Pasaulio Motina

Atėjo laikas išmokti kurti

Savo šviesoje Aš saugau kiekvieno žmogaus gyvybę ir jo sielą. Siela būna pažeidžiama, nes ji daugybė kartų buvo įsikūnijimuose, patyrė žemiškų potyrių ir gali susilpnėti (arba sustiprėti). Žmogaus esybė kupina dieviškos šviesos. Ji retai būna pažeidžiama žmogaus gyvenimo įvykių. Per daug skiriasi vibracijos, kad žemiškasis negatyvumas pažeistų esybę. Todėl ir sakau, kad Aš saugau žmogaus gyvybę ir jo sielą.

Šiandieną, kai žmogus pradeda savo sąmoningą kelią Žemėje, Aš su didele atsakomybe seku jo virsmą ir niekada nestabdau įvykių, kurie skatina žmogų sąmonėti. Tik per patirtis įmanoma suvokti kas esate, kur klystate ir ką galite iš tikro sukurti. Kiekvienas išgyvena savo pamokas. Jos gali būti skaudžios, bet gali būti ir geros, malonios. Gyvenimas yra įvairus. Ir svarbu, kokius pasirinkimus darote kasdieną. Ar gebate kasdien išbūti vidinėje harmonijoje ir ramybėje? Ar iškilus tamsos šešėliui išsigąstate ir supanikuojate? Jūs gi kuriate savo dieną. Kokius jausmus išgyvenate, kokias mintis galvoje sukate, tokią ir dieną susikuriate. Ir ne visados gebate gyventi vidinėje ramybėje ir pasitikėjime Dievu. Įnešate baimę ir susikuriate problemas ten, kur jų nėra. Prisiminkite, pamokas kiekvienas einate savas. Už kitą žmogų namų darbų neatliksite, todėl ir nesistenkite to daryti. Jei kilo sumaištis širdyje, vis tik turite leisti pamokas išmokti žmogui savarankiškai, o ne puolant jam padėti. Noras padėti kai jūsų niekas neprašo – tai savęs sureikšminimas. Emocingas išgyvenimas, kad kitas klysta – tai jau tavo pamoka, kad negebi būt stebėtoju.

Mano energetikoje jūs galite saugiau kurti savo pasaulį. Ir jeigu pasirenkate mano pagalbą, tada pasaulį kurkite ramiai – jūs saugomi nuo neatleistinų klaidų. O visa kita, tai tik pamokos, kurios jus moko, parodo spragas ir leidžia greičiau keistis. Juk Sanat Kumara kalbėjo apie dovanojamas pamokas. Tikra pamoka – tai didi dovana. Išmokstama tai, ko nepasiektumėte paprastu savo gyvenimu. Todėl džiaukitės, kad jums dovanoja pamokas. Mokytojai šypsosi ir stebi kaip jums sekasi su jomis susitvarkyti.  Kiekvienam suteikiama pamoka pagal jo brandą, pagal tai, kokį pokytį jis turi padaryti savo veiksmuose, mąstyme. Iš tų, kurie gali daug nuveikti, daug ir tikimės, ir pamokos sudėtingesnės. Todėl neliūdėkite ir nebijokite, jei kažkas jums atrodo negerai, kad jaučiatės nesaugūs ir t.t. Vadinasi, dar negebate susiformuoti tikro pasitikėjimo Mokytojais. Baimė, nerimas – negatyvūs jausmai, jie niekada nepadės išspręsti situacijos. Pasitikėjimas Dievu – padės. Nes juk žinote: Tikėjimas tai jėga, kuri turi materializacijos galią. Tiki blogiu – bus blogai. Tiki gėriu – bus gerai. Nusišypsokite ir tikėkite Gėriu. Kurkite pozityvias energijas. Nepamirškite viso mokymo per vieną jus ištikusią sudėtingą pamoką. Juk maldoj užrašė žodžius: „Lai džiaugiasi Pasaulio Motinos širdis, matydama savų vaikų kūrybą“ . Tai suteikite man džiaugsmo savo kasdiene kūryba. Tai išskleiskite mano virpesius: šviesos ir gėrio. Nepalikite maldos žodžių tik tuščiais žodžiais, gyvenkite tais žodžiais ir mano širdis džiaugsis. Atėjo laikas išmokti kurti. Kurti savo dieną ir savo gyvenimą. Jūs jau užaugę. Kurkite gyvenimą  kupiną šviesos ir gėrio.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *