Lanello

Eikite savęs pažinimo link

Lanello.

Šiandieną aš noriu pakalbėti apie pasiuntinio darbą. Žmogus, pašauktas būti pasiuntiniu turi suvokti, kad jo žemiškasis gyvenimas keičiasi. Ne tiek kasdienybė, kiek mąstymas, suvokimas, kas yra gyvenimas. Vieniems tai lengva užduotis, kitiems tai išlieka sunki užduotis. Tu esi tik pradedančioji, todėl iškyla daug emocinių, psichologinių problemų. Reikia išminties ir valios, kad sugebėtum susikoncentruoti ir žengti tuo keliu. Pokyčiai vyksta, esi nepasiruošusi, bet tai netrukdo tavęs mokyti ir globoti.

Pasiuntinys – tai Pakylėtųjų Valdovų žodis ir veiksmas. Jis turi suvokti, kas yra pasaulis ir kaip tame pasaulyje turi gyventi žmogus. Jis turi priimti aukštų vibracijų energijas ir informaciją, vadinasi, jo negali kaustyti vidiniai skausmai, neviltis, pervargimas. Nes aukštos ir žemos vibracijos susikibirkščiuoja. Be to, šviesos fokusas visados pritraukia ne tik gėrį, bet ir blogį. Mes saugome savo pasiuntinius, bet jų širdis turi būti visiškai švari ir atvira tik Dievui, kad neįsileistų į save tamsos pažeidimų. Mes mylime tuos, kurie stengiasi eiti tuo keliu. Ne tik pasiuntinį, bet visus, siekiančius suvokimo, siekiančius įsilieti į Dievo energiją.

Įsiliejimas į šią energiją atveria žmogui aiškų suvokimą kas jis ir kodėl yra Žemėje. Mes daug aiškiname apie tai, bet paprastais žodžiais. Nes tik atsivėrus Dievo energijai gali suvokti, kodėl tu esi žmogus. Tavo siela keliauja po pasaulius, ji bręsta, auga, siekia pažinti save kaip galima iš įvairesnių pozicijų. Dievas yra visaapimantis, jis yra įvairovė ir save išreiškia materijoje. Ta išraiška materijoje ir esate, šiuo atveju, jūs, žmonės. Siela keliauja per įvairius pasaulius. Ji išgyvena savo brandos etapą viename pasaulyje, po to vystosi kitame pasaulyje. Reinkarnuojasi tiek kartų, kol pasiekia „nušvitimą“. Kol pasiekia pačią aukščiausią to pasaulio suvokimo būseną. Žemėje tai įvardijama kaip Kristaus sąmonė. Siela, einanti per įsikūnijimus, pirmiausia turi pažinti save, o ne išorinį pasaulį. Pažinti savo galią, kurią atsinešė į tą pasaulį, kaip Dievo išraiška. O Dievo išraiška visados yra tobula, tik tą tobulybę reikia atskleisti, reikia išreikšti. Todėl vienintelis teisingas žmogaus gyvenimo kelias – žengimas savęs (Dievo) pažinimo link. O su lyg kiekviena savęs pažinimo akimirka, atsiveria vis kas nors nauja ir neįprasta.

Šiandieną, tau būnant pasiuntine, tas nauja ir neįprasta, atsiveria pagreitintai. Todėl tavo susikaupimas, savikontrolė turi būti didžiulė. Negali leisti savo įpročiams, savo įsitikinimams pažeminti to naujumo priėmimo.

Būk tvirta ir žinok, tai tavo kelias. Niekas už tave to kelio nenueis ir niekas tavęs taip nesupras, kaip galiu suprasti aš tave ar kiti Pakylėtieji Valdovai. Mes tą kelią praėjome. Ar tai buvo lengvai ir paprastai? Pradžioje tikrai ne, iš žmogaus pozicijų pažiūrėjus – tikrai nelengva. Bet pažiūrėjus iš Dievo pozicijų – viskas lengva ir paprasta. Žvelk į save iš Dievo pozicijų. Žvelk lengvai, žvelk su šypsena į savo gyvenimą. Jis nuostabus.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *