Jėzus

Vidinio pasaulio atsivėrimas

Jėzus.

Aš džiaugiuosi laimingo žmogaus šypsena. Tokia šypsena suteikia viltį, ramybę, tvirtumą. Visados reikia jaustis tvirtu savo tikėjime, tvirtu savo žinojime, tvirtu suvokime, kad tu gyveni atviras Dievui, kad jo energija lengvai ir paprastai cirkuliuoja tavo krauju, kad tu gali tiksliai išspinduliuoti tą šventą ugnį, kurią skleidžia Dievas.

Praėjusio seanso metu aš patepiau jūsų rankas savo krauju (tu tai aiškiai matei savo regėjimu). Tai simbolizuoja atsidavimą Dievui, atsidavimą jo žiniai, jo valiai. Krauju pateptos rankos simbolizuoja gyvybinės energijos tėkmę iš pagrindinio šaltinio per jūsų rankas į kito žmogaus širdį ir protą. Kiekvienos iš jūsų kelias iki šiol buvo skirtingas ir toliau jis bus skirtingas. Bet, kiekvienas žmogus, paženklintas mano ženklu, tampa mano dalimi. Mano kraujas susilieja su tavo krauju. Mano dalis įeina į atvirą tavo širdį. Tai jums suteiks naują žinojimą, naują kelią. Naują, nes jūs atsisakote savo asmeniškumo, atsisakote savo siekių. Lieka tik Dievo išraiška šioje Žemėje ir aš vadovausiu tos išraiškos keliui. Reikalinga aiškiai suvokti – kelio atgal į iliuziją nebėra. Nebėra nei teoriškai, nei praktiškai. Senojo suvokimo apie savo gyvenimą – nebegali būti. Tai, ką jūs pažinote, išjautėte, ką vertinote, viskas keisis. Jūs turite išspinduliuoti Dievo energiją per save. Per savo kraują (gyvybės formą), per savo sąmonę, per savo veiksmus. Kiekvienos laukia išbandymai, kiekvienos laukia patikrinimai, kiek sugebate atsisakyti savo prisirišimų ir kiek sutinkate paaukoti vardan naujo kelio. O paaukoti reikia visą save. Visą savo laiką, visą savo supratimą, visą kūno jėgą atiduoti Dievui ir tai nėra vien skambūs žodžiai. Tai atsisakymas žmogiškumo. Visų materialaus pasaulio teikiamų malonumų. Tai nereiškia, kad reikia išeiti į vienuolyną, jokiu būdu. Gyvenimas tęsiasi ir jūs reikalingos šiame gyvenime stiprios tiek fiziškai, tiek emociškai. Bet širdyje jūs turite atsisakyti žemiškų malonumų siekio, žemiškų troškimų formavimo. Tu esi vienis su savo siela ir su esybe. Nebėra asmeniškumo. Yra galimybė išreikšti Dievo valią per save. Tu save atiduodi pakylėtųjų energijų tekėjimui ir išsiskleidimui. O paprasčiau sakant: tavo kasdienybė nepriklausys tau asmeniškai. Ji priklausys Dievui. Tu būsi ten, kur labiausiai reikės, kad būtum ir labai sąmoningai reikės įvertinti situaciją, ką tu gali atiduoti tai situacijai. Kokias energijas išskleisti, ką paremti, kam padėti.

Mano mokiniais tapti nelengva. Reikia išmokti savęs atsisakyti, bet kartu ir išlikti savimi. Reikia išmokti atsisakyti žemiškų siekių, norų, bet reikia leisti per savo kūną veikti savo sielai ir savo esybei. Tavo individualumas lieka, nes esi Žemėje ir turi žemišką išraišką, bet nelieka egoistiškumo struktūros. Tu turi suvaldyti savo sąmonę taip, kad per savo įsitikinimus, patirtį, įpročius leistum atsiskleisti savo sielai, kuriai nereikia nei tavo įpročių, nei įsitikinimų. Jai reikia laisvos išraiškos galimybės. Niekuomet esybė, siela ir žmogaus kūnas nebuvo atskirti vienas nuo kito. Tik žemiško suvokimo blokai suformavo užtvaras. Jas nuėmus, žmogaus kūnas su malonumu įgyvendins savo sielos siekius ir išreikš savo sielos gebėjimus, kurie nėra panašūs į žmogaus išorinius gebėjimus. Tai vidinio pasaulio atsivėrimas. Su savo užblokuota sąmone įžengimas į savo vidinį pasaulį. Tiesa, sąmonė atsiblokuoja, kitaip to įžengimo nebūtų įvykę. O per tą atlaisvintą kelią savo sielai, įžengiu į materialią erdvę ir Aš – Numylėtinis Jėzus. Aš galiu išspinduliuoti savo energiją per jūsų kūnus. Bet jūsų kūnai turi būti švarūs. Jūsų mintys valdomos ir tikslios, jūsų jausmai džiaugsmingi ir ramūs, jūsų elgesys visados atsakingas ir visados pasiruošęs veikti. Tam turite paruošti savo kūnus. Mano šviesos išskleidimui. Ne jūs priimsite sprendimus ir ne jūs keisite pasaulį. Tai aš keisiu pasaulį per jūsų kūną, sąmonę ir širdį. Jūs stebėsite ir mėgausitės galimybe sušildyti savo širdį mano šviesoje. Jūs gaunate daug, dar daugiau per jus gaus kiti žmonės. Bet atiduodate dar daugiau. Atiduodate nerimastingas mintis, neigiamus jausmus, prisirišimus, įpročius. Atiduodate savo įprastą žemiškąją dalį, bet gaunate mano šviesą. Kitų dar turėčiau pasiklausti ar pasiryžę tiek atiduoti, bet jūsų trijų jau neklausiu. Jeigu nespėjote dar įsisavinti kiek privalote atiduoti – tai suskubkite. Aš jus pasirinkau savo kūnu, savo išraiška. O jūs turite stengtis visu savo supratimu. Visa savo valios jėga atlaisvinti save nuo visko, kas nedieviška ir leisti mano energijai per jus tekėti. O ji yra galinga. Ji degina. Ji sukelia didžiulį fizinį skausmą tiems, kas nespėja apsivalyti. Jūs privalote valdyti savo mintis, savo žodžius, savo veiksmus. Mintys ir jausmai turi būti nukreipti tik į šviesą. Bet koks jūsų iššauktas tamsumas jus degins. Turite valdyti save. Tam reikalinga valios jėga. Vėliau liks tik džiaugsmas. Džiaugsmas už galimybę išjausti Dievo meilės energiją, už galimybę įeiti į bendrąją erdvę ir pažinti pačius šviesiausius Žemės įsikūnijimus. Džiaugsmas bendrauti.

Aš skleidžiu savo šviesą per jūsų tyras širdis. Ir aš būsiu dėkingas kiekvienam, kuris suteiks man visą save, mano energijos tėkmei į Žemę.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *