Hermis Trismegistas

Aukščiausios jėgos vienijasi

Alfa spindulys, tai energetinis spindulys, kurio įvedimas pralaužė daug neigiamumo ir padės vystytis naujai idėjai. Alfa spindulys – tai iš aukšto energetinio lygio ateinanti energija, kurią gali priimti tik labai  energetiškai švarus žmogus. Ir ne tik žmogus, bet ir visa jo žmogiškoji struktūra turi būti stipri ir galinga. Kitu atveju, žmogus išprotėtų. Apie ką visados ir kalbame. Viskas turi vystytis lengvai ir paprastai. Bet tik žmogaus blokai, neteisingi pasirinkimai, prisirišimai – užteršia ir užkemša žmogaus energetiką. Ir kai stiprus energetinis spindulys jį sujudina – tai blokai iškyla. O jie negali savaime išnykti. Žmogus juos suformavo, žmogus ir turi juos sunaikinti, perdirbti. Turi atsilaisvinti iš savo suformuoto neigiamumo. O dabar paprastai apie rimtus dalykus.

Žmogus, susijęs savo gyvenimą su Dievu (ne su religija, nors ji gali būti pasitelkta), gali pažinti tikrąją gyvenimo tiesą. Tikrąją prasmę. Bet, pirmiausiai, jis turi pripažinti, kad Dievas sukūrė pasaulį ir jis yra suformavęs tam tikras taisykles, kurių reikia laikytis, norint išgyventi ir vystytis toliau. Dievo dalelytė yra žmoguje, vadinasi jis save ir turi išreikšti per žmogaus struktūrą. Reikia pripažinti, kad Dievas, norėdamas save kuo geriau išreikšti, keičia planus. Jis turi bendrą tikslą, bet keliai link to tikslo būna patys įvairiausi (kaip ir žmogaus). Todėl Dievas priima sprendimus pakoreguoti savąją išraišką per žmogaus struktūrą. Taip keičiasi žmogaus likimas. Ir ne tik likimas, bet ir visa žmonijos vystymosi programa. Jūs stebitės, kas su jumis vyksta. Stebitės, jausdami pokyčius savo suvokime, savo potyriuose. Pradedate pažinti kitus jausmus, pastebėti nuolat atsirandančius „sutapimus“, keistai susiformavusias situacijas. Jūs stebite save, savo aplinką ir suvokiate – procesas vyksta. Kokia to proceso esmė – nesuvokiate, bet jaučiate, kad jūsų gyvenimas keičiasi. Darosi sunku, bet susitvarkote – siekiate tolimesnio pažinimo. Aš pabrėžiu jūsų dabartinius potyrius. Pripažįstu, jie jus stebina ir džiugina. Bet tai labai maža dalis to, kas iš tikro vyksta bendrojoje erdvėje, kuri susieta su Žeme ir žmonija.

Atvirai pasakius, Dievas suformavo pokytį. Ir ne tik Žemėje. Tas pokytis iššaukė didžiulius, kardinalius pokyčius aukštesnių oktavų lygmenyje. Jūs žinote, susiformavo komanda, turite naujus mokytojus – bus darbas, kuris truputi pakeis jūsų gyvenimą. Bet esmė yra ne ta. Ji yra daug rimtesnė, gilesnė, labai didelių apimčių ir to anksčiau nėra buvę.

Jūs žinote taisyklę: kaip Danguje, taip ir Žemėje. Viskas vystosi pagal tuos pačius principus. Tik subtilumas, galia, gebėjimai skiriasi. Įsivaizduokite įvairių religinių konfesijų vadovus: Romos Popiežius, Dalai Lama  ir kitų konfesijų vadovai susirenka ir aptaria, kaip išreikšti Dievo Tiesą Žemėje. Visos religijos siekia vieno – tinkamai išreikšti Dievo valią Žemėje. Tikslas vienodas, bet keliai skirtingi, dažnai net prieštaraujantys, kovojantys vienas su kitu. Bet tikslas yra vienas. Įsivaizduokite, kaip sunku susėsti visiems religijų vadovams ir rasti vieną metodą išreikšti Dievą. Teisingiau, metodų gali būti daug, bet šie vadovai turi sutarti dėl vieno –  Dievas yra – ir jie turi bendradarbiauti, skiedžiant šią tiesą. Turi papildyti vieni kitus, paremti ir atskleisti kaip galima daugiau žinių, kas yra Dievas ir kas yra žmogus. Yra reikalingas bendradarbiavimas. Jūs suprantate, kaip sudėtinga suorganizuoti tokio aukšto lygio religijų vadovų susitikimą ir suformuoti bendradarbiavimą. Kaip Žemėje, taip ir Danguje.

Aukštų energijų lygmenyje yra subtilios energijos, kurios atsako už tam tikrą religinę kryptį. Ir ne tik religinę. Pasaulis yra įvairus, bet visi turi atspindį aukštų oktavų lygmenyje. Ir kiekviena subtili energetinė būtybė dirba savo lygmenyje, savo ribose. Pavadinkime juos atskirų „religinių konfesijų vadovais“. Jie visi skleidžia idėją – Dievas yra. Bet kiekviena atšaka turi savo kryptį, savo išraiškos variantą. Tik darbas yra daug subtilesnis ir nėra priešpriešos, kovos. Bet bendradarbiavimo nebuvo. Kiekviena sritis dirbo pagal savo suvokimą ir pagal savo sąlytį su Dievu. Bet Dievas pakeitė planus. Jis siekia sujungti energetinį pasaulį į vienos išraiškos suformavimą. Visų sričių energetiniai vadovai turi pradėti bendradarbiauti. Štai yra Pakylėtieji Valdovai, yra Krajonas, yra Hermis Trismegistas, yra daug stiprių energetinių struktūrų, kurios siekia padėti žmogui, bet tai daro pagal savo suvokimą ir savo sąsajas su Dievu. Jūsų komanda gauna naujus mokytojus. Bet tai nėra šiaip sau mokytojai – tai atskirų sričių energijos. Jie turi išmokti bendradarbiauti. Sąlyčio taškas – jūsų komanda. Jūs esate žmonių būrys, vienodai suprantantis gyvenimą. O mokytojai yra labai skirtingų pakraipų (negaliu įvardyti jų tikrosios reikšmės, nes neturiu tinkamų žodžių). Mokytojai turės rasti bendrą kalbą tarpusavyje, kad suformuotų geriausią Dievo išraišką Žemėje ir ją suformuotų taip, kad žmogus pajėgtų ją tinkamai suprasti ir išreikšti.

Trumpai tariant, aukščiausios jėgos vienijasi. Jos turi surasti geriausią variantą žmogui išreikšti Dievą. Todėl nenustebkite, kad jūsų pamokymai gali nederėti tarpusavyje, jūsų pojūčiai tarpusavyje nederėti. Tai proceso pradžia. Tai didžiulis aukščiausių jėgų darbas, o jūs tą darbą turėsite padėti įgyvendinti. Ir kai bus surastas tinkamiausias variantas Dievo išraiškos Žemėje, tai ta informacija bus išplatinama visoje Žemėje. Tada, iš tikrųjų, skirtingų religinių konfesijų atstovai turės susivienyti ir bendradarbiauti.

Jūs gyvenate ir mokotės. Ir tai jums jau atrodo sunku ir sudėtinga. Bet, žinokite, tai smulkmena, palyginus su tuo, kas dirba už jūsų „nugarų“. Kokios jėgos pasitelktos, kokie reikalavimai iškelti. Nuo to priklauso žmonijos ateitis. O jums reikia tik įsiklausyti į vidinį balsą ir stengtis pagal jį gyventi. Viskam kitam ateis laikas. Tai štai, jūsų mokytojai – tai stiprios energijos. Ir jeigu vardai jums  nežinomi, negalite sumenkinti jų stiprumo. Tai pačios galingiausios energijos. Gerbkite jas ir padėkite mums kartu įgyvendinti Dievo planus.

Hermis Trismegistas

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *