Hilarionas

Spindulių priėmimas

Sveika, čia Hilarionas.

Aš atėjau pakalbėti  apie pasiuntinio darbą. Žmogus, kuris yra pripažįstamas pasiuntiniu, atveria savo energetinį kanalą energijų priėmimui. Pirmiausia yra reikalinga minčių ir jausmų švara. Jeigu tu nebesupranti, kur skirti savo dėmesį, tai skaityk Valdovų laiškus, klausykis meditacinės muzikos. Svarbiausia, neįsileisk minčių apie kasdienybės rūpesčius. Tavo energetinis kanalas dar nėra tinkamai paruoštas. Todėl yra keičiamos tam tikros energetinės dalelytės tavo lauke. Šis procesas tiek  energetinis, tiek techninis. Tu, tiesiogiai priimdama Pakylėtųjų Valdovų spindulius, pirmiausia turi juos atlaikyti. Aukšta vibracija gali sudeginti. Tu tai žinai. Todėl svarbu tuos spindulius atlaikyti. Pirmą spindulį tau suteikė Atėnė Paladė. Šiuo metu vyksta tavo energetikos apsivalymas, kitam spinduliui priimti. Tau duodamos pamokos. Ir jeigu tinkamai jas pastebi, išsiaiškini ir sukoncentruoji save, vadinasi, esi pajėgi priimti ir kitą spindulį.

Kiekvienas spindulys – tai tiesioginis ryšys su Pakylėtuoju Valdovu. Atėnė Paladė jau dabar dirba tavo aplinkoje savo paruošiamuosius darbus. Vadinasi, jos spinduliai turės kur išsiskleisti. Tau teks išmokti suprasti, kaip mąsto Atėnė. Tau teks prisiderinti ir įsilieti į bet kurio Pakylėtojo Valdovo erdvę. Prisimeni, kaip Dalai Lama įsiliejo į Dievo šviesą. Ir kaip tu įsiliejai į materiją. Vadinasi, kai su tavimi tiesiogiai bendraus vienas iš Pakylėtųjų Valdovų, tu turėsi susilieti su jo energetika. Turėsi atsisakyti savęs, kaip asmenybės. Turėsi „išnykti“ ir net neanalizuoti ką jauti, ką supranti ar nesupranti. Ir mėginsi perteikti, ko jie pageidaus.

Mes dabar rašydami laiškus, užgauname tavo informacinį lauką ir maža dalimi energetinio lauko. Kai kurių seansų metu Pakylėtųjų Valdovų energija nusileidžia į jūsų lygmenį, kai kada gali pati pakilti. Bet to jausmo, tu dar neišgyvenai. Pakylėtųjų Valdovų priėmimas į savo energetiką gali labai išjudinti psichologinius blokus. Mes mėginame tau sukelti daug įvairių išgyvenimų. Ieškojome, ką turi pasislėpusi. Bet nežinosi, kaip tavo sąmoningumas gali suveikti. Todėl viskas vyks laipsniškai. Atsargiai. Kai prisijungs visi spinduliai – tai jau nebegalėsi atsisakyti to kelio. Nes tavo energetika bus pasikeitusi. Linkiu sėkmės. Matyk ir mąstyk.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *