Hilarionas

Mylėkite savo gyvenimą

Aš atėjau, Hilarionas.

Pasaulis keičia vibracijas. Ir laikas prie jų priderinti tiek mąstymą, tiek išgyvenimų procesą. Negalite sau leisti atsipalaiduoti ir kristi žemyn. Jūs žengiate pasiryžimo keliu. Jūs siekiate tobulumo, jūs siekiate šviesos. Ir ši šviesa apgaubs jus, jei jūs to norėsite. Bet kasdienybė labai greitai pavergia jūsų mintis. Todėl sakau, būkite budrūs. Jums nereikia saugotis pavojų iš išorės. Jūs būkite budrūs ir stebėkite save. Niekas taip dažnai jūsų „neužpuola“ ir nenuskriaudžia, kaip jūsų pačių mintys. Jūsų pačių kasdienio gyvenimo sumaištis. Dievas jus myli. Jis suteikė galimybę pažinti vidinę ramybę, susikaupimą, suderinamumą. Gyvenimo suderinamumą su aukščiausiomis vibracijomis. Kiekvienas, siekiantis savęs pažinimo, Visatos pažinimo, suvokia, kokio didelio įdirbio reikia, kad visados mokėtum suvaldyti savo mintis ir savo jausmus. Nėra lengva suvaldyti aiškių minčių, nėra lengva suvaldyti, atrodytų, „nekenksmingų“ minčių. Minčių apie nesibaigiančias buities problemas. Pakeiskite nors kai kada šias mintis į mintis apie būtį. Apie savo gyvenimo tikrąją prasmę. Niekada žmogus nebus vienas, jei jis mąsto apie būtį. Vadinasi, jo mintis prisilieja prie Visatos kvėpavimo. Vadinasi, jis siekia susivokti savyje ir susivokti savajame gyvenime.

Gyvenimas kupinas staigmenų. Tie, kurie sugebate įsileisti į save mintis apie būtį, tie pastebės, kiek daug paslapčių ir kiek daug staigmenų suteikia gyvenimas. Pažinkite save. Supraskite, kas yra žmogus. Įvertinkite savo padėtį Žemėje. Įvertinkite savo elgesį, kiek jis atitinka dieviškumo principus. To tikrojo dieviškumo principus. Būtina  savo jausmais, savo mintimis kelti vibracijas. Būtina savo elgesiu skleisti šilumą ir gerumą. Mylėkite savo gyvenimą, branginkite savo gyvenimą. Nieko neturite vertingesnio nei savo gyvenimą. Nieko. Nes jūsų gyvenimas – tai Dievo dovana jums. Tai galimybė išjausti, galimybė skleisti, galimybė mylėti, galimybė kurti. Vertinkite tai, ką turite – savo gyvenimą ir nuoširdžius artimus žmones, esančius šalia ir padedančius mėgautis gyvenimu kartu. Mėgautis bendravime, mėgautis pažinime, mėgautis kūryboje. Čia ir dabar jūs kuriate amžinąjį gyvenimą. O kurti gyvenimą gali tik tada, kai jį įvertini. Kitu atveju kūrybos nėra. Lieka iliuzija, kad kuri. O iliuzija greit išgaruoja. Ir lieki nesupratęs, kur tikroji gyvenimo prasmė. Prasmė – pagarboje savo gyvenimui, pagarboje – Dievo tiesai, pagarboje Meilei ir Išminčiai. Mylėkite savo gyvenimą. Tausokite savo laiką. Jūsų materiali išraiška yra įrėminta laike ir erdvėje. Tad gerbkite erdvę ir tausokite laiką. Tai, ką sukursite per šį trumpą laikotarpį – liks jūsų amžinybėje. Pasižiūrėkite su kuo iš tikrųjų norėtumėte gyventi toje amžinybėje. Ne į draugus žiūrėkite, o į savo charakterio ypatumus, į savo pasiekimus, į savo buvusią išraišką, ką jūs suformavote ir ką „nusinešate į kapus“. Nusineškite aukštų vibracijų kūrybą. Bet ar jūs turite tokių „kūrinių“?

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės procesu. Savęs pažinimo, Visatos pažinimo procesu. Lai jūsų kelias, einantis į jūsų subtilųjį pasaulį, būna tvirtas, tiesus ir tikslus. Mylėkite ir branginkite savo gyvenimą. Kai tai padarysite – atkris dalis problemų. Jos išnyks kaip iliuzija. Nes tos problemos nebeatrodys reikšmingos, kai savo mintis nuo buities perkelsite į būtį. Sėkmės, Hilarionas.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *