Hermis Trismegistas

Hermis Trismegistas V pamoka

Vidinis pasaulis, tai ne subtilusis pasaulis, kuriame gyvena angelai, arkangelai, Pakylėtieji Valdovai, Dvasios Mokytojai. Žmogus tik per savo vidinį pasaulį gali išeiti į subtilųjį pasaulį.

Tai, kas yra vidinis pasaulis? Tai pajautimas Gyvenimo per savo širdį. Pirmiausia, tai suvokimas, kad egzistuoja Visatos dėsniai ir tų dėsnių pagalba galima formuoti gerą gyvenimą. Tai pajautimas, kokias vibracijas išspinduliuoji savo gyvenimu būdu ir kokias vibracijas išspinduliuoja kitas žmogus. Tai suvokimas kaip vyksta minčių kūryba. Nes yra reikalinga ne tik suformuoti teisingai pačią mintį, bet reikalinga pajusti su kokia energetine banga ji išleidžiama į pasaulį. Suvokti, kokia vidinė būsena, kokių vibracijų energija išneša mintį į realizaciją.

Tai ir yra minčių veiksmo ypatumai. Negana sąmoningai formuoti mintį, būtina atsižvelgti, kokia savo vidine energija tą mintį nori realizuoti. Mintis gali būti santykinai gera, bet jeigu tavo energetinis laukas yra nešvarus, jeigu jį kausto bendras negatyvumas: liūdesys, baimė, nerimas, nepasitenkinimas, tai paleista mintis gali realizuotis tik žemų vibracijų lygmenyje. Ir gera mintis neduos laukiamo rezultato, nes ji realizuojama pasitelkiant silpną savo energiją.

Žmogus dažnai nesupranta, kodėl jam nepavyksta įtakoti savo gyvenimo, nors mąsto teisingai, daug skaito, daug apmąsto, nori kurti gražesnį pasaulį, o neišeina. Neišeina, nes jo  suformuotą mintį lydi jo sukaustyta energija. Pati mintis gali būti teigiama, bet žmogaus nuolatinė būsena gali būti žemų vibracijų, todėl mintis neturės tinkamos realizacinės jėgos. Ir tai vienodai veikia, tiek kuriant vardan žmonijos gerovės, tiek dėl savo gerovės.

Jeigu žmogus įgyvendina projektą, kuris turi pagerinti jo gyvenimo sąlygas (pvz. mokslai, nauji verslo planai, namų statyba ir t.t.), jis turi įvertinti savo vidinę būseną.

Reikalingas gyvenimo teigimas – tai yra, pozityvios būsenos suformavimas. Antra, reikia pastebėti ir išsiaiškinti, kokia nuotaika jumyse yra vyraujanti? Jus labiau linkęs liūdėti, nerimauti ar džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka? Jeigu kūne jaučiate įtampą, vadinasi, įtampoje yra ir nervinė sistema. Įtampoje nesuformuosi jėgos, kuri mintį iškeltų į aukštų vibracijų lygį. Vadinasi, mintis materializuosis labai silpnai, su trukdžiais ir bus reikalinga įdėti daug pastangų.

Gal būt, tu turi gerą mintį ir įdedi labai gerą pozityvų jausmą, kad ji išsipildytų, bet jeigu tavo bendra gyvenimo nuostata yra nekokybiška – tu dažnai pyksti, nerimauji, nemoki džiaugtis aplink esančiais žmonėmis – tu neturėsi vidinio rezervo išnešti tą mintį į aukštas vibracijas, į teigiamą jos realizaciją.

Reikia išmokti suprasti, kokia energetinė bazė yra jumyse. Neigiamumas suformuoja sąstingį. Kūrybinį sąstingį. Neįmanoma realizuoti teigiamos minties, jeigu tavo energetikoje vyraus gyvenimo neigimas, t.y. baimė, pyktis, neapykantą, liūdesys, depresija ir t.t.

Gyvenimo teigimas – tai džiaugsmas, meilė, viltis, tikėjimas. Ir tai neturi būti tik momentinė išraiška: aš penkias minutes būnu laimingas, o paskui nugrimztu į nepasitenkinimą gyvenimu.

Tikiuosi, kad suvokiate, kokią didžiulę reikšmę jūsų gyvenimo kūrybai daro jūsų vidinis pasaulis. Suformuoti minčiai reikalingas jūsų protas, bet realizacijai reikalinga jūsų energija. Jūsų vidinio pasaulio energija.

Jeigu jūsų vidinio pasaulio energija (arba kitaip tariant, jūsų energetinis laukas) bus žemų vibracijų, jums nepavyks sėkmingai realizuoti nei vienos savo minties. Jūsų minties įgyvendinimas priklauso ne tik nuo to, ką jūs jaučiate formuodami mintį, bet ir nuo nuolatinės savo būsenos. Nuo sąstingio laipsnio. Reikalinga peržvelgti savo įpročius ir juos pakeisti arba jų atsisakyti. Tai ne vien įpročiai, kurie atsispindi veiksmu, pvz. sportas, kavos gėrimas – negėrimas ir t,t, Tai įpročiai liūdėti, nuogąstauti, bijoti dėl ateities, abejoti Dievu ir t.t.

Matomus įpročius yra lengviau suvaldyti. Tu žinai, kad rūkymas kenkia sveikatai ir meti rūkyti. Atsisakai to įpročio. Tai veiksmas, kuriam reikia pastangų, bet tau čia viskas aišku. O atsisakyti įpročio nuolat bijoti dėl ateities, tai daug sunkiau. Nes tu gali būti įsitikinęs, kad nuolat egzistuoja grėsmė. Bet ji gali egzistuoti, gali ir neegzistuoti. Grėsmė gali turėti realų pagrindą, bet ji gali ir neišsipildyti. Bet jūs nemanote, kad bijoti dėl ateities – tai įprotis. Jūs manote, kad tai apsauga, realios padėties įvertinimas. Deja, tai įprotis, kurį reikėtų pakeisti pasitikėjimu Dievu arba bent tikėjimu sėkme.

Tie vidiniai įpročiai turi daugiau įtakos jūsų gyvenimui, nei išoriniai įpročiai. Taip, rūkymas kenkia sveikatai, jūs nuodijate organizmą, gal būt, anksti ir mirsite. Bet bijodami dėl ateities, jūs nuodijate savo energetiką, kuri nebegaudama dieviškosios energijos, silpnėja ir jūs apnuodijate save Amžinybėje.

Jūs pakenkiate savo amžinam gyvenimui.

Kūną vėl gausite savo naujame įsikūnijime, bet energetiką atsinešate tą, kurią susiformavote praeituose gyvenimuose. Todėl galite atsinešti labai apnuodytą energetiką savo buvusiomis baimėmis, neapykanta, liūdesiu. Jūs iš karto patirsite sudėtingo gyvenimo sąlygas ir bus reikalinga įdėti daug pastangų, norint išsilaisvinti iš to sąstingio, norint atstatyti savo energetinį kūną.

Todėl supraskite, kad vidiniai įpročiai yra daug kenksmingesni už išorinius įpročius. O vidinius įpročius sunku apčiuopti ir sunku įvertinti, kad tai kenksmingi įpročiai, o ne natūralūs charakterio bruožai.

Įprotis liūdėti – tai nėra natūrali žmogaus būsena būti liūdnam.

Įprotis neapkęsti gyvenimo – tai ne natūralus savo minčių išreiškimas, kaltinant gyvenimą ir visus aplinkinius žmones.

Įprotis nerimauti – tai nėra realios situacijos įvertinimas.

Įprotis nuvertinti save – tai ne įgimta charakterio savybė, kuri negali būti pakeista.

Charakteris susideda iš jūsų įpročių ir iš jūsų tingėjimo, ką nors keisti. Gal dėl praeitų gyvenimų pasekmių ir susiformavo blogas charakteris, bet jūs turite galimybę ir pareigą jį pakeisti. Charakteris – tai nėra nekintama dovana jums. Tai yra pasekmė, kurią reikia tobulinti, pataisyti.

Norint realizuoti savo mintį, jūs turite suvokti, kokia vidine savo būsena ją sustiprinate. Reikia suprasti, kokių vibracijų energetinė banga tą mintį išneša į realizaciją. Reikia įvertinti ne tik konkrečios minties nešamąja energiją (įvertinti koks jausmas lydį mintį), bet ir kokia bendra vidinė jūsų būsena. Ypač tas svarbu, kai išmoksite formuoti sąmoningas mintis.

AUDIO: Hermis Trismegistas V pamoka

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *