Helijas

Atblokuokite mąstymą

Helijas

Pamirškite savo kasdienybės rūpesčius ir formuokite laisvą mintį. Mintį apie gyvenimą, kuriame susipina jūsų siekiai ir viltys, kartu su jūsų esybės siekiais ir viltimis. Žmogus yra pajėgus įeiti į informacinį/energetinį lauką ir gauti informaciją iš bet kurio Visatos taško. Bet kurio. Problema lieka ta pati – žmogaus sąmonė nesugeba iššifruoti gaunamos informacijos. Štai tau mėgino diktuoti pranešimą anglų kalba. Ir tu jį užblokavai, nes nemoki tos kalbos. Žodžiai būtų susilipdę, bet tu „prisiminei“, kad nemoki šios kalbos ir neleidai informacijai ateiti. Informacija pati tave nori pasiekti, o tu jos nepriimi, nes manai, kad nežinai tos kalbos. Čia buvo tik pavyzdys kaip žmogus greitai užblokuoja tai, ko nesupranta.

Žmogus iš aplinkos gauna labai daug informacijos. Jeigu būtų pastabesnis, labiau įsigilintų į vidinį balsą – jis gautų labai daug žinių. Bet žmogus pats užblokuoja tą žinių srautą. Prisipažinkite, juk dažnai nepaklausote savo vidinės nuojautos? Dažnai. O čia vienas iš būdų gauti informaciją.

Mes, Pakylėtieji Valdovai, pasiruošę atskleisti visos Visatos žinias žmogui, bet jūs, dėl mąstymo ribotumo, dėl blokų – nepriimate šios informacijos. Kodėl Ciklopėjus liepė fantazuoti? Būtina pralaužti nusistovėjusius blokus. „Yra taip, kaip yra. Ir kitaip būti negali“ – tai jūsų sąmonėje viešpatauja. O kas sakė, kad turi būti tik taip, o kodėl negali būti kitaip? Jūs dažnai laužote tėvų suformuotas tiesas, religijos senas tiesas – bet vis tiek jūs nesuformuojate kardinaliai naujos tiesos, naujų pažiūrų, naujų įsitikinimų. Žinoma, būtų didžiulis chaosas, jeigu Žemėje pildytųsi kiekviena žmogaus fantastinė idėja. Ne viskas išsipildys. Tas, kas ir principo nerealu – neišsipildys. Bet tai nereiškia, kad keistos jūsų svajos nepralaužtų mąstymo bloko. Mums svarbu ne tiek jūsų aplinką keisti, kiek svarbu atlaisvinti mąstymo ribas. Taip ateinanti informacija iš aplinkos jus lengviau pasieks. Jūs ją priimsite, kaip galimą variantą, o ne atmesite, nes to nesuvokiate, nepripažįstate.

Idėja pasinerti į fantazijų pasaulį – nuostabi. Nesugalvojate, ką mąstyti? Įsivaizduokite, tu mažas meškiukas dideliame miške – kas tavęs laukia tame stebuklų miške? Ar raitelis, jojantis ant debesų – ką galėtum pamatyti danguje? Neturi būti realios fantazijos. Juo viskas kūrybiškiau ir plačiau – tuo labiau atsilaisvins nusistovėjusios tiesos – mąstyti taip, o ne kitaip.

Gerbkite gaunamas tiesas, įsigilinkite į jas ir elkitės taip, kaip supratote šias tiesas. Jei reikės – mes koreguosime jūsų suvokimą. Bet koreguoti yra daug lengviau, nei pralaužti mąstymo bloką. Kai prasilauš mąstymas, priimsite daugiau informacijos ir kursite kitokį pasaulį. Jame nebus chaoso, bus nuostabi tvarka, kurioje kiekvienas galės save tinkamai išreikšti. Bet atlaisvinti mąstymą būtina, vien dėl to, kad galėtumėte priimti jums naują informaciją. Vėliau pasiūlymai kaip elgtis bus kiti, bet neperžengus to laiptelio, ėjimo į priekį nebus.

Su pagarba ir meile,

Helijas, Saulės Dievas

Myliu jus ir visus apkabinu. Su Šviesa ir Meile

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *