Čia skelbiami Dvasios Mokinių priimti laiškai

*****

Laiškas vaikams

Esmėja

Labas, brangieji mažučiai žmogučiai.
Ar jūs žinote, kad jūsų sielos, kurios gyvena jūsų viduje, atkeliavo iš tolimų, labai tolimų, žvaigždynų planetų apsigyventi čia, nuostabiai gražioje Žemelėje. Jos laukė labai labai ilgoje eilėje ir reikėjo labai labai pasistengti, kad jūsų, vaikučiai, siela gautų leidimą pakliūti čia. Jūs įsivaizduojate, kaip jums pasisekė? Jūsų siela kartu su jumis jau čia, Žemelėje, o  begalinės eilės, apsivyniojusios apie žvaigždynus – tebelaukia. Ir jeigu mums visiems taip pasisekė, reiškia, jinai – siela, turi planą, ką nuveikti čia, Žemelėje, ir grįžti atgal.
Kodėl jos taip noriai renkasi jūsų planetą? Būtent Žemę? O, pasirodo, todėl, kad Dievuliukas Žemę sukūrė specialiai mums, žmonėms, nes mus jis labai labai myli.
Juk užtenka išeiti į mišką ir jau matote, kiek ten visko yra: visokių medžių, žolyčių, gėlyčių, o kai pradeda čiulbėti paukščiukai, net galva sukasi, ar ne? O kai atsiguli ant pievos, kiek veiksmo: tai skruzdėlytė į koją kanda, tai sraigė su savo nameliu atšliaužia, pasimato visas vabaliukų ir gyvūnėlių pasaulis – toks nuostabus ir platus, kad jo neįmanoma viso vienu metu aprėbti.
Jūs įsivaizduojate savo gyvenimą be jūros, be smėlio, kalnų, upių, ežerų, be saulės? O yra planetų, kur nėra nei oro, nei vandens, o vistiek ten kažkas gyvena ir vargsta dėl išlikimo. Dovanų gavot gražią Žemelę ir tai dar ne viskas. Dar kiekvienam žmogui padovanojo ir laisvą valią. Paklausit, kas tai yra? Ogi darot ką norit, kas tik šauna į galvą. Kiekvienas žmogutis gimdamas gauna po du lagaminus. Vieną – geriems darbams, kitą – blogiems. Ir kiekvieną mielą dieną į tuos lagaminus kaupiasi ne tik atlikti darbeliai, bet ir visos mintys ir ketinimai. Geros mintys ir ketinimai prie gerų darbelių, blogos – prie blogų. Na, brangieji mano vaikučiai, kuris jūsų lagaminas šiandien jums brangesnis? Su kokiais darbeliais pripildyti jie? O, svarbiausia, reikia visą laiką prisiminti, kad su tais lagaminais turėsite pragyventi ne tik čia, Žemelėje, bet su jais  Jūsų Siela griš atgal į tuos žvaigždynus, iš kurių atkeliavo.

Užrašė Veronika M.
2020 09 09

*****

Žmogaus saviraiška ir kūryba

Alchemikas

Žmogui būtina saviraiška, kūryba. Tik tada gyvenimas įgauna labai daug atspalvių. Nebelieka tuščio laiko, rutinos. Kas kartą, žmogui tik pagalvojus, kad užsiims mėgstama veikla, viduje tarsi kažkas užauga – tai ir yra dangaus kibirkštis.
Žmogaus potencialas yra labai didelis, ribų nėra. Vienintelė sąlyga – ieškoti savyje jausmo, kuris prikeltų gyvenimo džiaugsmui. Viskas gali prasidėti ir nuo visai jums paprastų dalykų. Be galo gerai galite pasijausti, stebėdami medžių lapelių šokį vėjyje, ir jūsų viduje gali atsibusti muzika, eilės arba gražios mintys savo artimiesiems, visai Žemelei.
Žmonių vaikai jau gimsta su kūrybos dovana, bet retas kuris išsaugo tą dovaną per visą gyvenimą. Per suaugusių muštrą vaikams – daryk tą, daryk aną – kūryba pasitraukia į paskutinį planą. Jūsų švietimo sistema taip pat turi labai keistis, kad jaunoji karta atiduotų pirmenybę kūrybai.
Ir kai jūs, brangieji, suprasite, pajausite, koks begalinis kūrybos užtaisas yra jūsų širdyse, ta linkme ir pradėsite po truputį judėti. Juk kiekvienas esate pajutę širdies kuždesį, kad jūs gyvenime galite Kažką Gero nuveikti. Tas kažkas, jūsų požiūriu, gali atrodyti bereikšmiai dalykai: paglostyti gyvūnėlį, nuraminti nusiminusį, užfiksuoti gražų vaizdą, pasidžiaugti, nusišypsoti sau arba visam pasauliui. Viskas, absoliučiai viskas, kur tik yra įdėta jūsų širdies dalelė, yra kūrybos pradžia ir, jeigu nesustosit džiaugtis gyvenimu, tai peraugs į virsmą, kuris nuvilnys per visą Visatą ir toliau.
Atrodo, tiek nedaug tereikia, ar ne? Pildykite savo širdies dalelytėmis visą Kosmosą ir mainais gausite nuostabių dovanų.

Užrašė Veronika M.
2020 09 07

*****

Auskite savo raštą

Serapis Bėjus

Mielieji, kreipkitės į mane kai tik pajausite, kad jums labai sunku ir nebežinote, kaip toliau gyventi. Prašykite manęs šviesos, palaikymo, prašykite kitų Pakylėtųjų Valdovų ir mes iškart suteiksime jums pagalbą. Kai ateis nusiraminimas, kai širdyje pajausite palengvėjimą, gal suvoksite, kad esate apsuptyje pačių nuostabiausių draugų, linkinčių jums tik paties geriausio.
Jau daug kartų išbandėte vaistus ir suvokėte, kad jie veikia labai trumpai ir dar su šalutiniais poveikiais, jei kažkiek ir padeda, tai tik kūnui, bet ne sielai, kuriai reikia dieviškų šviesos spinduliukų. Tad pamėginkite bent kartą pasinaudoti siūloma pagalba, ką prarasite? O gal kaip tik atrasite? Tai, ko jūsų vidus, jūsų dieviškoji dalelytė nuo pat jūsų gimimo ieškojo. Tiesiog kreipkitės į mus, kai būsite vieni, savo mėgstamoje vietoje: lovoje, mašinoje, gamtoje… Ir paprašykite, kad mes ištirpdytume jūsų susikaupusius sunkumus ir padėtume atverti jūsų širdutę. Ir viskas, tik tiek. Toliau patys pajausite visu vidumi, kūnu, kaip šviesa sklinda kiekviena ląstele ir kaip greitai ateina nusiraminimas. Pamėginkite, kol suprasite, kaip viskas, ko jums labiausiai reikia – ramybė, atjauta, užtikrintumas – yra jumyse, kad tikrai jūs esate labai reikalingas šalia esantiems žmonėms, Žemelei ir visai Kūrinijai. Jūs visi, brangieji, visi esate kaip be galo gražus raštas juostoje, kuri vyniojasi per Žemelę, per visatas ir apjuosia dar besikuriančias erdves. Ir kiekvienas tas raštelis juostoje toks svarbus, kad, jeigu jo nebūtų, juosta, aišku, ir toliau vyniotųsi, bet tos besikuriančios naujos erdvės kaip ir nukentėtų. Nuo jūsų vieno, mažo žmogučio, nukentėtų kažkuria prasme Dieviškojo Plano dalis. Ar jūs dabar suprantate, kaip svarbu, kad jūs Dabar prisikeltumėte gyvenimui. Tikram šviesos gyvenimui, džiaugsmo gyvenimui.
Auskite savo raštą šiandien. Dabar pradėkite. Tegul jūsų audžiama juosta vis ilgėja ir ilgėja į Amžinybę ir Begalybę. Ačiū…

Užrašė Veronika M.
2020 09 05

*****

Tapkite bestselerių autoriais

Elohimas Ciklopėjus

Sveikinu visus su mokslo metų pradžia. Nuostabus laikas kaupti žinias ir prašyti viso Dangaus išminties. Po vasaros, po nuostabių vasaros atostogų, kaip tikri amžini mokinukai sieksite naujų žinių savo nuostabiai patirčiai auginti ir jas pritaikysit kasdienybėje – ir net nepajusite, kaip atsidursite ant amžinosios kūrybos slenksčio. Kai pilna krūtine suvoksite, kad kiekviena nauja diena yra tikra gyvenimo dovana, nuostabus iššūkis, kad ji tampa labai ilga, kai tikrai ją išgyveni, pajungiant gerąsias emocijas ir pasitikėjimą. Tai visa diena bus nuostabi, įvairi, su brangiais žmonėmis ir, jei vakare prieš miegą dar turėtumėte jėgų ir noro padėkoti už ją, tai amžinybėje įsirašytų dar vienas nuostabus gyvenimo puslapis. Rašykite tą brangią savo gyvenimo knygą nuoširdžiai atsivėrę, su meile ir tikrai ji bus įdomi skaityti. Kai nugalėsite baimes, svyravimus, kai pajungsite savo tikėjimą, tai visos jūsų sutiktos kliūtys, bėdos, išgyvenimai taps pačiomis įdomiausiomis vietomis jūsų romane. Svarbiausia, kad jūsų knyga būtų stora, aptriušusiais lapais nuo didelio skaitymo, visų pastebima ir pageidaujama. Nes tik savo pragyvento gyvenimo pavyzdžiu, jeigu jis bus įvairialypis, su pakilimais ir nusileidimais, tas romanas įgaus vertę ir jeigu puslapiai bus sulaistyti skaitytojų ašarų arba pilni humoro iki ašarų, apie šią knygą bus diskutuojama labai plačiai ir visur.
Nebūkite autoriais tų knygų su keliais nuobodžiais puslapiais, kurios užsistovi bibliotekų lentynose. Tapkite bestselerių autoriais.
Sėkmės !!!

Užrašė Veronika M.
2020 09 02

*****

Nuo vaikų darželio iki universiteto

Andrijanas Hošė

Turite rankose dvi gijas – baltą ir juodą (gėrį ir blogį).
Turite nuostabią galimybę gyventi jums sukurtoje planetoje Žemėje – sukurtą Rojų, kurį dažnai paverčiate pragaru.
Turite dovanotą laisvą valią. Turite visas galimybes gyventi taip, kaip norite. Ir ką renkatės? Dabar? Ar jums reikia dar dviejų tūkstančių metų, kad visiškai ištrintumėte nuo žemės paviršiaus žmogaus pėdsaką su besaikiu vartojimu ir džiaugsmo stoka? Ar keliatės dabar ir kuo ilgiau
stengiatės išlaikyti pamynę juodąją giją, o baltąją stumiate į viršų kuo aukščiau?
Mes, Pakylėtieji Valdovai, jus visus mylime taip, kaip jūs, tėvai – savo brangiausius vaikus. Tai įsivaizduokite, kad jūsų pasaulis yra didelis vaikų darželis, o jūs jame žaidžiate ir mokotės. Ir jeigu jūs kiekvienas stengsitės, kiekvieną mielą dieną gražiai, draugiškai žaisti su visais, kitą kart gal ir apsistumdant, bet greitai susitaikant, stengsitės įsidėmėti, klausyti, ką sako auklėtojos, nes jos turi daug gerų, tikrų žinių, ir pritaikysit jas savo žaidimų aikštelėse, pasistengsit sukurti kuo daugiau linksmų žaidimų, įtraukdami į juos savo nuliūdusius draugus. Ir kuo daugiau jūs krykštausite, juoksitės – tuo greičiau Žemelė taps mokykla. Grįžkite kasdien nors trumpam į
vaikystę, pažaiskite su savo draugais įdomius žaidimus ir mes jums padėsime suaugti – tapti gerais, atjaučiančiais, kūrybingais žmonėmis.
Ir, patikėkite, baigsite, jeigu tik panorėsite, ne vieną mokyklą.
O mes susitiksime su jumis universitete. Sėkmės.

Užrašė Veronika M.
2020 08 30

*****

Viskas paslėpta jūsų viduje

Elohimas Ciklopėjus

Atrodo, visiškai neseniai žmogui buvo gana sunku pakinkytu vežimu pravažiuoti savo šalį, jau nekalbant apie kitas. Dabar jūsų visiškai nestebina galimybės per kelias valandas atsidurti kitame pasaulio krašte.
Šiuo nuostabiu periodu Žemėje veriasi galimybės per sekundę atsidurti kitoje planetoje, visatoje. Tai kur pabaiga? Jos paprasčiausiai nėra!
Daug darbščių, žingeidžių žmonių ieškojo ir tebeieško atsakymų, kaip prailginti žmogaus gyvenimo laiką, kaip atrasti laimės receptą?
Ne be reikalo pas jus yra sakoma: jeigu nori kažką labai gerai paslėpti, padėk tai žmogui prieš akis, pačioje matomiausioje vietoje. Tam ieškoti žmogus pasirenka patį ilgiausią kelią. Per kalnus,
vandenynus rausis, kasis. Atras? Gal. Bet kokia kaina? Kodėl žmogus nepasimoko iš kitų žmonių klaidų? Kodėl vis lipa ant to pačio grėblio, kol gauna į kaktą?
Todėl, kas viskas, kas paprasta, čia pat pasiekiama – neįdomu!
Todėl, kad žmogaus viduje yra pasodinta Dieviškoji sėklytė – kūrybinė sėklytė. Ir tik tada, kai žmogus suvokia, kad lobių ieškoti reikia savo viduje, o ne išorėje, tik atsigręžus į save – nurimus, įsiklausius į savo vidinius kuždesius, kurių beveik niekada nepaisote, pajutus tyrus ketinimus veikti,
keisti, ieškoti – tą pačią sekundę pasijungia mintis – kūryba – virsmas.
Tas virsmas išjudina Žemės, Visatos erdves. Tas virsmas prižadina kitus keltis tiek Žemėje, tiek visame Kosmose.
Tai nebeklaidžiokite tiek ilgai ir taip aplinkui.
Paslėpta viskas yra čia pat – jūsų viduje.

Užrašė Veronika M.
2020 08 29

*****

Stebuklingos lazdelės

Sanat Kumara
Labai nuostabu stebėti, kai jūs norite padėti žmonėms ir mūsų prašote pagalbos. Tas jūsų nuostabus noras, atjauta ištirpdo tokius sunkius blokus, užtvaras, kad jūs patys nustebtumėte pamatę juos fiziniame plane.
Jūsų, kad ir mažytis ketinimas, bet iš širdies, kažkokia dalele sujudina žemės ašį, suvirpina bangele visą Kosmosą. Ar suprantate, kokią galingą jėgą, užtaisą jūs kiekvienas turite? Ir kiek per dieną jūs galite nuveikti, jeigu esate džiugūs, pakiliai nusiteikę ir atsivėrę dieviškajam srautui? Ir tos
jėgos niekas negali atimti, jeigu gyvenate šviesoje. Ir kaip greitai, per sekundės dalį, sugriūva jūsų gyvenimai, kai jūs murdotės tamsoje, pyktyje, baimėje, puikybėje. Esate tikri burtininkai, turite rankoje stebuklingas lazdeles. Tik lazdelės vienas galas baltas, kitas – juodas. Kokia lazdelės puse
mojuosite, taip ir gyvensite. Norite būti šviesos burtininkais ir sukurti savo nuostabioje Žemelėje tikrą Rojų? Prašom.
Norite būti juodaisiais magais ir sugriauti tą kitų jau kuriamą Rojų? Prašom. Bus pekla.
Jūsų rankose stebuklingos lazdelės! Jūs nors pamojuokite bet kokiu galu. Brangieji mūsų, pradėkite mojuoti. Jeigu ir prisimojuosit ne tuo galu, jūs turite laisvą valią, pasirinkimo laisvę apsukti lazdelę kitu galu ir viską ištaisyti.
Ar jūs suvokiat, kad viskas jūsų rankose?

Užrašė Veronika M.
2020 08 28

*****

Tik pasilenkite ir pasiimkite

Viešpats Maitrėja
Žmonės, žmonės, prabuskite ir kelkitės! Išmušė jūsų lauktoji valanda. Juk viduje kiekvienas pasvajojate: o kaip būtų, jeigu būtų…
Tai va, taip ir būtų, kaip jūs įvardintumėte dabar per savo žemiškąją patirtį. Ar Rojus, ar Pragaras. Jūs kūrėjai – rinkitės! Nepraleiskite auksinio momento. Ką dabar sukursite savo emocijomis ir mintimis, tą ir turėsite.
Dieviškoji šviesa taip žemai nusileido, taip arti yra jūsų, kad jums tereikia tik atverti širdį tam amžinybės srautui. Jeigu, brangieji, ir toliau miegosite, kaip atsiskaitysite už praleistas galimybes prieš savo vaikus, vaikaičius? Ar nebus skaudžiai gaila, kad iššvaistėte brangų momentą beverčiams
dalykams? Tas nuostabus laikas, deja, niekuomet nebegriš.
Mielieji, pradėkite nuo paties mažiausio. Atsibudę nusišypsokite šalia esančiam. Mintimis pasiųskite ką turite geriausio : kas meilę, kas tyrą ketinimą, kas švelnų žodį visiems, ką pažįstate, ir tik tada eikite į savo kasdienybę. Ir pamatysite, kaip greitai grįš atsakomoji banga iš tų žmonių, kam pasiuntėte, kam palinkėjote.
Ta banga bus tokia didelė ir netikėta, kad jums net kvapą užgniauš, kai suprasite, suvoksite, išjausite Visatos dėsnį.
Mes tikrai matome, kaip žmonės prabudę nebegali gyventi toliau kaip gyvenę, kaip nuoširdžiai stengiasi žadinti kitus, kaip geri ketinimai atveria kelius kūrybai, o toliau ir amžinoji – begalinė paslaptis veriasi. Ar ne nuostabu?
Tiek tūkstančių metų kartų kartos išminčiai, mokslo žmonės link to ėjo, kovojo, aukojosi, o jums tai padėta po kojomis. Tik pasilenkite ir pasiimkite.

Užrašė Veronika M.
2020 08 27

*****

Kaip pragyventi dieną

Pasaulio Motina
Mano brangieji, stebiu aš jus su begaline meile ir siunčiu jums srautus virpesių, kurie jus prikels gyvenimo džiaugsmui. Matau, kaip jūs jaučiatės – lyg tuščiaviduriai burbulai. Turite visą ratą brangių žmonių – širdučių,
turite gražius namus, daugelis turite ir finansinę laisvę – lyg ir viską, ko gyvenime siekėte, link ko ėjote, tačiau džiaugsmo, pilnatvės jausmo, gyvenimo prasmės kaip ir nerandat. Dažniausiai esate liūdni,
pasimetę, dažnai nepatenkinti viskuo, užblokuota atmintimi ir nusvirusiomis rankomis.
Kaip galvojate, kiek ilgai galite taip ištverti: savaitę, mėnesį, metus?..
Su tokia būsena momentaliai prisišauksite nepageidaujamas situacijas: ligas, skyrybas, netektis, praradimus visomis prasmėmis. Ar šito jūs norit ir siekiat sau ir savo artimiems, brangiems žmonėms? Nes, kai jūs esate tokios būsenos, pritraukiate sunkią energiją ir situacijas ir savo artimiesiems. Ar neverta pasistengti prisikelti gyvenimui dėl savo brangių žmonių?
Meilės, šviesos aš jums sufokusuoju tokiais srautais į Žemės atmosferą – tiek, kiek jūs pasiruošę priimti ir ženkliai daugiau. Per šitą šviesos ir meilės tėkmę veriasi, jeigu tik jūs įvardinsite norą, išmintis ir žinios. O po to ir džiaugsmo jūra, kurioje galėsite plaukioti iki valiai. Bet viskas priklauso nuo jūsų. Kaip jūs norite dieną pragyventi? Liūdnai ar linksmai? Kaip pasirinksite? O žmogui, kad viskas į gerą pasisuktų, tereikia atrasti kelias minutes iš ryto ir kelias vakare vienam pačiam su savimi pabūti pamėgtame savo kampelyje ir su savimi, savo dieviškąja dalele pasikalbėti: kas liūdina, skaudina. Paprašyti dieviškojo šviesos srauto, kad viską, kas jums netinka, ištirpdytų, o to, ko trokštate – pripildytų, ir padėkoti. Brangieji mano, ką prarasite taip pamėginę kartą ar du?
Susitiksime džiaugsmo jūroje. Net neabejoju jūsų sprendimu.

Užrašė Veronika M.
2020 08 26

*****

Išsilaisvinkite!

El Morija
Džiaugiuosi, kad nugalėjai savo abejones, svyravimus. Pagrindinė žmonių problema yra ta, kad nepasitiki savo vidinėmis nuojautomis, nors jos kartais paremtos ir per fizinius pojūčius: ausų būgnelių spaudimą, smegenų „sproginėjimą“, per jausmą, kad tavo viduje kažkas nuostabaus užaugo ir nebetelpa. Ir tik tada, kai žmogus savo pirmumo teisę atiduoda ne protui, o nuojautoms ir užaugina savyje šimtaprocentinę garantiją, kad tai yra tikra, tada ir prasideda žmoguje virsmas. Jis pasireiškia tapyba, rašymu, gydymu – kūryba. Svarbiausia – nebūti apatiškais ir nebijoti suklysti. Juk klysti yra žmogiška, pripažinti, kad klydai – dar žmogiškiau, bet juk visi, kas ieškojo, kas bandė, kad ir labai daug kartų, galiausiai buvo apdovanoti.
Brangieji, ką jūs prarasite suklydę, kai duotas jums leidimas klysti? Ir kiek jūs daug laiko prarasite, visiškai nepradėję nieko daryti. Nepajudėję iš savo taško dabar.
Išsilaisvinkite, patapkite vaikais su klausimais: kas čia? Kodėl?..
Klauskite savęs, ką labiausiai norėčiau nuveikti dabar? Ir ta linkme iškart veikite, be atidėjimo – iškart!
Kas pasiimsit rašiklį, kas – teptuką, kas išeisite pasivaikščioti ir kažką sutiksite – išgirsite žinią, ar pabūsite tyloje ir išjausite savo prasmę, ar atsivertę knygą rasite atsakymą.
Svarbiausia – neužsibūkite kasdieninėje rutinoje. Pasakykite sau – gana – ir eikite gyventi: mylėkite, džiaukitės, kurkite, klyskite, o apsisukę vėl bandykite.
Būkite gyvi savo gyvenimo tarsnyje, o ne mirę čia ir dabar!

Užrašė Veronika M.
2020 08 23

*****

Žadinu: kelkitės!

El Morija
Aš vėl ateinu pas jus su meile ir šviesa, kurią perduodu jums, brangieji. Labai geras laikas dabar prabudusiems veikti, tai yra žadinti kitus. Tai darykite su begaline tolerancija ir atjauta. Po vieną kitą švelnų žodį, artimam subrandintą norą padėti neatidėkite sekančiai dienai. Tiesiog stokitės ir eikite šiandieną, lyg nuo jūsų priklausytų to žmogaus gyvybė , nors taip ir yra. Laiku ištiesta ranka, atkištas petys atsiremti, nuoširdi šypsena, tyras ketinimas padėti ištrauks iš liūno būrius pasimetusių. Tik nuo jūsų kiekvieno priklauso ar neišretės jūsų brangių žmonių ratas. Dėl kiekvieno artimo sielos pasijauskit kaip kareiviai mūšio lauke. Dabar kaip tik yra toks metas, kai nuo kiekvieno iš jūsų priklauso, kas išliks.
Jūs atsibudę? Ir kas dar? Imkite dabar, brangieji, “įrankius”: Meilę, Atjautą, Ryžtą ir – į mūšį dėl išlikimo. Neliks nė vieno neapdovanoto. O tereikia tik atsibusti ir pažadinti šalia esančius.
Žadinu: kelkitės, jau rytas, o aukštai danguje Auksinė Saulė.

Užrašė Veronika M.
2020 08 08

*****

Šviesos tėkmė

Pasaulio Motina
Klausykit mane vidumi, širdimi, kiekviena savo ląstele. Šviesos tėkmė per jus teka ir prikels iš sąstingio, iš miego. Virsmas vyksta čia ir dabar. Neįsileiskit abejonių, nesvyruokit, o pasiduokit tėkmei ir viską savy paleiskit. Plaukit kaip šapeliai sraunioje upėje ir mėgaukitės besvorėje
būsenoje. Pasitikėkite, nes atsidursite ten, kur geriausiai jausitės ir kur turėsite ką veikti – tai, ką sugebate geriausiai.
Iš jūsų “šapelių“ formuosis – jau formuojasi – nuostabi piramidė. Piramidė nuostabių širdelių – didesnių, mažesnių, pasimetusių, vos plakančių, bet nuostabių žmogiškų, savaip mylinčių ir atsivėrusių. Ir ta piramidė vis didėja ir vis didės su tokiu pagreičiu, kad veriasi visas dangus.
Jūsų kelias nutiestas šviesa ir meile. Jūs visi, kas norite pažinti tiesą, esate apgaubti burbulais, pilnais švarios vibracijos, kad greičiau ir lengviau suvoktumėte Kūrėjo meilę ir išmintį.
Jūs jungsitės vieni su kitais į karolių virtines ir apjuosite savo nuostabią Žemę daug kartų. Karoliai, karoliukai švytės: vieni stipriau, kiti silpniau, bet visomis vaivorykštės spalvomis ir tą švytėjimą matys – jis jau yra matomas, tik dar nelabai ryškiai – visos Visatos.

Užrašė Veronika M.
2020 07 07

*****

Gyvenkite vasaroje

Aš esu Sanat Kumara.
Sveikinu visus su nuostabiai gražia diena. Vasara padaro savo: daug saulės ir šilumos kiekvieną prikelia naujiems, maloniems pojūčiams, kai norisi džiaugtis, ilsėtis, gyventi, kažką gero nuveikti. Ir jeigu tą saulės šviesos pojūtį sugebėtumėte išlaikyti arba išjausti pačią šalčiausią, tamsiausią
ar lietingiausią dieną, vasara jūsų viduje tęstųsi be galo. Argi ne nuostabu? – verta pabandyti. Tai va, aš jums , mylimi, brangūs Žemės gyventojai, dovanoju ištisus metus vasaros. Maudykitės, žaiskite, šypsokitės, mylėkite ir būkite mylimi visada. Tam jums ir buvo sukurta jūsų planeta – Žemė. Nedidelė, tačiau be galo graži, įvairi, pritaikyta žmogui būti laimingam ir kūrybingam. Sukurta gyvūnų, augalų įvairovė – kad tik jūs džiaugtumėtės ir mylėtumėt. Pasufleruokite, ką dar norėtumėte gauti dovanų, kad taptumėte laisvesni, malonesni vieni kitiems, kad jūsų širdys greičiau atsivertų ir nebeužsivertų. Mes, Pakylėtieji Valdovai, pasiruošę viskam, kad jūs praregėję nebenorėtumėte klaidžioti tamsoje.
Apsigyvenkite, brangieji, mano dovanotoje vasaroje ir kurkite tikrovę.

Užrašė Veronika M.
2020 06 28