Krajonas

Tikėjimas – teorija, pasitikėjimas – tai praktika

Aš, Krajonas, Viešpats Dievo Tiesos skleidėjas.

Ateinu į jūsų erdvę, kad pristatyčiau jums savas idėjas, savo suvokimą, kaip geriau pažinti Dievą. Kasdien jūs iškeliate šį klausimą ir kaskart randate atsakymą. Bet praeina laikas ir suvokiate – tas atsakymas neturi prasmės. Jis yra kitoks.

Dievas yra visa apimantis . Jis negali būti įstatytas į jūsų suvokimo rėmus. Todėl atsakymas nuolat keisis, priklausomai nuo jūsų suvokimo kas yra Dievas. Jūs savo vidumi išjausite, kas yra gyvenimas, kas gali būti mirtis ir kas yra amžinybė. Aš atėjau iš Amžinybės. Ji man pažįstama ir suprantama. Todėl įsiklausykite į mano žodžius: Angelas sargas nusileido, išskleidė savo sparnus ir suformavo žmogų. Mažą materialią būtybę, kuri turėjo širdį ir kuri sugebėjo mąstyti. Vadinasi, sugebėjo kurti. Ir kūrė. Taip susiformavo Žemė ir žmonija. Tik vėliau nusileido Tamsos angelas ir žmogus nustojo kurti vardan Visatos. Jis pradėjo kurti vardan savęs. Taip susiformavo žmogaus dalis – egoizmas, ego. Ši struktūra nuolat stiprėjo ir stiprėja. Nes ji yra nuolat maitinama ir auginama. Kiekvienas žmogus į savo aplinką žiūri egoistiškai. Vadinasi, jis maitina ego struktūrą – kuri tampa stipri ir iš dalies savarankiška. Ji negali materializuotis, bet gali veikti aplinką per žmogaus jausmus, troškimus, siekius, labiausiai – per širdį. Ego – kaip tamsus debesis, užgožė Žemę ir atitolino žmogų nuo Tiesos, nuo Dievo Šviesos. Dievą pažinti tapo įmanoma tik vienu vieninteliu keliu – per žmogaus širdį. Per tikėjimą. Arba tikėjimas yra, arba jo nėra. Čia negali būti tarpinių variantų. Yra arba nėra. Ir tai nėra apčiuopiama ir paaiškinama, nes nėra tikro loginio fakto. Todėl ir nereikia gyvenime vadovautis vien logika. Nes logika pagrįsta teorija su įrodymais. O kur įrodymai, kad yra Dievas? Viskas paremta tik Tikėjimu. Jėzus sako, kad Dievas yra, Marija sako, kad Dievas yra, Buda sako – Dievas yra. Visi sako, o įrodymų nėra. Yra tik tikėjimas. O tikėjimas formuojasi žmogaus viduje. Suformuoji, subrandini tikėjimą (kuris visai nepagrįstas logika), ir supranti – Dievas yra. Tu net matai įrodymus, tu jauti jį širdimi ir suvoki protu. Bet visa tai gali išgyventi tik pradėdamas tikėti. O ar tu tiki ar ne, priklauso tik nuo paties žmogaus. Niekas negali žmogų priversti tikėti. Tai tik jo vidinis apsisprendimas. Ir ne kiekvienam pavyksta tą sprendimą priimti, ne kiekvienas gali „atsiversti” ir patikėti savo gyvenimą Dievui.

Privalu Tikėti ir Pasitikėti. Šie žodžiai veikia kartu. Vien tikėjimo neužtenka – tai tik teorija. Praktika – tai pasitikėjimas. Kai tu savo veiksmais, savo gyvenimo būdu parodai, kad tiki Dievo globa, kai ramiai patiki visas savo problemas, visus savo siekius, jūs kartu žengiate į naują rytojų. Kartu: Tu ir Dievas. Nes Dievas – tai Tu. Todėl negalite eiti atskirais keliais, turite eiti ir veikti kartu.

Aš džiaugiuosi pirmąja galimybe pabendrauti. Tavo sąmoningumas leidžia užmegzti ryšį, bet perteikti mano charakterio tau dar nepavyksta. Viskam savo laikas. Mums reikia suderinti energetiką. Būk tvirta savo pasirinkimuose,

Krajonas

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *