Motina Marija

Motinos Marijos Rožinis

Meilė išskleidžia sparnus. Ji suteikia jėgą gyventi. Būkite meilėje ir gerume. Nėra stipresnės jėgos Visatoje už Meilę ir Išmintį. Todėl būkite meilėje, būkite džiaugsme. Tik tyras džiaugsmas suformuoja laisvą kelią į Dievo pajautimą, į gyvenimo pažinimą.

Su meile ir šypsena aš žvelgiu į pasaulį,

Su gerumu ir tyrumu aš einu į pasaulį

Tikėjimas išskleidžia sparnus. Jis suteikia visaapimančią jėgą gyventi. Būkite tikėjime ir pasitikėjime Dievu. Būkite šiame jausme nuolat ir jus nuolat lydės sėkmė ir laimė.

Su tikėjimu ir pasitikėjimu žvelgiu į pasaulį

Su tikėjimu ir pasitikėjimu Dievu išgyvenu šią dieną.

Viltis išskleidžia sparnus. Viltis leidžia pradėti ir pabaigti visus darbus, kuriuos norite padaryti. Viltis įkvepia, suteikia ryžto, drąsos. Viltis, kad Kūrėjas palaimina kiekvieną mūsų siekį, suteikia jėgų įgyvendinti visas svajones.

Su viltimi ir ramybe žvelgiu į pasaulį

Su viltimi ir ramybe įgyvendinu savo siekius

Tyra širdis atveria vartus į žmonių širdis. Nuginkluoja piktuosius, nuramina išsiblaškiusius. Tyra širdis apgaubia meile, atsako ramybe, suteikia drąsos ir vilties. Tyra širdis spinduliuoja Kūrėjo šviesą ir meilę.

Su tyrumu ir paprastumu žvelgiu į pasaulį

Su tyrumu ir atvirumu priimu į širdį kiekvieną žmogų.

Išmintis atveria vartus į žinojimą, į dieviškojo pasaulio pajautimą. Išmintis ir žinojimas suteikia ramybę, stiprybę, pasitikėjimą savimi ir Kūrėju. Išmintis išskleidžia sparnus gyvenimui čia ir dabar, ir amžinybėje.

Su išmintimi žvelgiu į pasaulį

Su išmintimi einu per pasaulius.

Lai skleidžiasi manyje Meilė, Gerumas, Tikėjimas ir Pasitikėjimas, Viltis ir Džiaugsmas. Aš savo meile apgaubiu visą Žemę ir suteikiu sparnus kiekvienam kylančiam į Saulę, į dieviškąją šviesą.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *