Jėzus

Jėzaus gimtadienis

Aš ateinu į Žemę su prisiminimais, išlikusiais žmonių širdyse. Su prisiminimais apie žmogaus besąlygišką atsidavimą Dievui. Aš žinau, kas esu, todėl man niekada nekilo abejonė yra Dievas ar nėra. Kai jūs subręsite iki mano sąmonės lygio, jūs žinosite, kas esate. Jūs žinosite savo gyvybės ištakas ir niekas niekados jūsų nepažeis abejonėmis. Šiandieną, kai daugelis pasaulio šalių švenčia mano gimtadienį, prisiminkite kokią idėją aš atnešiau į Žemę. Aš atnešiau neginčijamą Tiesą – Dievas yra. Ir kai švenčiate mano gimtadienį, tai jūs prisiminkite šią idėją. Vardan jos aš gimiau, vardan jos aš miriau. Ir vardan jos buvo visas mano gyvenimas. Kadangi idėja buvo paremta tiesa, ji išliko iki šių dienų. Jūs taip turėtumėte kiekvienas švęsti savo gimtadienį. Su susikaupimu ir džiugesiu. Nes jūs kiekvienas atnešate tą pačią idėją į Žemę: Dievas yra. Sakykite: Aš priklausau Dievui ir džiaugiuosi, kad jis suformavo mano sąmoningumą, mano individualumą ir aš galiu džiaugtis galimybe, išreikšdamas Dievo Meilę ir Tiesą per save. Kad aš galiu patirti begalinę meilę, galiu mėgautis kiekviena diena, galiu šypsotis kiekvienam žmogui, nes jis taip pat kilęs iš Dievo. Jis mano dalis. Mes visi kilę iš vienos ląstelės – Dievo.

Sulaukę savo gimimo dienos, prisiminkite ir manąjį – kaip jai ruošiatės, kaip jai karmiškai valėtės ir su kokiu džiugesiu pradedate naują etapą. Nes su lyg kiekvienais metais jūs bręstate, augate. Jums atsiveria vis daugiau galimybių. Jūs vis labiau pažįstate pasaulį, pažįstate save. Vis labiau ir stipriau galite išreikšti nuostabius jausmus, suformuoti Išminties žodį. Jūs bręstate, jums atsiveria paslapties klodai,, jūs pradedate kurti savo, žmogaus, gyvenimą, paremtą Visatos dėsniais. Nes žmogus nebėra uždaras savame kiaute. Jis atsiveria kitam žmogui, atsiveria Dievui, atsiveria Visatos begalinei struktūrai, kurioje viešpatauja ne tik santarvė ir taika, bet kurioje galite patirti nuostabų bendravimą: daug gilesnius ir gražesnius jausmus, daug įdomesnius atradimus. Pasaulis yra nuostabus. Pasaulis yra daugiaplanis. Ir kiekviename aukštesniame lygmenyje žmogus, kaip individas, gali pradėti išjausti tai, ko anksčiau nepatyrė. Bet tai nuostabūs jausmai, tai begalinė kūryba ir, žinoma, visaapimanti meilė.

Jūsų veiklos sąjungininkas – Dievas. Vadinasi, viskas jums įmanoma. Visą kūrybą, visas fantazijas ir svajones įmanoma įgyvendinti, kai širdyje turite sąjungininką – Dievą. Jis visados patars, parems ir paskatins tau išreikšti visas savo galimybes. Žmogaus gyvenimas yra nuostabi galimybė. Tai begalinė laimė, nes tu gali išreikšti save. Tu tam turi visas galimybes, nes tu gimei iš Dievo.

Todėl, būkite pasveikinti, būkite mylimi, aš laukiu jūsų išraiškos, jūsų meilės ir jūsų naujo gyvenimo stiliaus.

Su meile, Jėzus

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *