Helijas

Išmokite tylėti

Tau duodama žinia ir tą žinią reikia perduoti taip, kad žmogus ją teisingai išgirstų. Ką reiškia – teisingai išgirstų? Išgirstų taip, kaip sakome, o ne taip, kaip jis pajėgia suvokti. Kiekvieną žodį žmogus supranta pagal savo išgyvenimus, savo suvokimą, savo emocinę būseną, savo patirtį. Vadinasi, tas pats žodis, išreikštas vienu skambesniu ir viena prasme – suprantamas labai įvairiai. Atsiranda interpretacijos ir tiesa yra iškreipiama. Tai, kaip suvokti Didžiąją Tiesą, jeigu kiekvienas žodis žmogaus suprantamas skirtingai? Ši užduotis labai sudėtinga. Tuo labiau, kad informacija sudėtinga, perdavimas sudėtingas, o supratimas visiškai skirtingas. Tą patį tekstą skaitydami, žmonės gali ilgai ginčytis, įrodinėdami savo supratimo teisingumą.

Vadinasi, reikalinga pasiekti žmogų ne vien per tariamą žodį, reikalinga informaciją perduoti per garsą arba energetinius spindulius. Tokiu atveju, nedirba žmogaus protas, o subtilusis pasaulis atlaisvėja. Atlaisvėjant žmogaus energetikai, apsivalo blokai neteisingos informacijos. Tiesiog tada žmogus išgirstą žodį supranta taip, kaip jis sakomas. Juo švaresnė žmogaus energetika, tuo aukštesnės vibracijos – tuo labiau žmogus supranta žinią, gaunamą iš aukštų vibracijų lygmens. Tai štai kodėl reikalingi energetiniai seansai. Bendri, individualūs – tam, kad atlaisvinti energetiką ir leisti priimti bei suvokti informaciją tokią, kokia ji pateikiama, o ne vadovautis loginėmis interpretacijomis. Interpretacijų čia negali būti. Arba priimi informaciją arba ne. Jei ne – palauki, kol subręsi ir vėl skaitai. Todėl nereikėtų ginčytis dėl tiesų. Jūs kiekvienas tą pačią tiesą suprantate skirtingai. O tiesa yra viena. Reikalinga tolerancija kito žmogaus suvokimui. Esant labai materialiame lygmenyje – tiesa yra labai griežta, tolerancijos mažai. Aukštesniame lygmenyje – tiesa tampa bendresnė, vienodžiau suprantama, lengviau priimti kitokią nuomonę. Juk nebūtina atsisakyti savo nuomonės, tik gerbkite kito suvokimą, nes jo patirtis yra kitokia.

Kodėl taip rimtai kalbame apie tiesos priėmimą? Tai pagrindinis tikslas – suvokti Tiesą. Išjausti Meilę ir suvokti Išmintį. Suvokti tiesą yra sudėtingas procesas, todėl neaštrinkite jo konfliktais. Nejauskite nuoskaudų, kad jūsų nesupranta kiti, kad nemokate perteikti žinios ir t.t. Ar tu tikras, kad tavo tiesa teisingiausia? Jeigu tikras – gyvenk pagal ją, bet kitam jos primesti negalima. Galite žmogui paaiškinti savo gyvenimo filosofiją, išdėstyti savo mintį, bet nesijauskite esantys protingesni, lengviau suvokiantys tiesas, geresni už kitą. Tai nuodėmė. Juo daugiau žinai – juo labiau tyli. Nes suvoki, kad žmogus, pirmiausia, turi norėti išgirsti, ką tu pasakysi ir tik tada kalbėti. Norite būti vedliais – subręskite. Išmokite tylėti. Kalbėkite savo vidumi, savo širdimi, savo elgesiu. Savo aukštomis vibracijomis turite suvirpinti kito žmogaus vibracijas. Turi atsirasti sąskambis. Taip mes virpiname jūsų širdis, taip jūs suvirpinkite aplinkinių širdis. Tyla.

Helijas

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *