Numylėtinis Pijus

Apie šeimos santykius ir atsakomybę

Numylėtinis Pijus.

Aš laiminu visus, kurie siekia Meilės ir Gerumo. Lai jūsų širdys išgyvena tikrąją Meilę, lai jūsų veiksmai išskleidžia širdies gerumą. Lai šalia jūsų esantys žmonės patiria ramybę ir šilumą jūsų artumos. Žmogus žmogui, pirmiausia, turi būti draugas. Visados palaikantis, suprantantis, sugebantis pasidžiaugti tavo sėkme. Aš myliu jus. Supraskite, nėra didesnio džiaugsmo, nei nuoširdžiai ištarti – Aš myliu jus, ir žinoti, kad mano meilė yra suvokiama ir priimtina. Aš skleidžiu savo šviesą į jūsų širdis, aš apgaubiu jūsų protą aiškumo skraiste. Jūs turite išmokti išgyventi nuostabiuosius potyrius, kurie suteikia šviesos jūsų gyvenimui.

Aš, Numylėtinis Pijus, esu čia, kad atiduočiau jums savo meilės šviesą, kuri padės jums atrasti kelią tamsos labirintuose. Paprašykite ir aš jums padėsiu. Kiekviena kosminė būtybė yra pasiruošusi padėti žmogui. Kodėl žmogui negalime padėti, kol jis neprašo? Jeigu nėra prašymo, nėra tilto į žmogaus širdį ir mes tiesiog nesame pajėgūs jums atsiųsti visą savo meilę ir pagalbą. Todėl, jei norite sulaukti pagalbos – jos reikia paprašyti. Nereikia tikėti, kad esate nenugalimi ir viską galintys. Žinoma, jūs kūrėjai, jūsų mintys ir žodžiai turi galią. Jūsų jausmai turi galią, jūsų atmintis turi galią. Bet jūs dažnai pasiklystate savo gyvenime ir kai neberandate išėjimo iš savo problemų labirinto, pakvieskite mus į pagalbą. Pakvieskite mane ir aš su džiaugsmu ateisiu į jūsų gyvenimą. Kvieskite ne tik kai reikės pagalbos, kvieskite pokalbiui, bendradarbiavimui, tyliam nematomam vedimui per gyvenimą. Aš padėsiu jums rasti kelią į šviesą, į saugumą ir į gerą šeimos gyvenimą. Kodėl pabrėžiau „šeimos gyvenimą“? Nes jūs gimstate susijungus dviejų žmonių širdims. Jūs tampate šeima. Visai nesvarbu, kaip jūs tai vertinate, bet dieviškumo požiūriu jūs šeima: mama, tėtis, vaikas. Jus supa kiti kraujo giminės – jie šeima. Jūs suformuojate aplinką, kurioje gyvenate ir toje aplinkoje vienaip ar kitaip įsipina kitų šeimos narių gyvenimai. Jūsų vaikai sukuria savo šeimas, vadinasi tavo šeima prasiplėtė, tu priimi į savo širdį daug svetimų žmonių, nes jie tampa tavo vaiko, tavo anūkų šeima, vadinasi ir tavo šeima. Reikia gerbti šeimos statusą. Tai pagarba žmogui, tai įsipareigojimas padėti artimam žmogui, tai atsakomybė. Kai jūs dabar mėginate atsisakyti „šeimos statuso“, jūs nusiimate atsakomybę. Atsakomybę už auklėjimą, už išsilavinimą (ne tik mokslo, bet ir vidinio išsilavinimo), už palaikymą ir supratingumą. Jūs atmetate idėją, kad žmogus žmogui draugas. Ir tavo vaikas turi būti ir visados išlikti – tavo draugas. Ne vaikas, už kurį turi atsakyti, ar net spręsti jo problemas, o draugas, kurį reikia  paremti, palaikyti, paskatinti ir pasidžiaugti jo sėkme.

Jeigu vaikas gimė tavo šeimoje –  jūs esate karmiškai susiję arba jūs atsinešate bendrus įsipareigojimus, kurių įvykdymui reikalinga papildoma jėga. Nebūna atsitiktinų vaikų. Gali būti atsitiktiniai ryšiai tarp partnerių, bet vaikai ateina tie, kurių esate verti. Jie gali būti nuostabūs, gali būti kaprizingi, sunkaus auklėjimo, bet jie yra tie, kurie tau, tavo brandai yra reikalingi. Negalima daryti abortų. Tai skausmas sielai, kuri buvo nusprendusi ateiti į Žemę ir įvykdyti savo misiją. Jūs pakertate galimybę sielai pasireikšti Žemėje. Ir nesvarbu, kad abortą darosi moteris, vyras atsako už tai visu 100 procentu, net ir tada, kai jis apie tai nieko nežino. Kiekvienas vyras turi būti atsakingas už savo veiksmus. Mylėjaisi, tai prisiimk atsakomybę už pasekmes, o tu privalai žinoti, kokias pasekmes suformavai. Privalai. Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Todėl aborto darymas – tai neteisingas sprendimas tiek moters, tiek vyro atžvilgiu. Abu pasidalija atsakomybę už šį veiksmą.

Persileidimai vyksta dėl kitų priežasčių. Tai gali būti sielos, kurioms užtenka tik įsižeminti, atgailauti už buvusias pasekmes ir vėl grįžti į subtiliąją erdvę brandai ir naujam pasiruošimui gimti. Yra labai daug sielų, kurios labai nusilpsta per paskutinį įsikūnijimą ir jos neturi pakankamai jėgos pakilti ir įsikūnyti dar kartą. Todėl įvyksta persileidimai. Bet motinos ir tėvo nuoširdi kančia atperka to vaiko nuodėmes ir jis gali lengviau atgimti sekantį kartą. Šeima prisiima atsakomybę už padarytas vaiko nuodėmes praeituose gyvenimuose. Net ir tos sielos, kurios neįsikūnija dėl persileidimo, būna karmiškai susijusios su tais tėvais. Vieni kitiems padedate to net nesuvokdami, bet dažnai ir kenčiate dėl nežinojimo paprastų Visatos tiesų.

Todėl gerbkite šeimą, ji turi savo vertę. Formuokite ją tokią, kad nereikėtų sakyti „jog charakteriai nesutapo“, „jis ar ji geria, smurtauja“ ir t.t. Darykite teisingus pasirinkimus iš karto. Ne susireikšminimas, ne išskaičiavimai, ne aistra turi valdyti jūsų protą ir širdį, kai renkatės savo antrąją pusę – o suvokimas ar ta „antroji pusė“gali būti tavo draugu. Tik šeimoje formuojant suvokimą – žmogus žmogui draugas, galite pasiekti santarvę savo mieste, savo šalyje, savo pasaulyje. Būkite atsakingi, formuodami šeimos santykius ir mylėkitės tik su tuo, kurį gerbiate, mylite ir laikote savo draugu. Reikia mokytis būti draugu ir saugoti draugystę. Tai ne prisirišimas, bet sugebėjimas išlikti draugu ir per atstumą erdvėje bei laike.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *