Pasaulio Motina

Kuo aš įtakoju kolektyvinę sąmonę?

Aš ateinu pas jus, norėdama pakalbėti apie tai, kas jums svarbu. Kiekvienas iš jūsų siekia pakelti savo vibracijų lygį, nes nori geriau save pažinti ir geriau suprasti savo gyvenimo uždavinius. Nereikia niekur skubėti ir kažko ypatingo siekti. Viskas susideda iš smulkmenų, iš paprasto kasdienio gyvenimo, kuris kupinas įvairiausių pamokų ir užduočių. Nuoširdžiai jas vykdyk ir tu suprasi, kokius uždavinius sau išsikeli ir ką turi nuveikti šiame gyvenime. Savęs ugdymas prasideda nuo bendravimo su aplinkiniais, nuo paprastų kasdienių reikalų darymo, bet nuolat išlaikant savyje tiek pagarbą kitam, tiek atjautą, tiek savęs vertinimą. Tie paprasti kasdieniai įvykiai, kuriuose nuolat sukatės, parodo, kiek gebate susikoncentruoti į dieviškosios šviesos sklaidą.

Kai kada žmogus yra linkęs gyventi su kuo mažiau problemų, kad galėtų save išskleisti dieviškajame plane. Bet ne visados toks elgesys yra pateisinamas. Tik paprastoje kasdienybėje pasirodo tikrasis jūsų charakteris, gebėjimas ar negebėjimas susivaldyti, atleisti, užjausti. Jūs turite skirti laiko savo vidinio pasaulio suvokimui ir savo vidinės jėgos išskleidimui, bet tiek pat svarbu jūsų kasdienis gyvenimas, kur kiekviena situacija turi būti sprendžiama garbingai. Be melo, be pykčio, be apkalbų ir vertinimų.  Į kiekvieną situaciją reikia pažvelgti su išmintimi, o ne vien su emocija. Su išmintimi ir mintimi, kaip geriau kitam, o ne vien tik tau. Jūs gi mokotės gyventi bendrystėje su kitais žmonėmis. Sakote, mokate? Bet tai neatsispindi jūsų gyvenime. Pasaulyje nėra taikos ir bendrystės. Sakysite, kad ne nuo jūsų tai priklauso, Aš atsakysiu, kad klystate. Kai jūs negarbingai pasielgiate su šalia esančiais žmonėmis, jūs sukuriate energijas, kurios palaiko nesąžiningumą, nepagarbą ir kitus neigiamus jausmus. Ir po mažą kruopelytę jūs visi kuriate negatyvias energijas, kurios pasaulyje pasireiškia nesantaika, nepagarba ir visomis kitomis blogybėmis.

Pamirškite nuostatą, kad didieji politikai kalti dėl nesusikalbėjimų, kad turtingieji verslininkai kalti, siekdami turto, bet ne pažangos. Tai taip pat žmonės, kuriuos įtakoja kolektyvinė sąmonė. O kas formuoja kolektyvinę sąmonę? Ta paprasta žmonių dauguma, kuri tiesiogiai nėra atsakinga už pasaulio valdymą, bet kuri sukuria dar didesnę jėgą – kolektyvinę sąmonę. Ir jeigu tu, paprastas žmogus, savo paprastame gyvenime neišmoksi nuoširdaus ir pagarbaus bendravimo su visais žmonėmis (o ne tik su tais, kurie tau patinka), tu prisidėsi prie to galingo blogio ginklo kūrimo – prie kolektyvinės sąmonės kūrimo, kuri neleis tinkamai elgtis tiems, kas kuria pasaulio istoriją.

Jūs vis klausiate, kokia pagrindinė jūsų gyvenimo užduotis, štai ir atsakau: kurkite kolektyvinę sąmonę, kurioje vyrautų pagarbos, atjautos, pažangos siekimo jausmas. Kurkite gėrį savo mintimis, jausmais ir veiksmais ir jūs įgyvendinsite bent jau vieną iš savo gyvenimo tikslų. Bet, analizuodami savo elgesį, neimkite daugumos gerų savo veiksmų, o paimkite tą mažumą savo blogų veiksmų ir pagalvokite, kaip su tuo susitvarkyti. Juk žinote patarlę, kad šaukštas deguto sugadina visą statinę medaus. Taip ir jūsų konkretus nepagarbus elgesys su vienu žmogumi gali sugadinti visas jūsų skleidžiamas teigiamas energijas, bendraujant su kitais žmonėmis. Būkite atidūs, žinoma, pasidžiaukite tuo, ką darote gerai, bet labai išmintingai pagalvokite, kaip elgtis su tais, kurie jus nervina, kurie jus skaudina, kurie jus varo į neviltį. Gal reikia pagaliau pakeisti situaciją, arba keisti požiūrį į situaciją ir nebeišleisti iš savęs neigiamų jausmų.

Geras rytojus labai priklauso nuo to, kaip jūs šiandien išmoksite bendrauti su jus supančiais žmonėmis. Todėl ir sakau, kad einant dvasingumo keliu nereikia atsiriboti nuo žmonių. Šiuo keliu einant jūs turite išmokti nuoširdžiai ir paprastai bendrauti su kitais. Ir visados reikalinga pagalvoti, kaip galite padėti kitam, kaip galite jį nustebinti gražiomis smulkmenomis, kurios parodo, kad apie jį galvojate, kaip galite paskatinti kitą įgyvendinti svajones. Neužsidarykite tik su savo problemomis, nereikia spręsti ir kitų žmonių problemų, bet reikia išmokti klausytis ir girdėti, ką sako kitas žmogus, išmokti girdėti širdimi, o padėti reikia ir širdimi, ir protu.  Mokykitės bendrauti atvirai, nuoširdžiai, be neigiamų emocijų. Ruoškitės tam laikui, kai mintys bus nuskaitomos ir jums bus labai gėda dėl savo minčių. Negalvokite to, ko nenorėtumėte sakyti garsiai. Ir taip jūs pradėsite valyti savo mentalinį kūną, valdyti emocijas, kurios skaudina jus ir taip valysite savo emocinį kūną, o kartu keisite ir kolektyvinės sąmonės energetiką iš neigiamos į teigiamą.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *