Motina Marija

Išskleiskite savo vidinę šviesą ne tik maldoje, bet ir savo kasdieniuose veiksmuose

Pasauliui keičiantis turi keistis ir jūsų įpročiai. Mes daugybę kartų kalbėjome apie tai, kad galite kreiptis į aukštesniąsias būtybes ir prašyti jų pagalbos, kad turite galimybę per maldą gauti jų palaikymą. Bet dabar noriu pakalbėti apie tai, kaip jūs šiuo metu turėtumėte elgtis. Jūs, kaip ir mes, subtiliojo plano būtybės, esate šviesos būtybės, tik jūs turite fizinius kūnus ir fizinę aplinką. Bet jūs kartu turite ir šviesos kūnus, o tie šviesos kūnai spinduliuoja ir veikia visą jūsų žemiškąjį gyvenimą. Iki šiol jūs nuolat prašydavote pagalbos Kūrėjo, angelų, arkangelų ir kitų jums žinomų būtybių pagalbos. Ko jūs prašydavote? Būtent tos šviesos, kurią jums galėtų suteikti subtiliosios būtybės, ir kad ta šviesa nuskaidrintų jūsų gyvenimą. Bet šviesos kūnus jūs turite patys, jūs patys esate susieti su Kūrėju taip, kaip ir Aš, Motina Marija, ar kitos jums žinomos subtiliosios būtybės. Todėl ugdykite įprotį išskleisti savo šviesos kūno spindulius savo gyvenime. Ne prašykite pagalbos, o išskleiskite iš savęs visa, ką geriausio ir gražiausio turite savo vidiniame pasaulyje. Tai daug didesnė jėga, nei gauti palaikymo spinduliai iš mūsų.

Norite keisti save ir savo žemiškąjį pasaulį – išskleiskite savo vidinę jėgą. Tai ir bus didysis virsmas, kai būdami Žemėje sugebėsite išskleisti savo šviesos kūną ir kai jūsų žemiškoji sąmonė susilies su jūsų aukštesniąja sąmone. Pagalvokite, kiek reikia mums panaudoti energijos, kad galėtume padėti jums. Tuo tarpu, jūs patys tą jėgą turite ir, jeigu ji per jus išsiskleistų žemiškoje aplinkoje, materija iš karto keistųsi. Ne tik jūsų minčių ar jausmų kūnuose neliktų neigiamumo, jo neliktų tiesioginiame jūsų gyvenime.

Šviesos kūno jėgos išskleidimas – tai naujas įprotis, kuris turi formuotis jumyse. Jūs turite pasitikėti savimi, jūs turite pajusti per jus einančios šviesos jėgą ir ta jėga, pirmiausia, bus lydima jausmo – tarnystė žmogui. Jūs galite išskleisti ir savo iliuzijos srautus ir mėgautis savo vidine galia, bet tai jau ego žaidimai. Bet, kai jūsų gyvenimas bus nuolatiniame šviesos sraute, jūs sugebėsite išskleisti savo šviesos kūno energiją. Ką reiškia – nuolatiniame šviesos sraute? Kai yra harmonija tarp to, ką kalbate, ką mąstote, ką jaučiate kiekvieną akimirką. Kai kiekvienoje savo gyvenimiškoje akimirkoje jūs prisimenate, kad nešate šviesą ir kad kiekvienas veiksmas būtų vertas pagarbos.

Šviesos kūnas neišsiskleis žemų vibracijų kūnuose. Tai vėl jums užduotis: stebėkite savo mintis, jausmus, veiksmus, stebėkite, kokias energijas išskleidžiate per savo būsenas. O suvaldę savyje kylantį neigiamumą, jūs pamažu pradėsite skleisti savo vidinę jėgą. Jums nebereikės nuolat prašyti pagalbos, jums nebereikės naudoti mūsų, subtiliojo pasaulio būtybių, energiją, kad susitvarkytumėte savo gyvenimą. Kaip lengva yra pasimelsti ir paprašyti pagalbos, kai patys nedarote tai, kas nuo jūsų priklauso. Sakote, stengiatės? Kada? Kartą per dieną? Kartą per savaitę? Jūs nuolat turite būti žinojime, kad esate kosminės būtybės, kad gyvenate pagal Visatos dėsnius ir kad jūsų pareiga per savo žemiškąjį gyvenimą ištransliuoti pačias aukščiausias energijas savo aplinkoje. O vietoj to, jūs meldžiatės ir prašote pagalbos. Jūs eikvojate mūsų energiją ir nieko nedarote (arba per mažai darote), kad patys susitvarkytumėte su savo sukurtais neigiamais srautais. Prisiimkite atsakomybę už savo gyvenimą. Jūs nesate maži, nuskriausti žmogeliai, kuriems nuolat reikalinga pagalba. Jūs esate kosminės būtybės, atėjusios į Žemę keisti žemiškąjį planą ir siekiančios pereiti į žmogaus kūrėjo vaidmenį. Negi žmogus kūrėjas moka tik prašyti? Negi jam nuolat reikia išmaldos? Nenuvertinkite savęs. Jūs viduje turite galingus energijų srautus, tai suvaldykite savo ego ir leiskite tiems srautams tekėti per jūsų gyvenimus.

Kai žmogus prašo,  mes privalome padėti, bet gal jau laikas užaugti ir nustoti prašyti? Gal jau laikas atsakingai kurti savo gyvenimą ir bendradarbiauti? Mes galime suteikti jums daugybę žinių, kaip turėtumėte elgtis, galime per jūsų vidinius pajautimus atsakyti į jūsų klausimus, galime patarti, kaip elgtis kasdienybėje, bet viską jūs turite daryti patys. Ir jeigu norite dovanoti pasauliui gerus energinius srautus, kad situacija keistųsi, tai ir dovanokite Savo Šviesą. Išvalykite iš savęs visas niūrias, nepatenkintas ar bailias mintis ir išskleiskite savo vidinę šviesą, kuri spindėtų ne tik maldoje, bet ir kiekviename jūsų veiksme.

Dalintis:

3 komentarai apie “Išskleiskite savo vidinę šviesą ne tik maldoje, bet ir savo kasdieniuose veiksmuose”

  1. kokie griežti, bet labai teisingi žodžiai! Taip, mes esame kosminės būtybės, dauguma pilnos emocinių šiukšlių, kuriomis patys nuodijamės ir burnojam, kad Dievas mums apleido… bet Tiesa ta, kad mes patys save apleidome!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *