Jėzus

Tarnystė žmogui

Aš vėl pas jus atėjau. Atėjau tam, kad jumyse uždegčiau viltį ir paaiškinčiau, kodėl mes buvome pasitraukę ir kodėl sugrįžome dabar. Kiekvienas žmogus eina savo dvasinio tobulėjimo keliu. Pradžioje žmogui reikalinga pagalba. Pagalba susivokti aplinkoje, susivokti savo vertybėse ir visatos dėsniuose. Šią pagalbą mes, Pakylėtieji Valdovai, ir suteikėme jums per tuos 10 metų. Jūsų virsmas ėjo pamažu, tačiau užtikrintai. Jūs laužėte savo prisirišimus, savo įpročius ir kartu suvokėte, kad gyvenimas tęsiasi ir už žemiškosios erdvės ribų. Jūs suvokėte, kad dvasinio tobulėjimo kelyje pasiekti rezultatai turi įtakos ne tik dabartiniam gyvenimui, bet ir būsimiems jūsų įsikūnijimams bei kelionei per subtiliuosius lygmenis. Ateina metas, kai mokiniui suteikiamas savarankiškumas ir pagalba yra nutraukiama. Taip, Šviesos fokusas, persikėlė į kitą šalį. O nepavykus ten įsitvirtinti, tiesiog įėjo į subtilųjį lauką ir laukė momento, kada vėl galės nusileisti į Žemės erdvę. Ramaus gyvenimo periodo laikotarpiu jūsų dvasinis augimas vyko toliau. Jūs į save pažiūrėjote iš aukštesnio savo sąmonės lygio. Išmokote įsiklausyti į savo vidinį balsą, vidinius pajautimus. Sukoncentravote dėmesį į savo vidų ir siekėte pažinti vidinį pasaulį per asmeninius potyrius. Toks kelias ir yra numatytas žmogaus dvasiniam augimui. Žmogus turi asmeniškai bręsti ir asmeniškai kelti savo sąmonės lygį. To padaryti už jį niekas negali. Ir tik laikas nuo laiko buvo paduodami laiškai ar tekstai apie subtiliuosius pasaulius, kosmines platybes ir žmogaus daromas klaidas, kad augimas vyktų kryptingai.

Žmogaus gyvenime yra du pagrindiniai keliai, kurie persipina, bet, kartu, vienas kelias išryškėja vienu metu, kitas kelias kitu metu. Vienas kelias – tai asmeninis augimas, asmeninių pamokų praėjimas, savo tiesos suvokimas, ir kitas kelias – tarnystė žmonėms. Iš tiesų, jūs visados buvote raginami siekti išminties ir skleisti meilę. Tai ir yra asmeninis pažinimas ir tarnystė žmonėms. Mums, Pakylėtiesiems, pasitraukus iš jūsų lauko, buvo sudarytos sąlygos jūsų asmeninio pažinimo augimui. Bet situacija jūsų pasaulyje labai pasikeitė. Ir tarnystė žmonėms iškyla aukščiau asmeninio pažinimo. O mūsų, Pakylėtųjų Valdovų, pagrindinis siekis ir yra Tarnystė žmonėms. Vadinasi, mums vėl prireikė švaraus sąmonės kanalo, per kurį galėtume paduoti šviesos spindulius ir padėti žmonėms šia sudėtingą jiems valandą. Pasitarus su jūsų asmeniniais sielos ir dvasios vadovais, buvo nuspręsta, kad asmeninio augimo tikslai gali būti perkeliami į antrą planą, o pagalba ir tarnystė žmogui pereina į pirmą planą. Ir fokusas grįžo. Ieškoti variantų, kur kitur galėtume tą fokusą nuleisti nebuvo nei laiko, nei reikalo. Jūs, kurie skaitėte tuos laiškus ir einate to mokymo keliu, jau lengvai priimate Pakylėtųjų Valdovų energijas ir jūs per save galite išskleisti daug mūsų šviesos, kuri reikalinga ne tik nuraminti žmonių širdis, prasidėjus šiai pandemijai, bet ir suteikti energinės jėgos pereiti iš apokalipsės į aukso amžių.

Šie abu žodžiai jums yra girdėti. Šie abu žodžiai buvo priimami kaip tolima ateitis ir jūs tikėjotės, kad nereikės išgyventi tų situacijų, kurios suformuotų apokalipsę. Pasaulį palietusią pandemiją galima vadinti sušvelnintos formos apokalipse. Ši situacija neramina daugybę žmonių, ji griauna senus įsitikinimus, ji griauna visus įpročius ir kelia neigiamus virpesius. To pasiekėte dėl suaktyvėjusios žmonijos karmos. Mes, Pakylėtieji Valdovai, nusprendėme, kad nereikia ilgo laiko, kol žmonės vėl atsigaus ir vėl pradės savo įprastą gyvenimą. Mes nutarėme suteikti pasauliui daug dieviškosios energijos, kad vietoj skaudžios karmos jūs išgyventumėte perėjimą į aukso amžių. Kad jūs įsilietumėte į tuos dieviškosios energijos srautus ir savo vibracijų lygį pakeltumėte tiek, kad jau pajėgtumėte pereiti į aukštesnio energinio lygio Žemės erdvę. Apokalipsė atėjo savaime, dėl jūsų žemiškosios karmos pasekmių. O mes jums atveriame vartus į Aukso amžių ir kviečiame kartu su mumis peržengti tą skausmingą laikotarpį, kai susikerta aukštos vibracijos su žemomis vibracijomis ir kai visa tai pasireiškia jūsų gyvenime. Jeigu visoje dabartinėje suirutėje jūs susikoncentruosite į TARNYSTĘ ŽMOGUI,  jūsų vibracinis laukas sutaps su mūsų vibraciniu lauku, ir jūs pakylėsite savo sąmonę bei savo energinį lygį iki tokio aukšto lygio, kuriame galės skleistis Aukso Amžius. Jūsų valia rinktis, kaip gyventi šį laikotarpį: pykti, bartis, neapkęsti vieni kitų ar susitelkti ir padėti visiems. Ir tiems, kuriems pagalbos reikia, ir tiems, kurie, kaip supranta, kaip geba, bet tą pagalbą teikia. Nesmerkite ir neanalizuokite, kas ką daro, gerai ar blogai. O patys susimąstykite, kaip jūs atliksite Tarnystę žmogui?

Dalintis:

1 komentaras apie “Tarnystė žmogui”

  1. teko ilgokai pavargti su savimi, kol palaipsniui po mažą žingsnelį išmokau atsisakyti kritikos kitų žmonių atžvilgiu. Žodžiais nemoku apsakyti kaip gera nugalėti savo nuostatą nesmerkti, nevertinti, nekritikuoti, o priimti visus tokius, kokie jie yra. Visos pykčio bangos ir baimės išsisklaidė, įsivyravo lengvumas ir vidinė ramybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *