Hermis Trismegistas

Darbas Hermistikoje

Sveika, čia Hermis Trismegistas.

Nustebai, kai susitikome ant kalno? Taip, aš noriu, kad suprastum, koks yra kintantis pasaulis. Tai tu, kaip žmogus, manai, kad pasaulis yra stabilus. Kad materija, nors ir iš dalies, bet yra stabili. Bet viskas priklauso nuo požiūrio. Tu gali tapti bet kokia dalimi: ugnimi, vandeniu, kietu akmeniu. Bet kokia dalimi. Viskas įmanoma, tinkamai paruošiant mąstymą. Tada gali eiti kiaurai per sieną. Niekas nesutrukdys. Nebent tik žmogaus baimė ir abejonė. Suvoki, kas atsitiktų, jei einant per sieną suabejotum ar išsigąstum – tu užstrigtum sienoje. Užstrigtų tavo išsiskaidžiusios dalelytės. Net mūrininkai nepadėtų, nes nesuvoktų, kaip atskirti tavo dalelytes nuo mūro. Tavo kūnas būtų pažeistas, jis mirtų. Ir tik todėl, kad suabejoji. Kol tu abejoji – tai nebandyk daryti to, ko mokiau. Bet mokau ne todėl, kad eitum per sienas. O todėl, kad suvoktum: savo (nesuvaržytu) protu, gali prisiderinti prie bet kurių vibracijų. Jeigu tu su savo protu pajėgiai pereiti per saulę, per žemę, pavirtusi ugnies ar vandens dalelytėmis, tai tu gali pereiti per subtiliuosius pasaulius neužkliūdama ir nesunaikindama savęs. Tavo kūnas išlieka nepakitęs, bet su savo sąmone gali pereiti visus lygius. Turi tik tuo tikėti ir labai greitai prisiderinti. Mums svarbu, kad į mūsų lygį įeitum ne su savo įsitikinimais, kurie kaip šarvai trukdo judėti, o atsiverdama naujumui. Ir tiesiog visiškai susitapatintum su esama padėtimi. Jeigu iš tavęs reikalaujama būt oru – būk oru, jei vandeniu – būk vandeniu. Jei tau sakoma ateik į mūsų erdvę – prisitaikyk prie jos. Būk šios erdvės neatsiejama dalimi. Ne tu su savo ego, su savo įsitikinimais ir jausmais. Viską pamiršk. Tu turi įeiti į tą erdvę ir į ją įsilieti. Susilieti. Tik taip pajusi tai, ką norime parodyti. Dabartinė sąmonė neleidžia tau tinkamai priimti informacijos, bet kai išmoksi susilieti su subtiliąja erdve, tu patirsi tai, ką mes patiriame. Ne veltui Dalai Lama rodė, ką reiškia patirti būvimą Dievuje. Jis įsilieja į tą erdvę. Jo, kaip asmenybės, toje erdvėje nėra. Yra jis Dievuje. Viskas. Ir pastebėjai, kai tai norėjai pajusti per savo prizmę – nepavyko. Kai Dalai Lama leido suvokti tai per savo prizmę – pajutai, kokia tai neapsakoma meilė ir didybė. Žmogus nėra pritaikytas suvokti šios didybės ir viso subtiliojo pasaulio. Bet jis gali atsisakyti savęs ir susilieti su nauja erdve, nauju potyriu. Ir suvokimas ateis kitoks. Nuo to ir pradedame darbą Hermistikoje. Tai, ką čia patirsi – tai ne vaizduotė, tai susiliejimas su erdve ir jos suvokimas. Kai  perėjai karštą Saulę – buvai ugnimi vienodo karštumo, kai ėjai per Žemės uolienas, net prisiderinai prie uolienų mineralų. Suvokimas leidžia akimirksniu prisiderinti. Jis žino, kaip tai padaryti. Tau lieka tuo neabejoti ir nebijoti. Negali likti subtiliojo pasaulio erdvėje su savo kūnu. Todėl jo tiesiogiai čia ir nenešk. Ateik su savo suvokimu, patirk ir parnešk patirtį.

Aš, Hermis Trismegistas, parodžiau tau dalį Kosmoso, kaip galaktikos sukosi apie  pagrindinę žvaigždę. Bet tai tik dalis kosmoso. Tu matei vieną žvaigždę su daugybę aplink besisukančių galaktikų. Kiekviena galaktika sukasi apie savo žvaigždę, kiekviena planeta, esanti toje galaktikoje, sukasi apie savo žvaigždę. Viskas sukasi tikslingai. Kaip viršuje, taip ir apačioje. Jei Žemė sukasi aplink Saulę, tai Žemės galaktika sukasi apie savo žvaigždę, o ji visumoje sukasi apie dar didesnę. Ir taip milijonus kartų.

Pakylėtieji Valdovai tuo ir pakylėti, kad jie perėjo išbandymų laikotarpį ne tik Žemėje, bet ir kitose gyvybės struktūrose. Jie pakylėjo savo sąmoningumą į aukštesnį lygmenį, todėl yra pajėgūs daugiau matyti, daugiau suvokti ir turi daugiau galimybių padėti kitiems. Tik Pakylėtieji Valdovai gali suorganizuoti netiesioginį susitikimą su kitos civilizacijos gyvybe. Jei matys, kad to reikia vienai ar kitai formai dėl vystymosi proceso.

Aš, Hermis Trismegistas, laukiu tavęs savojoje erdvėje. Įeik į ją be savo supratimo. Atsisakyk jo. Toje erdvėje tu ne žmogus. Tu Visatos dalis. Sąmoninga dalis su savo kūryba ir siekiais

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *