Pasaulio Motina

Ar žinai, kur sutelktas tavo dėmesys?

Kaip galima apsisaugoti nuo blogio, esančio jūsų gyvenime?
Reikia pakilti savo vibracijų lygiu aukščiau nei gyvena blogis. Suvokiate, kaip viskas yra rimta ir tikslinga – apie ką vis rašydavome jums laiškuose? Pakėlę savo vibracijas, jūs tarsi dingstate iš radaro tiems, kas skleidžia blogį. Žemų vibracijų žmonės ir astralo gyventojai nepajėgia suvokti to, kas yra žymiai aukščiau jų suvokimo lygio. Jie nepajėgia suvokti tų, kurie geba išsilaikyti aukštų vibracijų lygmenyje. Juk buvo rašyta apie ateivius, kurie gyvena, bet jų nematote, nes jie yra daug aukštesnių vibracijų ir žmogus nepajėgus jų pamatyti. Tas pats dėsnis egzistuoja visur. Kokios tavo paties vibracijos, tokie ir įvykiai tavo gyvenime, tokie ir žmonės aplink tave, tokios ir kosminės būtybės apie tave gyvena.

Vien malda ar meditacija nepadės jums pakelti savo vibracijų. Jūs gal tik akimirką susitelkiate į šviesą, bet vėliau grįžtate prie įprastinių darbų, įprastinio bendravimo su artimaisiais, kolegomis – ir vibracijos sužemėja. O pakelti jas nėra lengva. Nelengva ir dėl to, kad to lygmens vibracijų pasaulis jums įprastas ir pažįstamas, ir tas lygmuo nereikalauja nuolatinių pastangų sufokusuoti dėmesį į aukštesnių vibracijų lygį, kuriame išbūti nėra lengva. Pirmiausia tenka stebėti savo mintis ir jausmus, kad visados dominuotų pozityvumas, pagarba, humoras. Bet to nepakanka, turite išmokti pastebėti, kur sukoncentruotas jūsų dėmesys: į aukštesnių vibracijų siekius, į aukštesnių vibracijų pasaulį ar į kasdienybės pasaulį, kuriame pilna neigiamų emocijų, baimių, nevilties ir skausmo. Labai lengva čia save pasitikrinti, kur sutelktas jūsų dėmesys. Bijote dėl viruso? Pykstate ant valdžios? Liūdite, kad negalite laisvai keliauti ir laisvai bendrauti? Tai žemų vibracijų mintys ir jausmai. Jie tikrai neleis jums pakylėti savo sąmonės ir savo vidinės būsenos į aukštesnius planus. Vadinasi, gyvenate tamsoje. Gyvenate grubiose, tankiose vibracijose, kuriose gerai laikosi tie, kurie randa sąskambį su smurtu, neapykanta ir kitais blogais jausmais bei mintimis. Jūs savanoriškai prisiderinate prie sunkių vibracijų lauko ir nesistebėkite, kad situacijos yra sudėtingos.

Išmokite sutelkti dėmesį į aukštesniuosius planus. Į Pakylėtuosius Valdovus, į Kūrėją, į maldas ir meditaciją. Į geras žinias, į gerą muziką, nuoširdų bendravimą, džiugesį, vidinę harmoniją. Taip jūs sutelksite dėmesį į aukštesnių vibracijų lauką ir jūsų aplinkoje išsisklaidys tamsioji energija, jums bus lengviau gyventi. Nespaus baimės, blogi įvykiai. Atsiras lengvumas, kūryba, žingeidumas. O siekiantys Mokymo, turite nuolat koncentruoti mintis į savo Mokytojus, kad jie padėtų jums išsilaikyti aukštesnių vibracijų pasaulyje. Nuolat prisiminkite savo Mokytojus, kalbėkitės su jais. Bet ne apie baimes ir skausmą, o apie gebėjimą save pažinti, apie Visatos dėsnius, apie susiliejimą su dieviškąja šviesa. Jeigu Mokytojų neišjaučiate, tai sutelkite dėmesį į dieviškosios šviesos srautą, kuris apgaubia jus, kuris užpildo jūsų visus kūnus. Jūs kelis kartus per dieną susikoncentruokite į dieviškosios šviesos srautą, kuris yra jumyse ir aplink jus. Jūs nuolat gyvenkite tame sraute. Kad ir ką veiktumėte, kad ir su kuo bendrautumėte, nuolat jauskite, kad jus gaubia dieviškasis šviesos srautas. Nusišypsokite jam, padėkokite jam ir mėgaukitės tuo gerumu, kurį galite vis labiau apčiuopti. Kas valandą pasitikrinkite, ar vizualizuotas dieviškosios šviesos srautas vis dar aplink jus ir jumyse. Ar jūs vis dar teigiamose emocijose ir tikslingose mintyse. Jei mintys laksto nuo vieno objekto prie kito ir jeigu jos nuolat apie rūpesčius, jūs nesukoncentruojate dėmesio į teigiamumą. Mintys turi būti tikslingos, sutelktos į tai, ką darote, o jeigu darbas nereikalauja minčių sutelkimo, tai apmąstykite naujas idėjas, naują laišką. Išnaudokite savo laiką tikslingai ir kryptingai, kad pakeltumėte savo dėmesio fokusą į aukštesnius planus. Jeigu Mokytojai laišką pabaigia jums suteikiama pamoka, tai ir Aš jums sakau: stebėkite, kaip dažnai ir kaip ilgai gebate sukoncentruoti savo dėmesį į dieviškosios šviesos srautą esantį jumyse ir aplink jus. Po savaitės įvertinkite rezultatus, tik nenusivilkite savimi, o toliau stenkitės. Ugdykite naujus įpročius, kurie leistų jums kuo ilgiau išbūti aukštesnių vibracijų lauke.

Dalintis:

2 komentarai apie “Ar žinai, kur sutelktas tavo dėmesys?”

  1. Ačiū už tikslumą, taiklumą ir atvirą vietos parodymą:). Kaip sunku būtų be Jūsų….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *