Jėzus

Savęs suvokimo link

Aš atėjau. Džiugu, kad su susiliejate su begalybės erdve, kad susiliejate su savo tikraisiais namais. Jūs tampate Visatos gyventojais. Kai pirmą kartą buvo parašyti žodžiai – Visatos gyventojas, tau tai buvo atradimas. Ką reiškia Visatos gyventojas? Šiandieną tai jau suvokimas, kad žmogaus gyvenimas – tai tik ledkalnio viršūnė, kuri matosi virš debesų. O kas slepiasi už tų debesų – tai Visatos gyvenimas. Ir žmogus, kaip tas kalnas – yra didžiulė struktūra ir plačiai įeina į Visatos gyvenimą. Bet čia, Žemėje, žmogus apčiuopia tik tą kalno viršūnę ir mato tik tą vaizdą virš debesų. O tai, ką mato jam yra realu. Realus žemiškasis gyvenimas. Kai sąmonė atsilaisvina, skaidosi debesys ir žmogus pradeda suvokti, kad jis nėra atskira individualybė (kaip kalno viršūnė virš debesų, kur matosi daug atskirų viršūnių), o žmogus yra susietas su visa begalybe. Džiaugiuosi, kad tie debesys sklaidosi ir žmogui atsiveria savęs suvokimas. Ne pažinimas, o suvokimas. Iki šiol vis sakėme – „savęs ir Visatos pažinimo link“. Dabar formuojame naują etapą – savęs suvokimo link. Kuo tai skiriasi? Teorija baigėsi, prasideda praktika.

Viską turėsite išgyventi kiekvienas konkrečiai. Kito kelio nebėra. Informacijos turite pakankamai pagal savo suvokimo lygį ir dar daugiau. O praktika yra individualus darbas. Individualus procesas. Kad ir kaip stipru dirbti grupėse, vis tiek individualumas privalomas. Reikia išmokti gyventi pagal tau priimtiną teoriją ir ją išgyventi kiekvieną savo gyvenimo akimirką. Ne pribėgtomis, ne atsitiktinai, bet nuolat. Pažiūrėkite, kai jūs stengiatės pamedituoti ramybėje, kaip yra sunku susikaupti. Atrodo jau susikoncentravai į šviesą ir tuoj pajauti kaip kažkokia netikėta kasdieniška mintis ateina į galvą. Ir jeigu jos nespėji apčiuopti, tai iš tavo meditacijos išeina tik eilinis problemų apmąstymas. Taip ir jūsų gyvenimas. Jeigu nesukoncentruosite minties į tikslą  ir neįdėsite pastangų dėmesio sufokusavimui, jus visada blaškys ne tik mintys, bet ir įvykiai, rūpesčiai ir t.t. Jūs blaškysitės, kaip lyg šiol blaškotės, nors gal tai ir atrodo normalus gyvenimas. Tik sukoncentravus visas mintis, jausmus ir veiksmus į vieną tikslą, įmanoma žengti link jo. Kitu atveju, jūs plauksite pasroviui, kur neša kolektyvinė sąmonė, kur neša tamsos egregorai, kur neša egoistiniai troškimai. Aš pasakau tik tai, kas jūsų laukia – tai individualus darbas. Ir nereikia laukti tiesioginių dvasinio Mokytojo nurodymų. Šis darbas turi būti individualus ir tu turi įdėti savo pastangas. Dvasios Mokytojai visados bus šalia ir pasiųs reikiamas mintis, reikiamą išminties dalelytę, kad suvoktum, kaip geriau elgtis. Bet tai nebus tiesioginiai nurodymai (tik išimtinais atvejais yra Mokiniai mokomi tiesiogiai). Tu turi išmokti sukoncentruoti dėmesį į šviesos kelią. Kaip tai padaryti – apie tai buvo nuolat rašoma. Tik jūs turite dirbti visa apimančia kryptimi: kontroliuoti mintis – nuolat; stebėti kylančias emocijas ir jas suvaldyti – nuolat. Kiekvieną gyvenimo situaciją spręsti taip, kad į aplinką išskleistum Meilės ir Gerumo energiją, o ne neigiamas bangas. Pirmiausia reikalinga suvokti, kad gyveni Amžinybėje ir suprasti kas svarbiau – ar tai, kas baigiasi su tavo mirtimi, ar tai, kas liks tau po tavo išėjimo į kitą lygmenį. O aukso nenusineši į amžinybę. Gali nusinešti tik patirtį, tik suformuotos gerosios energijos srautą, kurį galėsi panaudoti savo kitame įsikūnijime arba jį paaukoti tiems, kurie neišsikapsto iš astralinio pasaulio ir nustoja vystytis kaip siela.

Savęs suvokimo link. Tai  naujas etapas ir aš džiaugiuosi, kad jums tai pavyko jį pasiekti. Kalbu su tais, kurie skaito šiuos laiškus, nes aš žinau, kaip jūs laikotės. Kai skaitote laiškus, aš prisijungiu prie jūsų ir suvokiu, ko jums labiausiai trūksta ir kaip jums padėti.

Su meile ir džiaugsmu,

Numylėtinis Jėzus

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *