Motina Marija

Kaip padėti sau

Motina Marija.

Dangaus Tėvas kiekvieną žmogų apgaubia savo meile. Nėra nei vieno žmogaus užmiršto ar apleisto. Tik žmogus užsidaro savo nevilties kiaute ir neprisileidžia prie savęs Dievo. Tada žmogui sunku ir liūdna. Tada jis lieka neviltyje su savo problemomis, savo skausmu. Jis nustoja džiaugtis gyvenimu, nes tas gyvenimas tampa per sunkus. Ne kiekvienas žmogus yra pajėgus atlaikyti žemišką skausmą, baimę, vidinę prievartą. Yra daug jausmų, kuria žmogų žlugdo, bet yra daug jausmų, kurie žmogų pakelia iš bedugnės ir suteikia jėgų gyventi. Viskas yra žmoguje.

Žmoguje yra pilnatvė. Žmoguje telpa visas Gyvenimas, visa Amžinybė. Todėl ieškoti laimės reikia tik savo viduje. Tik savo ramybėje ir harmonijoje įmanoma išsideginti savo skausmą, savo prisirišimus. Visa ko pagrindas yra Dievas. Kiekvienas žmogus ateina iš Dievo ir išeina į Dievą. Jeigu mylite Dievą, jums nebus sunku pas Jį išlydėti savo artimus žmones, jums nebus sunku su Juo susilieti patiems. Jeigu mylite Dievą, jūs suvoksite, kad nesate vienas, nesate pamirštas.

Problema, kad jūs nepažįstate savo pasaulio ir jums sunku patikėti Visatos dėsniais. Visos problemos atsiranda dėl nežinojimo. Jums Pakylėtieji Valdovai nori suteikti žinias, kurių jūs negalite gauti nei vienoje žemiškoje mokykloje, bet kurios padėtų jums gyventi Žemėje. Bet tas žinias jūs galite išgirsti tik tada, kai išmoksite Pakylėtųjų Valdovų „kalbą“. Tai reiškia, kad pakeliate savo vibracijas tiek, kad galite pradėti suvokti, kas jums sakoma ir ką tai reiškia. Kiekvienas žodis turi vis kitą reikšmę, kylant vibracijoms. Jums nuolat tariami žodžiai „Meilė ir Gerumas“. Tai pati didžiausia dovana žmogui, o jūs manote, kad užtenka būti paprastai geram ir mylinčiam ir gyvenimas pagerės. Gerės, bet nesuvoksite, kad Meilė ir Gerumas sudegina bet kokį negatyvų jausmą, sužadina viltį, jos netekusiems, nuima skausmą tiek fizinį, tiek dvasinį. Meilė ir Gerumas suteikia saugumą, ramybę ir džiaugsmą. Kiekvienas žodis skirtingose vibracijose skamba kitaip ir jo reikšmė tampa gilesnė, svaresnė. Ir tik nuo žmogaus energetinės būsenos priklauso, kaip tą žodį žmogus supranta. Jūs galite pykti ant Pakylėtųjų Valdovų ir sakyti, mes norim mokytis, mes pasiruošę – tik jūs nekalbate su mumis. Pakylėtieji Valdovai visados kalbasi su žmogumi, bet žmogus nesusitvarko su savo vibracijų lygiu ir negirdi ką kalba Dvasios Mokytojai. Jūsų mintys ir emocijos dažniausiai per sunkios, kad girdėtumėte balsą Mokytojų. Todėl vien noro nepakanka, reikia įdirbio savęs keitime. Sakysite, o kaip aš galiu save keisti, jeigu nemoku, jeigu niekas nepadeda, jeigu man per sunku? Bet jūs gyvenate tarp žmonių, tarps draugų ir visados galite rasti pagalbą. Visados galite kreiptis į Dievą nuoširdžiai ir su atgaila, kad jums padėtų ir Jis padės. Jis duos galimybę, parodys kelią, kuriuo galite eiti. O ar juo eisite, tai jau jūsų sprendimas. Dievas nenuims nuo jūsų problemų ar viso jūsų charakterio negatyvumo. Tai jūsų našta. Bet jis parodys kelią, kuriuo eidami, save atlaisvinsite. Stebuklų nėra. Yra vidinis darbas ir žinios. Vidinis darbas – jūsų pareiga, o žinios ir suvokimas atsivers su lyg kiekvienu jūsų vidiniu laimėjimu prieš savo sąstingį, prieš savo įpročius, baimes, susikaustymą. Ir aš esu šalia, kreipkitės maldoje į mane, kodėl negerbiate manęs ir netikite, kad aš galiu padėti? Jūs mokate reikalauti, o pasitikėti ir gerbti – jūs nemokate. Jeigu su malda reikalausite, tai atsakymo taip ir neišgirsite. Nes jūsų reikalavimas uždeda ant jūsų sąmonės bloką – kad kažkas jums turi padėti. O kai mes sakome: patys turite dirbti su savimi, jūs to girdėti nebenorite ir kaltinate Dievą, kad Jis jums nepadeda. Su meile kreipkitės į Pakylėtuosius Valdovus, Į Dievą ir su meile bus atsakyta.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *