Knygos

Savęs ir Visatos pažinimo link. Rinktiniai laiškai. Meilės energija. Plačiau…

Savęs ir Visatos pažinimo link. Rinktiniai laiškai. Išminties energija. Plačiau…

„Mergaitė iš Visatos“ – jauki ir smagi istorija apie lakios fantazijos mergaitę, kuri vieną vasaros vakarą susipažįsta su dvasine būtybe – nykštuku Fredžiu ir lydima jo leidžiasi į nuotaikingą kelionę po subtiliąsias erdves, nematomus pasaulius – Nykštukų bei Fėjų, Angelų ir nematomų Mokytojų buveines. Ši knygelė – puikus Visatos pažinimo pradžiamokslis mažiesiems skaitytojams. Vaikiškai sąmonei priimtinomis sąvokomis ir vaizdiniais pasakojama apie šalia mūsų egzistuojantį neregimąjį pasaulį, mums padedančias dvasines būtybes, apie Dievą – Kūrėją bei draugystę su Juo.

Kai rašiau „Savęs ir Visatos pažinimo link” knygas, nesuvokiau, kad per jas eina meilės energija. Tų knygų savitumą pajaučiau, kai pradėjau rašyti „7 sąmonės augimo ciklai”. Buvo keista jausti, kad dominuojanti energija čia kitokia ir suvokiau, kad per vienas knygas kaip dominuojanti ėjo meilės energija, per kitas – išminties energija. O dabar vėl rašau. Pradėjo užsirašyti nauja knyga ir čia dominuojančios energijos dar nesuvokiu. Gal ją pavadinti gyvybine energija, gal kuriančiosios minties energija? Tikiuosi, kad tai suvoksiu vėliau.

Savęs ir Visatos pažinimo link

Plačiau…

7 sąmonės augimo ciklai

Plačiau…

Pakylėtųjų Valdovų – dvasinių, aukštųjų dimensijų būtybių – energiniu kanalu perduotos maldos, rožiniai ir šaukiniai skleidžia aukšto dažnio vibracijas, kurios gali pakeisti žmogaus energetiką, neigiamas emocijas transformuoti į teigiamas. Šis rinkinys – tarsi pirmoji pagalba patekusiems į keblią situaciją, ieškantiesiems nusiraminimo, dvasinio palaikymo ar siekiantiesiems tiesiog pakelti savo vibracijas. Tai – stiprus ir veiksmingas dvasinis saviugdos instrumentas kiekvienam žmogui, nesvarbu, kokiame savo dvasinio kelio etape jis yra.