Pasaulio Motina

Kas aš esu?

     Mielieji mano, jūs skaitote laiškus ir širdis suvirpa iš džiaugsmo. Jūs jaučiate, kad bendraujate su draugais ir gaunate visą jų dėmesį ir meilę. Kiekvienas Pakylėtasis Valdovas ar kita Kosminė būtybė drąsiai žengia į jūsų širdį ir sutvirtina ją savo energine šviesa. Mes esame jumyse tiek, kiek jūs tikite tuo mūsų buvimu jumyse. Dievo jumyse tiek, kiek jūs juo tikite ir pasitikite. Atsakyti vienareikšmiškai į jūsų klausimą: kas aš esu, neįmanoma. Nes jūsų kiekvieno struktūra labai skirtinga. Žinoma, jūs turite tas pačias formas, bet sudedamosios dalys skirtingos. Jūs esate tai, ką galvojate, jaučiate, veikiate. Jūs esate tas, ką įleidžiate į savo širdį. Esate tai, kuo tikite. Tikite tik savimi – tai jumyse jūsų protas užima visą jūsų struktūrą. Esate liūdni ir pikti – jūsų struktūra pilka, nuobodi ir kai kada kenksminga aplinkiniams. Esate kupini džiaugsmo – jūsų struktūra kupina optimizmo, kunkuliuoja šviesa ir gerove. Jūs tikite ir pasitikite Dievu – Jis gyvena jumyse ir jūsų veiksmams suteikia jėgos. Tai kas gi yra žmogus? Argi įmanoma į tai atsakyti paprastai? Ne. Jūs nuolat save pripildote tam tikromis emocijomis ir mintimis., jūs susiliejate su kitais žmonėmis, susiliejate su skaitytų tekstų personažais, laidų veikėjais. Jūs nuolat keičiatės ir kas akimirką jūsų struktūra keičiasi. Jūs tarsi indas, kuris prisipildo vis naujomis idėjomis, požiūriais. Bet ar tai yra tikroji tiesa?

Kas gi yra žmogus? Kūrėjas. Pirmiausia, savęs kūrėjas. O giliau pažiūrėjus – tai Aukščiausios valios skleidėjas. Nes žmogus – tai materijoje išreikšta Dievo valia. Ir jeigu to norėsite, jūsų struktūra užsipildys Kūrėjo šviesa. Jumyse degs atjautos ir gailestingumo ugnis. Jumyse skleisis besąlyginės meilės ugnis, nes Kūrėjas myli ir vertiną kiekvieną savo dalį. Čia negali būti vertinimo, negali būti smerkimo ar aiškinimo, kad tavo karma sudėtinga, tai ir reik gyventi sudėtingai. Kūrėjas save išreiškė per materiją. Ir ta materija, tai jūs – žmonės. Nėra nei vieno blogesnio ir nei vieno geresnio. Esate visi verti atjautos ir besąlyginės meilės. Kiek jūs patys save vertinate, tai jau kitas klausimas. Nes ką tik sakiau, esate tas, apie ką galvojate. Jeigu savęs nevertinate, tai jumyse nebus pagarbos sau. Jūsų negerbs ir kiti. Pirmiausia, reikia gerbti Kūrėjo jėgą, esančią jumyse. Reikia tikėti ta jėga, reikia būti ta jėga.

Kas yra siela ir kas yra dvasia (esybė) tai kiti klausimai. Bet žmogus yra tai – ką jis sukuria. Jis užpildo savo energinį lauką savo emocijų ir minčių energija. Jis yra tai, ką pats sukuria. Net ir tada, kai jūsų kūnas yra pavargęs ir pažeistas, jūs turite tikėti, kad esate galinga tikėjimo jėga, kuri gali priversti keistis kūną ir gyvenimo situacijas. Jūs esate tai, apie ką galvojate, ką jaučiate ir ką veikiate. Tai pagalvokite, ką jautėte per dieną, kokios mintys vyravo jumyse, koks elgesys buvo? Nes visa tai įėjo į tavo struktūrą. Ne kažkur į erdvę, bet į tavo struktūrą ir tu save pripildei, gal būt, pykčio, nuoskaudų, abejonių, o gal džiaugsmo, meilės, gailestingumo? Tu pats viską dedi į savo taurų indą ir turi tai, ką susikūrei. Bet kaip vakar kūrei, tai tu ir dabar kuri, rytoj taip pat kursi ir, gal būt, tu savo indo turinį pakeisi taip, kad jame bus tik lengva, bet galinga Kūrėjo energija su kuria tu žengsi per gyvenimą būdamas laimingas ir darydamas kitus laimingais. Viskas priklauso nuo tavo Tikėjimo. Nuo tikėjimo kas esi ir kuo gali būti. Nieko nėra jumyse, ko nesukūrėte patys per dieną. Jeigu leidžiate dieną nesąmoningai, tai ir nežinote, kas esate. O jeigu sąmoningai ne tik kontroliuosite, bet ir tikslingai formuosite tam tikras mintis – jūs save galėsite pakeisti ir savo gyvenimo situacijas galėsite pakeisti. Būkite kupini tikėjimo šviesos ir skleiskite besąlyginę meilę visiems ir visados. Susiliekite su Kūrėjo meile. Susiliekite su savo Mokytojų meile. Susiliekite su mano meile ir Aš būsiu jūsų širdyse.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *