Jėzus

Kokią aplinką suformuojate patys sau?

Numylėtinis Jėzus.

Mylimieji, jūs esate nuostabūs žmonės. Jums nėra lengva susikaupti savo kasdienybėje ir atverti širdį Dievui. Bet jūs stengiatės, todėl nuoširdžiai džiaugiuosi jūsų pastangomis. Žinau, kad kiekvienas skaitytojas randa šiuose laiškuose savo atsakymus, žinau, kad norisi išgirsti padrąsinantį žodį. Aš jus myliu ir globoju. Tikrai esu šalia, kai jums sunku susigaudyti savyje, suvaldyti nelabai smagias savo gyvenimo situacijas. Kai jums sunku prisiminkite – jūs nesate vieni ir nesate pamiršti. Tik dažnai suabejojate tuo, kad aš galiu padėti. Kai neišsprendžiate savo problemų, tiesiog nusiraminkite ir atvirai su manimi pasikalbėkite. Aš jus išklausysiu ir nuraminsiu. O kai jūsų širdis nurims, jums bus aišku, kaip spręsti savo asmenines problemas.

Aš, Numylėtinis Jėzus, visados gerbiu jūsų siekį pažinti save, pajusti mane, suprasti kas yra meilė ir žinoti, kaip ją išskleisti. Gal būt, kai kurie laiškai nėra iki galo suvokiami, bet tai nereiškia, kad sąmonėje jie neužsifiksuoja. Jūsų vidinės pastangos leis jums praplėsti savo suvokimą. Tai nėra informacija, kurią reikėtų būtinai prisiminti ar išmokti atmintinai. Tai tiesiog informaciniai – energetiniai laiškai, kurie tiek praplečia žinias, tiek sustiprina jus energetiškai. Ir sąmoningumas po kruopelytę atlaisvėja, darosi vis lengviau suvokti tų paprastų žodžių gilią prasmę. Ne išminčiais jus norime padaryti. Norime, kad suprastumėte, kas jūsų gyvenime iš tiesų svarbu ir kas jums padėtų tapti laimingesniais, paprasčiau ir ramiau žiūrinčiais į savo gyvenimo problemas. Nepersistenkite, viskas ateis savo laiku – kai tai leis jūsų karma, kai tai leis jūsų suvokimas ar gyvenimo būdas, bei pasikeitę charakterio bruožai. Atsivėrimas išminčiai eina mažais žingsneliais ir apima visumą. Apima  jūsų požiūrį, jūsų mintis, veiksmus, charakterio pokyčius, aplinkos pokyčius ir t.t. Jeigu šiandieną dar nėra aišku, kokius vidinius gebėjimus nešiojatės savyje ir dar nežinote kuo užsiimti – tai gyvenkite savo paprastoje kasdienybėje nuolat keldami savo vibracijų lygį. Vidiniai gebėjimai neatsivers, kol nepakelsite savo vibracijų lygio ir kol neišdeginsite jus kaustančius blokus: įpročius, prisirišimus, nuoskaudas, ego aistras. Paprastoje kasdienybėje turite išmokti nuoširdžiai ir paprastai bendrauti su aplinkiniais. Nebūkite užsidarę savo mintyse, ar savo problemose. Atverkite širdį gyvenimui – džiaukitės paprastomis smulkmenomis ir vertinkite tai, ką turite. O turite labai daug, tik ne visados dėl to džiaugiatės, o negerai darote. Reikia mokėti džiaugtis, kad esate sveiki, vaikai šaunūs užaugo, kad turite šiltus namus, kad galite apkabinti artimuosius. Viskas atrodo labai paprasta ir nereikšminga, kol tai turite. O jei netektumėte, suvoktumėte, kaip tai svarbu. Įvertinkite tai, ką turite ir džiaukitės tuo. Išskleiskite džiaugsmą iš savęs. Tas gėris nėra savaime suprantamas dalykas. Ne. Tą gėrį jūs susiformavote, bet galite jo ir netekti. Todėl įvertinkite ir džiaukitės visu gėriu, kuris yra aplink jus ir jumyse.

Džiaukitės, kad galite per šiuos laiškus susisiekti su manimi, kad galite gauti informacijos, kuri taip reikalinga jūsų brandai. Tie laiškai – tai pasikalbėjimai tarp jūsų ir mūsų. Aš girdžiu kiekvieną mintį ir žinau, kas jums sunku, o kas jus džiugina. Per šiuos laiškus aš galiu pasakyti – būkite tvirti, pasitikėkite Dievu, atraskite mane, kaip savo draugą, atraskite Mariją, kaip savo užtarėją, atraskite Budą kaip Išminties vadovą, atraskite savo Mokytoją. Kurio Mokytojai laiškai labiausiai prie širdies, vadinasi su juo turite didžiausią sąskambį. Bendraukite su juo betarpiškai, prašykite jo pagalbos, paramos. Nepamirškite Arkangelų, Angelų, kurie taip nuoširdžiai jus myli ir globoja. Jūs nesate vieni. Pirmiausia šalia jūsų yra žmonių. Ir tame tarpe žmonių visados įmanoma rasti draugą. Tik nereikia manyti, kad visi yra pikti, kad jie nesupras jūsų. Netiesa, tai tik jūsų išsigalvota tiesa. Tereikia parodyti savo dėmesį, savo meilę ir jūs tikrai surasite aplink save draugų. Neužsidarykite savyje ir nemanykite, kad esate geresni už kitus (nors gal tokie ir esate). Bet gal tam kitam, „blogesniam“ , jūs galite tapti pačiu geriausiu draugu?

Aš raginu atsiverti aplinkai. Atsiverti šalia esantiems žmonėms. Išmokite būti draugu bet kuriam žmogui. Įsivaizduokite situaciją: einate mieste tamsiu paros metu ir matote priešais save ateinantį žmogų. Ką pagalvojate? Tai draugas ar priešas? Dažniausiai jūs išskleidžiate baimės vibracijas ir tame kitame žmoguje sužadinate blogas vibracijas, kurios ir gali jį paskatinti blogai pasielgti. Įsiklausykite į savo mintis ir pajuskite, kokias vibracijas išskleidžiate galvodami apie kitą žmogų: apsileidėlis, nusikaltėlis, nevykėlis? Kiekviena mintis išspinduliuoja vibraciją. Ir jeigu keli žmonės apie tave galvos blogai, tai paskatins tave blogai elgtis, nes jų mintys pažadins tavyje  esančias žemas vibracijas. O jeigu tie žmonės tave palaikytų, pasakytų, kad esi gabus, esi šaunuolis – tai tikrai tavęs nepaskatintų blogai elgtis, tu apie tai net nepagalvotum. Tai kokią aplinką suformuojate patys sau?

Kokią mintį išleidžiate, tą ir įtvirtinate savo aplinkoje. (nevykėlis mano vyras, bambanti mano žmona, nesubrendėlis, nemokša mano vaikas, piktas kaimynas – ar viso to tikrai norite, kad tai formuojate?) Jeigu tu kitam žmoguje jausi draugą – tai jis tau tikrai atsivers draugu. Tik visados  jūs susiduriate su savuoju ego. Tai jis neleidžia perlipti per savo ambicijas, susireikšminimą ir t.t., bet ego jūs privalote išmokti suvaldyti.

Tiesa, būna akimirkų, kada jums tiesiog sunku. Ir tą akimirką šalia esu Aš, Numylėtinis Jėzus. Pašaukit mane vardu, sukalbėkit rožinį ar maldą ir aš pajusiu jūsų skleidžiamas vibracijas ir ateisiu pabūti kartu. O kai skausmas nurims, tu pamatysi šalia esančius draugus ir gyvenimas vėl tave džiugins savo nuostabiomis akimirkomis.

Su meile ir šypsena apkabinu…

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *