Pitagoras

Pasaulis – tai tu

Žengdami suvokimo link, susiduriate su mąstymo ir informacijos priėmimo problema. Jūs turite patirtį. Jūs priimate pasaulį tokį, kokį matote. Matote tokį, koks jis jums artimas. Kur sukoncentruojate mintį, į tai ir atkreipiate dėmesį. Tai ir matote. O suvokiate taip, kaip matote. Paradoksas. Nes matote taip, kaip suvokiate. Vadinasi vėl tenka išmokti suvaldyti savo mąstymą. Turite suvaldyti savo dėmesingumą, savo dėmesio kryptingumą, savo mintis ir jausmus. Nes pasaulį matote tokį, kaip jaučiatės. Tokį, koks jis jums aktualus. Pasaulis yra iliuzinis. Nors ir fizinis, bet iliuzinis. Pvz. jūs vaikštote parduotuvėje tarp lentynų. Ramiai praeinate pro tas lentynas, kurios jums neaktualios. Jų tarsi nėra ir nėra tų produktų į kuriuos dėmesio neatkreipiate. O į kuriuos atkreipiate dėmesį, tarsi užpildo visą parduotuvę, tarsi prasiplečia. Taip yra su visu pasauliu. Tai, kas jums aktualu, reikšminga – tarsi prasiplečia ir užima visą jūsų matomą erdvę. Bet visai nereiškia, kad pasaulis nėra ir kitoks. Vadinasi, matote tai, kas jums svarbu. Todėl pasiaiškinkite, kas iš tikro jums svarbu ir kas, vis tik, neturėtų būti taip svarbu. Ko iš tikro nereikėtų taip sureikšminti. Nes, kur jūs pasiunčiate savo mintį ir dėmesį – ta dalis pasaulio labiau materializuojasi. Ji labiau išryškėja ir pasidaro labiau realesnė ir įtaigesnė. Turite išsiaiškinti, kas jums svarbu ir ką reikia jums savyje keisti. Tada jūs atlaisvinate save nuo prisirišimų ir galėsite valdyti savo dėmesį, savo minties energiją.

Jeigu jūs įsimylėjęs – visas pasaulis spindi, visi šypsosi. Jeigu tu paniurėlis – tai tame pasaulyje labai daug nemandagių, piktų ir irzlių žmonių. Tu suformuoji savo išorinį pasaulį. Ir jie visi yra realūs. Nėra nei vieno pasaulio realesnio už kito pasaulį. Visi gyvena savame pasaulyje, išryškindami sau artimas situacijas. Ir jeigu jums jau nusibodo jūsų pasaulis, tai keiskite požiūrį. Keiskite požiūrį į save, į aplinką. Ieškokite naujumo, ieškokite kitokių pojūčių, kitokių jausmų, mąstykite teigiamai. Ir jūsų pasaulis keisis. Bet tai neturi būti tik loginis mąstymas. Požiūrio keitimas turi atitikti tavo vidinius nuoširdžius ketinimus. Tyras ketinimas turi galią. Galią pakeisti tavo užsistovėjusį pasaulį. Keičiantis požiūriui, tavo suvokimo ribos plečiasi. Atlaisvink save nuo nusistovėjusių įpročių, nuo įsitvirtinusio požiūrio į gyvenseną. Ir tu pamatysi – pasaulis įdomus, įvairus, kupinas netikėtumų. Ypač, kai tu pradėsi jausti kito pasaulio įsiliejimą į tavo erdvę. Tu pajusi, kaip aplinka su tavimi kalbasi, kaip ji duoda atsakymus į tavo iškeltus klausimus. Tu pastebėsi šalia savęs esančius mokytojus, kurie tave globoja ir moko. Tu galėsi pasitarti su tais, kurie tave nuoširdžiai myli ir niekada tau nemeluoja, nemėgina tau pataikauti. Tu pajusi globą savo angelų ir pamokas savo mokytojų. Tavo pasaulio suvokimas prasiplės ir tu jį matysi įvairesnį. Tavo pasaulyje vienodomis teisėmis egzistuos tiek fizinė, tiek metafizinė aplinka. Tu išryškinsi tiesą, išryškinsi meilę ir šviesą. Tavo matomas ir suvokiamas pasaulis bus nuspalvintas daugybės gražių spalvų ir atspalvių. Nes tu jį matysi aukštesnių vibracijų lygmenyje. Žemesnių vibracijų lygmuo prasilenks su tavuoju lygmeniu. Bet jie gali normaliai egzistuoti  vienu laiku, vienoje erdvėje. Tik tu matysi tokį pasaulį, kokį leidžia pamatyti tavo vibracijos. O tavo draugas tavojo pasaulio gali nematyti ir nesuvokti, kad toks yra ir laikyti tave keistuoliu. Bet keistuoliai esate visi vienodai. Nes visi matote savo pasaulį. Pasaulį, kuris tau aktualus. Ne tą pasaulį, kurį norėtum matyti užsidėjęs rožinius akinius, o tą pasaulį, kurį tikrai išjauti, tą, kuris tau svarbus. Vienoks pasaulis, kai svarbus karas, baimė, nerimas. Kitoks pasaulis – kai tau svarbu džiaugsmas, humoras, meilė. Viskas egzistuoja viename laike ir vienoje erdvėje. Tik kiekvienam išryškėja savas pasaulis. Todėl nereikia kaltinti aplinkos. Ji tokia, kokią tu išjauti, išgyveni.

Jeigu sau leisi keisti požiūrį į pasaulį, pamatysi, kaip jis pasikeis. Ne visas pasaulis (nes jis atspindi kolektyvinę sąmonę), bet tavasis. Ir kuo daugiau žmonių matytų pasaulį šviesų, tuo labiau įtakotų kolektyvinę sąmonę. O tada keistųsi ir visas pasaulis. Vėl paradoksas. Jūs įtakojate kolektyvinę sąmonę savo minčių pagalba, o ji įtakoja jus savo suformuota galia, savo nusistovėjusiomis tiesomis. Visur ir visados viskas priklauso nuo jūsų sugebėjimo valdyti save, suvokti kas iš tikro esate ir kokios jūsų silpnybės ir stiprybės.

Pasaulis – tai tu. Koks būsi tu – toks bus ir pasaulis. Leiskite keistis jūsų suvokimui. Priimkite naują informaciją, analizuokite, mąstykite ir atblokuokite save nuo sąstingio. Jūs esate kūrėjai. Gyvenimo kūrėjai. Daug kas gali įtakoti jus ir jūsų elgseną. Bet viską galite pakeisti, sugebėdami įvaldyti  savo minčių galią, savo dėmesingumo galią, savo tyro ketinimo galią.

Sėkmės jums, jūsų nuostabiame gyvenimo kelyje. Pitagoras

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *