Jėzus

Kodėl taip svarbu Tikėti ir Pasitikėti Dievu?

    Su meile ir šviesa Aš ateinu į jūsų erdvę. Aš, Numylėtinis Jėzus, kreipiuosi į jus šiandieną ir noriu papasakoti apie būtį, kurioje skleidžiasi dieviškoji valia, meilė, išmintis. Žmogus yra šių trijų komponentų derinys. Jis skleidžia dieviškąją ugnį per savo kūną, protą ir širdį. Tai beribis šaltinis, nuolat atsinaujinantis, prisipildantis naujos patirties ir suteikiantis galimybę nuolat tobulėti žmogui. Vadinasi, žmogus neturi ribos savo tobulėjimui, yra numatytas nuolatinis virsmas, nuolat atsiranda naujos galimybės kitaip save išreikšti, kitaip gyventi. Todėl, vienas iš Visatos dėsnių, kurių žmogus ir turi laikytis – tai nuolatinis virsmas, nuolatinis atsinaujinimas. Jūsų kūno ląstelės nuolat atsinaujina, taip turi nuolat atsinaujinti ir smegenų neuronai, kurie leistų suvokti pasaulį vis kitaip, įvedant vis naujas dalis į savo suvokiamą zoną.

Kas trukdo susikurti naujiems žmogaus smegenų neuronams? Smegenys reaguoja į žmogaus valią. Nauji smegenų neuronai ne automatiškai atsiranda, o formuojasi tik žmogaus valios pastangomis. Smegenų veikla leidžia žmogui tinkamai reaguoti į pasaulį, tinkamai suvokti save, kaip asmenybę, bet sąmoningumas plečiasi ir sąmonės dalelytės keičia neuronų veiklą, tik žmogui sukoncentravus dėmesį į tam tikrus veiksmus, žinias, patirtis. Nėra numatyta automatinio atsinaujinimo šioje srityje, nes ta sritis jau priklauso žmogui, nuo jo pasireiškiančios valios priklauso smegenų aktyvavimasis.

Tikėjimas ir pasitikėjimas Kūrėju yra vienas iš komponentų, leidžiančių suaktyvinti suvokimą. Žmogus yra Kūrėjo dalis ir kai pats žmogus tuo patiki ir pasitiki Kūrėjo suformuotų Visatos dėsnių teisingumu, žmogus susilieja su savo aukščiausiosios sąmonės dalimi.  Netikintis žmogus, negali savo žemiškosios sąmonės sulieti su savo aukščiausiąja dalimi, nes jis netiki ją turįs. Jeigu netiki ją turįs, tai nesiekia pakelti savo vibracijų, susilieti su aukštesniąja savęs dalimi ir užveri galimybes labiau suvokti Kūrėją ir gyvenimą.

Tikėjimas ir Pasitikėjimas Kūrėju yra viena iš svarbiausių dalių, leidžiančių kardinaliai keisti savo gyvenimą, galinčių suteikti sveikatą, stiprybę, sėkmę. Aš kalbu apie paprastą žmogaus būseną – apie tikėjimą ir pasitikėjimą Kūrėju. Aš nekalbu apie religinius ritualus, pagoniškas apeigas, šamaniškus šokius. Aš kalbu apie būseną – tikėjimą ir pasitikėjimą Kūrėju. Kai pajauti sąlytį su Kūrėju, tavo gyvenime dingsta vienatvė, baimė, nepasitenkinimas savimi. Tavęs nevargina meilės stoka, supratingumo stoka, ko, gal būt, negauni iš aplinkos. Tu atsistatai ir atsistato tavo psichika. Emocijų ir minčių kūnai susibalansuoja ir išskleidžia aukšto dažnio vibracijas, kas leidžia atsistatyti ir fiziniam kūnui.

Jeigu tave vis dar kamuoja nežinojimas savo gyvenimo paskirties, jei tave kamuoja vienatvė, liūdesys, nerimas – tai žinok, tu negebi atsiverti Kūrėjui. Nenori, nesistengi sau įrodyti, kad yra Dievas, kuris tave sukūrė ir kuris visados yra šalia tavęs ir geba visados tau padėti. Tik jis niekados nevykdys už tave tavo darbų ir niekados nepildys egoistinių tavo norų. Jus sujungia bendrystė, pagarba ir pasitikėjimas vienas kitu. Pasitikėjimas vienas kitu – nes ir tu turi elgtis taip, kad Kūrėjas galėtų tavimi pasitikėti, kad galėtų per tave padėti kitiems, o svarbiausia, kad Jis žinotų, jog tu sieki tobulėti, sieki tikslingai save išreikšti ir gerbi valandas, praleistas Žemėje. Gyvenimas Žemėje sunaudoja daug gyvybinės – dieviškosios energijos ir ne kiekvienas, gyvenantis Žemėje, geba tas energijas sau atstatyti. Kai tu vidumi džiaugiesi gyvenimu ir tu išgyveni sąlyti su Kūrėju, tai Kūrėjo energija pereina per tavo sąmonę, širdį ir pasidaugina, sustiprėdama tavo dėmesio energijos dėka. Pagrindinė jūsų kuriamoji jėga – tai dėmesio energija. Per ją išeikvojama energija, bet per ją ir sukuriama energija, sukuriamas ateities poplanis. Nes tai, į ką sutelki savo dėmesį, jau materializuojasi ateities poplanyje ir tai gali materializuotis gyvenime, jei gaus palaikymą iš kitų žmonių dėmesio energijos. Ir vėl grįžtu prie minties, kaip svarbu stebėti save, stebėti, kur teka dėmesio energija, ką dabarties akimirką išgyvenate, ką galvojate ir kokia vidinė jūsų būsena. Viskas susipina ir viskas įsijungia į dėmesio energijos srautą. Tai jūsų statybinės medžiagos. Jūsų vidinė būsena – viena statybinė medžiaga, jūsų aiškiai suvokiami jausmai – kita statybinė medžiaga, jūsų norai, lūkesčiai – dar kita dalis, jūsų mintys pagrindinė rišamoji medžiaga ir viską apjungus jūs statote savo ateitį iš tų medžiagų, kurias įdėjote. Ir ateityje  dominuos ta energija, kurios daugiausiai įdėjote į savo kasdienybės kūrybą. Jeigu tarp sudedamųjų medžiagų nebus pasitikėjimo ir tikėjimo Dievu jausmo ir minčių, jus formuosite šaltą ir negyvą energiją, kuri tikrai nepalengvins gyvenimo sąlygų ateityje.

Žmogaus gyvenimo tikslas nėra pasiekti sąlytį su Kūrėju. Žmogaus gyvenimo tikslas, būnant bendrystėje su Dievu, kurti savo gyvenimą. Tikėjimas ir pasitikėjimas Kūrėju turi būti savaime suprantamas, visiškai priimtinas dalykas jūsų gyvenime. Tai jūsų pilnatvės sudedamoji dalis. Nes jeigu paneigsite Dievo egzistavimą, tai iš savęs išimate vieną pagrindinių sudedamųjų dalių. Kokia tada jūsų ateitis galima, ką jūs galite kurti, jeigu esate visapusiškai luošas?  Ir niekas jūsų tokiu nepadaro, tai yra tik jūsų asmeninis pasirinkimas tokiu būti, o tada labai lengva kaltinti visus aplinkinius ir visą pasaulį, koks jis netobulas, koks jis neteisingas ir neįdomus. Išėmus iš savo struktūros pagrindinę kuriančiąją jėgą, kitoks pasaulis ir neįmanomas.

Kiekvieną rytą pasitikrinkite ar gyvenate sąlytyje su Kūrėju, ar jaučiate Jo buvimą savyje, ar jaučiate ramybę, pasitikėjimą savimi? Ugdykite tą bendrumo jausmą, siekite jį išjausti, kalbėkitės su Dievu kaip su draugu, ir Jis įsitvirtins jūsų dėmesio energijoje – ir jūsų kuriamą ateitį pripildys dieviškoji energija.

Dalintis:

1 komentaras apie “Kodėl taip svarbu Tikėti ir Pasitikėti Dievu?”

  1. Labai dėkoju už šiuos nuostabius žodžius už priminimą kokie mes laimyngi kad atradom kūrėja ir kad suprantame kokie ira svarbus šitie žodžiai dėkoju jums iš visos širdies.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *