Lanello

Norėkite išmokti Tikėti ir Pasitikėti Dievu

Numylėtinis Lanello.

Įsileisti Pakylėtųjų Valdovų šviesą yra nelengva užduotis. Ši šviesa degina visus buvusius ir esamus potyrius, išgyvenimus, baimes. Juos nuolat iškelia ir sudegina. Kodėl nepavyksta visko išdeginti iš karto – trukdo atminties prisirišimai. Jie nuolat maitina buvusias mintis. Šviesa degina tai, kas negatyvu. Į Žemę ateina aukštų vibracijų būtybės, kurios degina tai, kas negatyvu. Todėl ir sakome, kad dabar sudėtingas laikotarpis. Negatyvumas paprastai neišnyksta. Pirmiausia jis pakyla į paviršių, sukelia prisiminimus, skausmus. Periodas sudėtingas tuo, kad šviesa skleidžiasi vis stipriau Žemėje ir masiškai pradeda deginti tuos negerumus. Dvasiniai skausmai tik aštrės ir žmogus, nesuvokiantis tikros esmės, sunerims ir dar labiau stiprins savyje esantį negatyvumą. Todėl reikalingas dėmesys žmogui, kuris kenčia, nes jis valosi. Reikia jam padėti, paaiškinti, kad tik tikėjimas, tik meilė gali iki galo apvalyti ir atlaisvinti nuo to skausmo. Vaistai nepadės, saviapgaulė nepadės. Reikalinga išmokti tikėti Dievu, išjausti Jo meilę. Tik ši jėga yra pajėgi iki galo sunaikinti negatyvumą ir atlaisvinti žmogų nuo jo baimių, nuo karminių blokų ir karminių ryšių, kurie sukelia skausmą.

Reikalingas Tikėjimas ir Pasitikėjimas Dievu. Kol kas tai priimate kaip teoriją, bet ateina laikas, kai tą teoriją reikia išgyventi. Ir jeigu nebūsite priėmę tos teorijos į savo suvokimą, į patirtį jums bus labai sunku išgyventi. Todėl raginu visus peržiūrėti savo poziciją į Dievą. Tikite ir pasitikite Dievu? Jeigu taip, tai jūs išgyvensite savo skausmo akimirką lengvai, kantriai, nes žinosite, kad šviesa viską išdegins ir liks tik tai, kas buvo suformuota Dievo. O jeigu nebus Tikėjimo ir Pasitikėjimo – jums neužteks jėgų iškęsti, atlaikyti sunkumo ir jūs užblokuosite savo vystymosi vaistais, alkoholiu, narkotikais. Aš negąsdinu, tik primenu – be išgyvento suvokimo kas yra Tikėjimas ir Pasitikėjimas, jums bus labai sudėtinga išgyventi ateinantį laikotarpį. Bet jeigu jūs šimtu procentu pasitikite Dievu – visa tai bus tik gražus žengimas į savo naują ateitį, kurioje bus atlaisvinti visi negerumai. Jums bus daug lengviau emociškai, psichiškai ir fiziškai. Jūs mėgausitės gyvenimu, nes nespaus jūsų pykčio, nerimo, neapykantos našta. Jums sparnus suteiks švelnumas, pagarba, tyrumas, džiaugsmas.

Procesas eina, aukštų vibracijų bangos jau pasiekia Žemę. Būkite pasveikinti ir naudokitės Dievo jums suteikta galimybe atsilaisvinti nuo savo suformuoto negatyvumo. Karmos atidirbimas yra pagreitintas. Jūs galite pasiekti daug daugiau nei per ankstesnius savo įsikūnijimus. Šviesa ateina į jūsų gyvenimą, priimkite ją, atsiverkite jai. Tikėkite ir pasitikėkite Dievu. Tai reikia išmokti, o pirmiausia, reikia norėti to išmokti.

Aš, Numylėtinis Lanello, esu visa širdimi su jumis ir džiaugiuosi jums suteiktomis galimybėmis. Dievas jumyse.

Dalintis:

1 komentaras apie “Norėkite išmokti Tikėti ir Pasitikėti Dievu”

  1. mokinuos pozytyvaus mastymo – IR PASITIKEJIMO
    DIEVO MEILE todėl labai Aciu!
    uz Jus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *