje erdvėje. Juo labiau aktyvuojasi subtilieji kūnai, tuo labiau pasijaučia kita erdvė. Jūs negalite tiesiog įsivaizduoti, susikurti vaizdinį kitos erdvės. Ji tiesiog atsiranda čia ir dabar. Ji persipina su kasdiene aplinka. Jeigu išnyktų kūnas, išnyktų ir kasdienė aplinka. Vienoje erdvėje gyventi būtų paprasčiau. Bet, iš tiesu, toks procesas dar neįmanomas. Išraiška yra Žemėje. Vadinasi erdvės persipina: žemiškoji, subtilioji, o ateityje įsijungs ir Visuminio Aš erdvė – bendroji erdvė. Sakau, kūnui mirus ir sielai keliaujant link Dievo, yra pereinamos erdvės, tarsi laipteliai. Bet žmogui, dabar gyvenančiam Žemėje ir aktyvuojant subtiliuosius kūnus, erdvės persipina. Pasitikėkite mumis. Mes esame visiškai pajėgūs suvaldyti jūsų „išsiskaidymą“ ir išlaikyti sujungtus subtiliuosius kūnus taip, kad ir jie laisvai atsivėrinėtų ir fizinis kūnas išgyventų. Mes neleisime susimaišyti ir ištirpti laike ir erdvėje. Viskas, kas vyksta su žmogumi, vyksta derinant jo ląstelių virpėjimo dažnį, bei derinant jo sąmoningumo praplėtimo galimybes. Žinoma, tam tikras šalutinis poveikis yra. Žemės energetika sunki, kieta. Kai kada pagalba suvėluoja arba nesugeba tinkamai pasireikšti. Bet viskas susidėlios. Būsena, kai tavo suvokimo erdvė keičiasi, leidžia įžengti į subtiliojo pasaulio erdvę. Ši erdvė pasireiškia nesąmoningai, todėl reikalinga save stebėti. Galite mėgautis naujos erdvės pažinimu, bet tik tada, kai dėl savo veiksmų nekeliate pavojaus nei sau, nei aplinkiniams. Jeigu nepavyksta susitvarkyti, paprašykite arkangelo Mykolo vidinės apsaugos. Jis suteiks tvirtumo. Iš tiesu, mes linkę leisti pokyčiui vystytis stipriau, nei žmogus atlaiko. Visados truputi peržiangiame ribą. Kitaip neišeina laužyti nusistovėjusių situacijų, stereotipų ir t.t. Bet kai per stipriai atsiveria nauja erdvė – žmogui per sunku. Todėl formuojame šaukinį:

„Arkangelai Mykolai, kuris saugai Žemę, prašau tave, apsaugok mano ribotą protą ir mano sielą, kad galėčiau geriau save suvokti ir atsiskleisti. Tu man reikalingas, nes tu esi tvirtas visose erdvėse“.

Atsiverianti erdvė yra begalinė. Ją priimti reikia, bet jeigu jaučiate, kad vieni nesusitvarkote, tai paprašykite Arkangelo Mykolo pagalbos arba ribokite savo žengimą į tą erdvę – keiskite mintis, atsiribokite nuo subtiliojo pasaulio, įsiliekite į žemiškąjį pasaulį. Prisiminkite, prie kiekvienos naujos energijos turi prisiderinti tiek kūnas, tiek jausmai, tiek mintys, tiek vidinis pasaulis. Jūs esate Žemėje, jūs keičiate save ir savo aplinką, jūs sujungiate pasaulius. Leidžiate jiems pasireikšti bendroje erdvėje. Jūs privalote išlikti ramūs, patikimi. Vidinė harmonija yra privaloma būsena. Blaškymasis, skausmas, nusivylimai, ieškojimai – tai procesas. Bet siekite viską suvaldyti taip, kad Žemėje gyvendami jaustumėte vidinę harmoniją, tylą ir ramybę. Erdves pažinti ir išjausti teks. Bet šis procesas negali pakenkti žmogaus išgyvenimui. Jo žemiškiems tikslams – taip, gali pakenkti, bet išgyvenimui – ne. Dievas nekūrė planų, kaip išvesti žmogų iš pusiausvyros. Dievas formavo žmogų, per kurį esybė gali pasireikšti žemiškoje erdvėje. Dabar viskas sukoncentruota į tai, kaip pravalyti Žemės erdvę, kaip išsaugoti žmoniją. Šiaip, esybės tikslas yra kitoks. Esybė siektų išreikšti kūrybinį procesą, susietą su visa Visata. Esybė, panaudodama Žemėje formuojamą energiją, vystytų savo veiklą. Žmogus suvoktų esybės siekį ir jį įgyvendintų, kurdamas ne tik išorinę aplinką, bet ir vidinę.

„Savęs Ir Visatos Pažinimo Link“ I audio knyga

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *