Kūrėjas

Laikas atsiverti Kūrėjui

Gera, kai įsikūnijusi dvasia yra pajėgi save prisiminti ir suvokti savo esatį, būnant pačiame žemiausiame sąmoningos materializacijos taške. Kiekvienas įsikūnijimas sielai ir dvasiai yra be galo svarbus. Ir kiekvienas sėkmingas įsikūnijimas – tai pažanga dvasiai (esybei).

Žmogus Žemėje gali save išreikšti kaip tinkamas, tam jam suteikta laisva valia rinktis ir veikti. Bet įsikūnijimas, kurio siela yra prabudusi ir kurio dvasia prisimena save – tai jau pergalė. Pergalė prieš visas tamsos jėgas, kad ir kur jos egzistuotų. Lieka išlaikyti pergalę tik prieš savo žemiškąjį ego, kuris bet kada gali užverti vartus į aukščiausios sąmonės pasireiškimą Žemėje. Bet šiandieną, Aš, Kūrėjas, švenčiu pergalę. Pergalę prieš žmogaus susikaustymą, prieš žmogaus abejones, nepasitikėjimą savimi, kartu ir manimi. Ir tos pergalės proga, nuoširdžiai sakau, kad turiu savęs dalį šioje Žemėje, kuri pripažino esanti mano dalimi. Pripažino ir pasiekė atsilaisvinimą prieš savo egoizmo apraiškas per visus planus, kuri atvėrė savo žemiškąją sąmonę į visos Visatos pažinimo sferas. Aš švenčiu ir džiaugiuosi, galėdamas tą džiaugsmą išreikšti žodžiu.

Šiandieną Aš susitikau su Žvaigždūne jos materialiame įsikūnijime. Ir kaip Mozei sakiau – išvesk savo tautą į šviesą, taip dar kartą sakau, Žvaigždūne, išvesk sąmoningą žmogų į žinojimą kas jis yra ir ką jis gali. Ir ji manimi patikėjo. Patikėjo mano žodžiu, patikėjo mano atvaizdu, nes simboliškai Aš jai pasirodžiau ant Mozės kalno ir laukiau, kol ji mane išjaust ir manimi patikės.

Štai taip atėjo laikas atsiverti Kūrėjui. Kodėl aš apie tai rašau? Nes noriu pasakyti, kad ką ji užrašys – bus tiesa. Ji bus keista, gal ne visados priimtina, gal laužanti tam tikras tiesas, bet ji bus ta tiesa, kurią žmogus turi žinoti. Atsiveria galimybės veikti per visus planus. Ir ne vien Žvaigždūnei. Jūs gi žinote, ką ji patiria, tą gali patirti bet kuri žemiškoji sąmonė. Todėl labai atidžiai skaitykite jos keliones, labai atidžiai analizuokite, ką išgirsite, labai atsakingai siekite daryti tai, ką ji ragins daryti, nes nuo šiandien Aš esu jos Mokytojas, Globėjas. Ir visiškai ramiai sakau, kad ją vesiu Aš, Kūrėjas. Vienintelis ir nedalomas, bet gebantis perduoti įsikūnijime esančiai dvasiai žinias, kurių ji net nepatyrė savo neįsikūnijimo būsenoje.

Daugiau rašyt nebegaliu, nes mano Žvaigždūnė neatlaiko mano jėgos. Bet tai tik pradžia bendravimo, visko dar bus ir kiek dar visko bus…

Kas dar nepasiruošė priimti mano energijų, tai skubėkit susitvarkyti su savo silpnybėmis. Ne veltui tiek metų Mokytojai kalbėjo apie paprastus žemiškus dalykus. Jums buvo duotas laikas pasiruošti. Kas nepasiruošė – būsimų laiškų nepaskaitys: degins.

Jums tai precendento neturintis įvykis. Priimkit visa tai atsakingai.

Dalintis:

1 komentaras apie “Laikas atsiverti Kūrėjui”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *