Pasaulio Motina

Aš palaikau tavo kūrybą

Aš, Pasaulio Motina, esu galia, esu didžiulė jėga, galinti kartu su jumis kurti šiame pasaulyje.
Aš, Pasaulio Motina, kiekvienam iš jūsų duosiu mintį: kuris kelias, kuri veikla, kuri galimybė labiausiai padėtų išskleisti naujas jūsų patirtis. 
Aš, Pasaulio Motina, esu jūsų realybės dalis ir su pasimėgavimu būsiu jūsų kūryboje. Ir tai, ką jūs kursite, aš apgaubsiu savo meile, kad tą jūsų kūrybą kiti įvertintų ir pajaustų kaip stiprios meilės apkabinimą. Per jūsų kūrybą išskleisiu palaikymą kitam žmogui, supratingumą ir atjautą. Ir, žinoma, išmintį. Išmintį, kaip pasakyti žodį, kad žmogus pasikeistų, kad žmogus suprastų esmę. Pasakyti tai, kas jam svarbu – ne tau, o jam. Tai mano realybės dalis. Manyje jūs kuriate santykius. Manyje jūs galite išskleisti savo energijas. Ir kad ir ką jūs veiktumėte, pajuskite, kaip esu šalia, kaip mes kartu išspinduliuojame jėgą į kažką, kur tu nukreipi savo dėmesį. Aš matysiu tavo akimis, aš girdėsiu tavo ausimis ir kalbėsiu tavo lūpomis.
Viską, ką tu darysi – ką darysi iš širdies – aš sustiprinsiu: aš paduosiu stipresnį impulsą per tavo veiksmą, per tavo ištartą žodį, per tavo kūrybą. Aš tavo energiją palaikysiu, tavo mintį palaikysiu – ir toje darnoje ir harmonijoje veiksime kartu.

Tu gali keliauti į giliausius savo suvokimus, gali bendrauti su Kūrėju ir Mokytojais. Ir Žemėje gali realizuoti visą savo išmintį, kūrybą – ir toje realizacijoje jau būsiu aš šalia. Aš, Pasaulio Motina, tiesiog su džiaugsmu būsiu šalia, kartu: kiekvieną tavo virpesį apgaubsiu savo energija, kiekvieną tavo tyrumą apgaubsiu savo energija, kiekvieną grožį, išskleistą iš tavęs, aš apgaubsiu savo energija. Būkite manyje – tarsi susilietų jūsų energija su manąja – kad būtume bendra, kad būtume Vienis. Ir visada žinok, kad, šiuo atveju, aš remiu tavo kūrybą. Gal tu dažnai klausi Mokytojų, ką ir kaip daryti, bet šiuo atveju aš esu tam, kad remčiau tavo kūrybą: tavo pasirinkimą, tavo galimybę, tavo norą patirti. Aš tiesiog sustiprinsiu tai, ką tu kuri, kad kartu galėtume džiaugtis ir mėgautis ta bendra kūryba. Ir jeigu tau kils klausimas, ar tai teisinga, ar reikalinga, aš tiesiog atsakysiu: bandyk, daryk. Ir aš būsiu šalia, kartu. Tau gi yra suteikta kūrybos galia, improvizacija, žinių ir pojūčių pritaikymas realybėje. Ir aš tave palaikysiu.

Aš noriu, kad tu augtum, kad tu bandytum, kad darytum. Ir noriu, kad pajustum to darymo džiaugsmą, įdomumą – nes tai yra tavo gyvenimas ir tu turi daug ką išbandyti, daug ką nuveikti, kurti, realizuoti. Ir visoje toje realizacijoje aš būsiu šalia, kartu. Visada būsiu kartu. Kiekvieną tavo ląstelę, kiekvieną tavo minties vibraciją palaikysiu, kad tu galėtum geriau matyti, suvokti, daryti.

Tegul tavo kūrybos džiaugsmas džiugina kitus, tegul tavo patirtys tave patį stebina, tegul gyvenimas tampa tau dovana – pati gražiausia, geriausia dovana. Būk tame džiaugsme, būk toje kūryboje, patirk ir realizuok save – su įvairove, su subtilumu tu tą pačią dieną gali pakeisti daugybe pačių gražiausių atspalvių. Su begaliniu subtilumu, su daugybe pojūčių, su giliu matymu pajusk tą gyvenimo patirtį – gerąja prasme. Ir prisimink, kad aš, Pasaulio Motina, esu tavo kasdienybėje ir tavo kūryboje – tiesiog suteikdama papildomos jėgos tavo kūrybai, tavo patirtims, naujoms išraiškoms. Patirk – ir liekam mes kartu.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *