Pasaulio Motina

Sustok akimirka žavinga…

     Aš globoju Žemę ir joje esančią gyvybę. Aš globoju žemiškąją sąmonę, kuri susiformavo Kūrėjui nuleidus savo dėmesio spindulį į tą žemiškąjį pasaulį. Jūs esate mano globoje. Mane vadina Motina, nes aš globoju jus, saugau jus, mokau jus. Mano meilė jus skatina augti, mokytis, tapti išmintingais žmonėmis. Taip daro visos Motinos. Pasaulio Motina – nes esu visos jūsų Žemės globėja. Žinoma, aš turiu savo dėmesio spindulyje ir kitus pasaulius. Jų yra daug.

Didysis Dieviškasis Nukreipėjas, nužengęs pas jus žiemos saulėgrįžos vakarą, kalbėjo apie tai, kad Galingasis Kosmosas atvėrė uždangą ir stebi, kaip sekasi žmonijai gyventi. Nesakau augti ar smukti, o gyventi. Jūs gyvenate amžinybėje. Nėra skubos, nėra tikslų, kuriuos reikia išgyventi. Yra tik gebėjimas būti čia ir dabar. Ir tas gebėjimas būti čia ir dabar turi asocijuotis su gebėjimu būti Dievuje. Gebėjimu išjausti amžinybę ir suvokti – nėra prasmės kažkur skubėti, kažko siekti. Yra tik vienas tikslas – kaip galima geriau išjausti Dievą savo širdyje ir jo norus išreikšti per savo kasdienę kūrybą. Kokie Jo norai – niekas iš tikro nežino iki galo. Jis yra Kūrėjas, Jo siekiai neaprėpiami nei vienai gyvybės formai, todėl manyti, kad žinote, ko siekia Dievas – negalite. Jūs galite tik išjausti Jo buvimą savyje. O tai atlaisvina jus nuo žemiškųjų prisirišimų, nuo įsipareigojimų būtinai kažką nuveikti, kažką pasiekti. Atsitokėkite. Jūs gyvenate amžinybėje ir ne kažko skubus siekimas svarbiausia, o jūsų atsilaisvinimas iš žemiškosios sąmonės. Kodėl taip užkliūva žemiškoji sąmonė? Iš tiesų, žemiškoji sąmonė tokia, kokią suformavo Kūrėjas ir nuleido į Žemę visai neatitinka dabartinio suvokimo kas yra žemiškoji sąmonė. Dabartinė žemiškoji sąmonė pilna įvairiausių priemaišų, suformuotų pačių žmonių per tūkstančius metų. Šiuo metu žemiškoji sąmonė visiškai neatitinka tos žemiškosios sąmonės, kurią suformavo Kūrėjas. Galima tą Kūrėjo suformuotą žemiškąją sąmonę pavadinti Budos sąmone. Jos atsisakyti žmogus tikrai neturėtų. Atvirkščiai, to siekti reikia, bet tai pasiekti galima tik per atsilaisvinimą nuo dabartinės žemiškosios sąmonės.

Kai jūs paūgėsite sąmoningume, jūs suprasite kiek daug klaidų darėte, kiek be reikalo išnaudojote dieviškosios energijos, kaip neapdairiai klydote ir kaip sunkiai mokėtės to, kas iš principo visai lengva. Kai tą etapą praeisite, tai jūs juoksitės iš to, kiek vargo įdėjote, kol suvokėte savo gyvenimo prasmę. Bet dabar jūs esate sukaustyti dabartinės žemiškosios sąmonės, kurios didžiąją dalį sudaro kolektyvinė sąmonė, o ne individuali sąmonė, paremta Budos sąmone.

Aš kalbu avansu. Kalbu tikėdamasi, kad mane suprasite. Kad sugebėsite atsilaisvinti iš kolektyvinės sąmonės ir suvoksite save kaip individualią dalelytę, kuri gyvena Dievuje. Gyvena amžinybėje ir ne skubėti reikia, o būti. Būti Dievuje. Nuolat. Daugiau tikslų nėra ir negali būti. Ir tik būnant Dievuje įmanoma kūryba. Gyvenimo amžinybėje kūryba. Jūs dabar save apribojate laike ir erdvėje, dar sukaustote save kolektyvinės sąmonės gniaužtais ir suformuojate blokus, kurie tampa jūsų karma, kuri neleidžia pratekėti subtilesnėms energijoms.

Sustok akimirka žavinga ir laikas taps tau pavaldus…

Sustojus laikui, atsiveria platūs horizontai. Kai tu skubi, tu gyveni ribotame laike. O kai gyveni ribotame laike, tai skubi daug ką nuveikti. Uždaras ratas. Bet tu, žmogau, turi išmokti sustabdyti akimirką ir gyventi amžinybėje. Laikas nebeegzistuoja. Nebeegzistuoja baimė mirti, nes tu suvoki, kad esi amžinybėje, tik tavo išraiškos forma keičiasi, vis labiau prisitaikydama prie gyvenimo sąlygų. Tu nebijai klysti, nes žinai, kad tai ne klaida, o tik pamoka, kurią reikia suprasti ir atlikti. Tu neturi priešų, nes žinai, kad savo minčių jėga kuri savo pasaulį ir tame pasaulyje priešai gali būti tik tada, jei tu nori jų turėti. Skausmas – tai tik galėjimas išlaisvinti save iš senosios karmos arba tai jėga, suteikianti galią labiau save pažinti. Kodėl skauda? Nes yra prisirišimai, lūkesčiai, viltys. Bet kai tu kuri, tu suvoki, kad neturi būti lūkesčių ar netekties baimių. Yra tik etapas, kurį turi suvokti ir išgyventi.

Laiškai bus sudėtingesni. Jei jie nebus priimtini, tai grįžkite prie ankstesnių laiškų ir stiprėkite, aukite. O jūsų dabartinė užduotis yra kilti į kitą suvokimo lygį, kai atsilaisvini nuo kolektyvinės sąmonės. Kai sustabdai laiką ir gyveni amžinybėje.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *