Hasilionas

Eterinio kūno įvaldymas

Meilės energija yra svarbiausias žmogaus sandaros komponentas. Meilė išreiškia sąmoningumą. Meilės pagrindu formuojasi žmogaus išraiška. Jis, šios energijos dėka, gali suformuoti sąmoningą veiklą, kuri įtakoja bendrąją erdvę. Ne visi žmogaus formuoti jausmai ar mintys gali įtakoti bendrąją erdvę. Negali, nes yra per žemų vibracijų. O meilės energija skleidžia stiprią energetiką. Ji gali būti skirtingų dažnių, bet ji visados įeis į bendrąją erdvę. Ką reiškia ėjimas į bendrąją erdvę? Žmogus, gyvendamas Žemėje, bendrauja su aplinkiniais. Vienaip ar kitaip juos įtakoja. Vadinasi, vyksta energijų apykaita tarp vieno subjekto ir kito subjekto. Žemės energetika turi savo energijų veikimo diapazoną. Bet, meilės energija yra pajėgi išeiti iš to diapazono ir gali įtakoti bendrąją erdvę. Vyksta energetinė apykaita tarp Žemės subjektų ir neregimojo pasaulio. Ta pati energija yra „pažįstama“ žmogui ir neregimojo pasaulio subjektams. Tai energija, kuri sugeba įtakoti tiek regimąjį, tiek neregimąjį pasaulį. Tik meilės energijos dėka įmanoma bendrauti su neregimuoju pasauliu. Žmogus savo sąmonės dėka gali sustiprinti savo meilės energiją ir ją labiau išskleisti. Juo labiau žmogus išreiškia meilės energiją – tuo ji labiau skverbiasi į bendrąją erdvę, kur ją užfiksuoja neregimasis pasaulis. Taip prasideda kontaktavimas, bendravimas vieno pasaulio su kitu. Žmogus to iš karto gali ir nesuvokti, bet gali pajusti. Gali pajusti atsaką iš neregimojo pasaulio. Meilės energija gali ištiesti tiltus iki pačių aukščiausių oktavų. Juo labiau bus išskleidžiama meilės energija, tuo švaresnė bus žmonijos aplinka ir tuo laisviau žmogaus energija tekės bendrojoje erdvėje. Taip keisis žmogaus veikimo ribos. Žmogus gyvens materialioje Žemėje, bet savo energijos dėka ir savo aiškiu, ir laisvu suvokimu, galės bendrauti su aukštesnės energijos lygmens būtybėmis. Prasiplės veikimo ribos. Prasiplės suvokimo ribos. Žmogus dabar save apribojęs Žemės erdve, dar materialiu kosmosu, kurį pajėgia įžvelgti per teleskopą. Iš tiesų, žmogaus eterinis kūnas gali keliauti daug toliau nei aprėpia  žmogaus suformuota technika. Žmogaus eterinis kūnas gali pasiekti tiek kito lygmens substancijas, tiek kitą materialų pasaulį, esantį kitose kosminėse sistemose.

Žmogus turi įvaldyti ne tik mintis, bet turi išmokti įvaldyti savo eterinį kūną. Šiuo metu daugumai žmonių buvo neatskiriami visi kūnai. Dabar prasideda momentas, kai tenka suvokti, jog eterinis kūnas toks pat realus, kaip ir fizinis. Ir ką jis veikia, patiria, išgyvena yra taip pat realu, kaip ir fizinio kūno išgyvenimai. Mentalinis kūnas – jūsų kūryba. Kol kas mes mokinsimės suvokti, kas yra eterinis kūnas, kada ir kaip jį galima panaudoti. Bet čia svarbiausia galinga meilės energija. Nes tik ji leidžia eteriniam kūnui atsiskirti nuo fizinio ir „savarankiškai“ gyventi. Eterinio kūno jūs nesate įvaldę, todėl jo atsijungimas gali sukelti pykinimą, deginimą, virpėjimą, spaudimą krūtinėje. Bet, tik su eterinio kūno pagalba jūs išmoksite keliauti po bendrąją erdvę. Todėl turite suvokti, kad fizinis kūnas ir eterinis kūnas yra vienodai stiprūs ir realūs. Patirtis, įgauta išgyvenant tam tikrus fizinius veiksmus ar eterinius – vienodai  svarbi žmogaus vystymuisi. Tik eterinio kūno veikimo diapazonas yra daug platesnis ir įvairesnis, todėl patirtis bus šokiruojanti, kol prie to priprasite. Vėliau viskas atrodys labai normaliai ir savaime suprantama.

Jūsų judėjimas Žemės erdvėje yra savaime suprantamas dalykas. Tai ir judėjimas bendrojoje erdvėje bus savaime suprantamas dalykas. Lieka tik laiko klausimas ir jūsų minčių atlaisvėjimas. Eterinio kūno atjungimą gali blokuoti tik jūsų mintis. Keliones į kitus pasaulius gali blokuoti tik jūsų mintis. Tai, kas savaime vystosi, gali būti blokuojama jūsų neišprusimu, susikaustymu, griežtų pažiūrų laikymosi arba tiesiog, jūsų tingėjimu. Tingėjimu mąstyti, suvokti, tingėjimu keisti savo patogią aplinką. Visas blokavimas, kaip visados, tik iš jūsų pusės. Bet, kaip jau  vieną kartą sakėme, mes kalbame su tais, kurie mūsų klausosi. O tiems ir sakau: jūs turite įvaldyti savo eterinį kūną. Žinoma, tai jums kol kas nesuvokiama. Bet visados turi būti pradžia. Ir šį kartą – tai pirminė informacija, kad ketvirto ciklo pradžioje, žmogus turės įvaldyti savo eterinį kūną. Ir suvokti, kaip galima veikti bendrojoje erdvėje.

Tiesiog suvokite ir priimkite naują informaciją kaip savaime suprantamą žinią. Tada viskas klostysis lengvai ir paprastai.

Su Meile ir Tikėjimu,

Hasilionas

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *