Helijas

Tapk stebėtoju

Numylėtasis Helijas.

Kiekviena akimirka kupina šviesos. Turite išmokti išgyventi savo dieną sąmoningai. Sąmoningai rinktis mintis ir jausmus, neatsižvelgiant į tai, kokios situacijos jūsų gyvenime susiklosto. Reikia išmokti atsiriboti nuo įtampos, baimės ir nerimo. Reikia pamiršti šias savybes, jos žmogaus brandai visai nereikalingos. Jeigu sakau – sąmoningai rinkitės savo mintis ir jausmus, tai vadinasi, sąmoningai venkite visų negerų jausmų. Jie neturi formuoti pagrindo. Jums gali pasirodyti, kad visas gyvenimas yra tik įtampa, baimė, nerimas, bet tai netiesa. Tai tik tamsos egregorų formuojami jausmai. Daug kas suvokia, kaip lengva valdyti žmogų, kai sukeli jam įtampą, baimę. Žmogus atsisako savo laisvos valios ir paklūsta „stipresniam“. Bet ne Dievui, ne šviesai, o tam, kuris sugeba sukurti saugumo zoną, prieš tai sukurdamas įtampą. Tiesiog prisiminkite – šie jausmai nėra aukštų vibracijų, jų nereikia jūsų brandai, jūsų talentų ir gebėjimų atskleidimui. Turite viską daryti, kad tu pats ir tavo artimi žmonės kuo mažiau išgyventų įtampos. Bet kuri situacija yra tik situacija. Ją reikia išgyventi, o kaip išgyventi – renkatės jūs. Jūs nusprendžiate (dažniausiai nesąmoningai), kad reikia kentėti, reikia nuogąstauti, bijoti. Bet gal reikia į viską pažiūrėti ramiau, paprasčiau, be nuoskaudų, be ambicijų, be prisirišimų.

Bet kuri situacija, kuri įvyko tavo gyvenime yra verta tavęs. Todėl nereikia nieko kaltinti ir nereikia per daug dramatizuoti. Situacija susiformavo dėl neteisingų tavo sprendimų, o gal dėl to, kad nenori sąmoningai mąstyti. Leidi mintims ir jausmams plaukti pasroviui, į kurios tėkmę įsilieja kitų žmonių neigiama energija. Turite pozityviai žiūrėti į kiekvieną situaciją. Tai yra, ramiai, nesikarščiuojant ir nekeliant įtampos. Pozityvumas – tai ne vien džiaugsmas. Tai žinojimas, kad yra kaip yra ir tą situaciją reikia tinkamai išgyventi, kaip galima mažiau išskleidžiant nerimo, baimės, apmaudo į aplinką. Reikia išlikti pačiam ramiam ir pasistengti, kad kuo ramesni išliktų ir aplinkiniai. Turite išmokti neformuoti įtampos. Ne tik nepasiduoti tamsos egregorams, bet ir neformuoti neigiamumo. O tai įmanoma tik sąmoningai mąstant ir sąmoningai pasirenkant jausmus. Jūs visados galite rinktis. Jūs esate žmonės ir bet kurios situacijos pasekmes galite nukreipti norima linkme. Tik tam reikalingas dėmesingumas ir kryptingumas, bei aukštų vibracijų postūmis.

Šiandieną aš noriu priminti – esate suaugę, jau laikas būti stebėtoju. Stebėtoju savo gyvenimo. Išmokite pastebėti savo būsenas, savo mintis, savo išskleidžiamas energijas. Kokios jos? Kuriančios ir padedančios kurti kitiems ar neigiamos ir formuojančios griaunamąją jėgą su neigiamomis mintimis ir jausmais jūs griaunate gyvenimus tiek sau, tiek kitiems. Jūs to nedarytumėte, jeigu jūsų ego nebūtų patenkintas tamsos egregorų dovanomis: pasitenkinimu savo jėga, valdžia, turtu, garbe ir t.t. Yra labai daug dalykų jūsų gyvenime, kurie jūsų suvokimu yra geri ir jų reikia siekti. Deja, nei pusės jų nėra verti jūsų gyvenimo, jūsų energijos, kurią atiduodate tiems dalykams pasiekti ( nesvarbu ar materialūs, ar nematerialūs).

Jūs viską turite. Jūs turite dieviškąją energiją ir kūrybos galią. Jums nieko nereikia siekti. Jums reikia atiduoti. Atiduoti ramybę, pozityvumą, palaikymą ir viskas formuosis taip, kad jausitės laimingi gyvendami. Pirmiausia, turite tapti stebėtojais. Turite atsiriboti nuo asmeniškų išgyvenimų. Tu, žmogau, visados gali rinktis – su kokiomis mintimis ir jausmais gali išgyventi bet kokią gyvenimišką situaciją. O kai nesugebi rinktis, tai tave labai gražiai valdo baimė, nerimas, įtampa. Visa tai paima tavo energiją ir tu silpsti. Ir ateina diena, kai tu nesupranti, kur ir kada padarei klaidą, kad gyvenimas griūva, kad sveikata pablogėja. Kur ir kada? Ogi tada, kai tu nesąmoningai atidavei savo gyvybinę energiją tamsai. Atidavei visų negerų jausmų palaikymui. Taip tu iš savęs atėmei gyvybinę energiją ir nereikia ieškoti dėl to kaltų. Kartoju, kiekviena gyvenimiška situacija susiformuoja pagal tavo, žmogau, sugebėjimą valdyti savo energiją. Juk Dievas tau davė laisvą valią rinktis. Jis tą valią davė tam, kad rinktumeisi ar savo gyvybine energija stiprinti save ir kitus, ar mėgautis trumpalaike laime, sugriaunant kitų gyvenimus, tuo pačiu ir savo. Jūs renkatės. Bet rinktis gali tik tada, kai tampi stebėtoju, kai išmoksti sąmoningai formuoti mintis ir jausmus.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *