Privatumo politika

1. KAS YRA ŠIS DOKUMENTAS?

1.1. Ši privatumo politika nustato privatumo sąlygas Jums naudojantis interneto svetaine pazinimolink.com (toliau – Svetainė);
1.2. Privatumo politika taikoma visiems asmenims, apsilankiusiems Svetainėje.
1.3. Naudodamiesi Svetaine, Jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir sutikote su šia Privatumo politika ir joje nurodytais Jūsų asmens duomenų tvarkymo tikslais, būdais bei tvarka. Jeigu su šia privatumo politika nesutinkate, prašome nesinaudoti Svetaine.

2. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

2.1. Duomenis gauname šiais būdais:
2.1.1. Kai Jūs asmens duomenis pateikiate mums patys. Jūs pateikiate mums savo asmens duomenis ir kitą informaciją, naudodamiesi Svetaine, parašydami mums, rašydami komentarus ar kt. Informuojame, jog Jums susisiekus su mumis raštu ar el. paštu – išsaugosime susirašinėjimo duomenis.
2.1.2. Kai Jūs naudojatės mūsų Svetaine. Kai Jūs naudojatės mūsų Svetaine, tam tikra informacija (pvz., interneto adresas (IP), naudojamos internetinės naršyklės tipas, apsilankymų skaičius, peržiūrėti interneto puslapiai, laikas, praleistas interneto svetainėje, internetinis šaltinis, iš kurio Jūs atėjote, informacija apie naudojamą įrenginį, kalba, šalis, interneto tiekėjas ir pan.) yra renkama automatiškai.
2.2. Jūsų asmens duomenis tvarkome šiais tikslais:
2.2.1. Informavimo tikslu. Gavę Jūsų sutikimą ir siekdami pateikti Jums naujienlaiškius, mes tvarkome Jūsų asmens duomenis. Šiuo tikslu renkame šiuos duomenis: vardas, elektroninio pašto adresas. Šiam tikslui Jūsų asmens duomenis mes gauname iš Jūsų pačių, Jums užsiprenumeravus naujienlaiškį. Jūs bet kada galite atšaukti šį savo sutikimą atsisakydami prenumeratos;
2.2.2. Komentarų administravimo tikslu. Šiuo tikslu renkame šiuos duomenis: vardas, elektroninio pašto adresas.
2.2.3. Svetainės tobulinimo tikslu. Jūsų asmens duomenis, tame tarpe ir asmens duomenis bei slapukus, kuriuos gauname Jums naudojantis mūsų Svetaine, mes naudojame siekdami tobulinti ir vystyti Svetainę. Šiam tikslui mes naudojame duomenis gautus Jums naudojantis Svetaine.

3. SLAPUKŲ POLITIKA

3.1. Svetainėje naudojami slapukai. Slapukai (angl. cookies) yra tekstiniai failai, kurie Jūsų sutikimu įrašomi į įrenginio (pvz. kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklę, kai Jūs naršote Svetainėje ir renkantys informaciją apie Jūsų naršymą. Pirmą kartą Jums apsilankius Svetainėje, slapukai perkeliami į Jūsų įrenginį ir vėliau naudojami įrenginiui atskirti nuo kitų įrenginių. Taip pat jie užtikrina patogesnį Svetainės naudojimą, o mums leidžia tobulinti Svetainę. Tai įprasta naršymo interneto svetainėse praktika, palengvinanti naršymą Jūsų jau lankytoje interneto svetainėje ir supaprastinanti prieigą prie skelbiamos informacijos. Slapukai nėra virusai, jų pagalba atpažįstamas Jūsų įrenginys, tačiau ne Jūs pats, kaip konkretus asmuo, jų naudojimas yra saugus ir laikomas kaip įprasta naršymo internetinėse svetainėse praktika.
3.2. Slapukais mes galime rinkti šią informaciją: IP adresas, naudojamos internetinės naršyklės tipas, apsilankymų Svetainėje skaičius, peržiūrėti Svetainės puslapiai, laikas, praleistas Svetainėje, demografiniai duomenys ir, jei atvykote į Svetainę iš trečiosios šalies tinklalapio – puslapio URL nuoroda. Tam, kad nereikėtų pildyti informacijos pakartotinai, jei komentuojate Svetainėje, slapukuose išsaugomas Jūsų įvestas vardas ir el. pašto adresas, šie slapukai galios vienerius metus.
3.3. Slapukais gaunamą informaciją mes naudojame šiais tikslais:
3.3.1. kad užtikrintume Svetainės funkcionalumą;
3.3.2. naudojimosi Svetaine analizei;
3.4. Sutikimą naudoti slapukus Jūs galite duoti šiais būdais:
3.4.1. neištrindami jų ir (ar) nepakeisdami savo interneto naršyklės nustatymų taip, jog ji nepriimtų slapukų;
3.4.2. Svetainėje pateiktame informaciniame bloke apie slapukus paspaudę mygtuką „Sutinku“;
3.5. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti mums duotą leidimą naudoti slapukus. Tai padaryti Jūs galite, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus taip, jog ji nepriimtų slapukų. Kaip tai padaryti priklauso nuo Jūsų naudojamos operacinės sistemos ir interneto naršyklės. Išsamią informaciją apie slapukus, jų naudojimą, atsisakymo galimybes rasite adresu http://AllAboutCookies.org.
3.6. Kai kuriais atvejais, ypač techninių ir funkcinių slapukų išjungimas ar jų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų Svetainės funkcijų veikimą, blokuoti prieigą prie Svetainės.

4. ASMENS DUOMENŲ TEIKIMAS

4.1. Jūsų asmens duomenys nebus parduodami, teikiami ar kitaip be teisėto pagrindo perduodami tretiesiems asmenims, taip pat naudojami kitiems tikslams, nei jie buvo surinkti. Tai neapima svetainių prieglobos partnerių ir kitų šalių, kurios padeda mums valdyti mūsų Svetainę. Mes neperduosime Jūsų asmens duomenų niekaip kitaip, kaip tik vadovaudamiesi šia Privatumo politika ar taikytinais teisės aktais.
4.2. Jūsų Svetainėje pateikti komentarai tikrinami ar tai ne šlamštas (angl. spam) pasitelkiant trečiųjų šalių automatizuotas tikrinimo priemones (tokias kaip Akismet Anti-Spam).
4.3. Svetainėje skelbiamoje informacijoje gali būti įterptas turinys iš kitų svetainių (pvz. video įrašai, paveikslėliai, straipsniai ir pan.). Įterptas turinys elgiasi taip lyg Jūs būtumėte apsilankę įterpto turinio šaltinio svetainėje. Šios svetainės gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, įterpti papildomą trečiųjų šalių sekimą, ir stebėti Jūsų veiksmus su įterptu turiniu, jei Jūs turite paskyrą ir esate prisijungę prie tos svetainės (pvz. Facebook).
4.4. Pasiliekame teisę pateikti informaciją apie Jus, jei privalėtumėme tai padaryti įstatymų numatyta tvarka arba jei to mūsų pareikalautų teisėtai veikiančios teisėsaugos institucijos ar baudžiamąjį persekiojimą vykdančios institucijos.

5. ASMENS DUOMENŲ SAUGOJIMO LAIKAS

5.1. Mes saugome Jūsų Asmens duomenis tol, kol Svetainė bus viešai prieinama.

6. ASMENS DUOMENŲ SUBJEKTO TEISĖS

6.1. Tvarkant asmens duomenis, mes užtikriname Jūsų teises pagal BDAR bei Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą.

7. ASMENS DUOMENŲ APSAUGOS ĮGYVENDINIMO PRIEMONĖS

7.1. Asmeninius duomenis tvarkome saugiai ir patikimai, tačiau atkreipiame dėmesį, kad visiško duomenų saugumo garantuoti neįmanoma. Siekdami užtikrinti internetu perduodamų duomenų saugumą, šifruojame tarp kliento ir serverio siunčiamą informaciją.

8. PRIVATUMO POLITIKOS KEITIMAS

8.1. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu atnaujinti arba keisti savo privatumo politiką. Visi Privatumo politikos pokyčiai bus skelbiami Svetainėje ir jūs turėtumėte periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką, bei įsitikinti, kad pakeitimai Jus tenkina.
8.2. Jūsų tolimesnis naudojimasis Svetaine po politikos atnaujinimų bus suprastas kaip sutikimas su privatumo politikos atnaujinimu.
8.3. Privatumo politika paskutinį kartą atnaujinta 2022-03-14