San Chrit

Atminties stoka – tai viena rimčiausių žmonijos ligų

Išminties Valdovė San Chrit.

Visatoje egzistuojantys dėsniai yra nepavaldūs žmogui. Jie sukurti Aukštesnės sąmonės ir šių dėsnių suvokimas leidžia žmogui labiau įsilieti į bendrąją erdvę. Žmogus gyvena savo uždaroje zonoje –Žemėje. Jis kuria pasaulį tik materialiame lygmenyje, bet pasaulis egzistuoja ir kituose lygmenyse. Žmogus jį gyveną visuose lygmenyse, tai suvokdamas arba nesuvokdamas. Norisi atverti akis ir parodyti, kad žmogus gyvena ir kituose pasauliuose. Vienas iš jų – tai energetinės minties pasaulis. Tai ne minčių materializacija, o energetinės minties pasaulis. Šiame pasaulyje užfiksuota kiekviena žmogaus išskleista mintis. Ir jeigu sugebi iš žemiškosios pozicijos įeiti į tą lygmenį, gali suvokti bet kurią Žemėje egzistavusią idėją. Žmogaus atmintis labai ribota. Ji tiesiog užblokuoja žmogaus prisiminimą to, ką matė, skaitė, girdėjo. Juk per gyvenimą žmogus daug ką patyrė, girdėjo, matė, bet didžiąją dalį viso to – pamiršo. Bet viskas egzistuoja energetinės minties pasaulyje. Tai suvokti trukdo tik atminties praradimas. Jūsų protą blokuoja žemų dažnių virpesiai ir jie, blokuodami atmintį, kartu blokuoja ir suvokimą. Juk mokyklos laikais išmokote daugybę fizikos dėsnių, chemijos formulių ir jeigu tai prisimintumėte, tai ir suvokimas išliktų didesnis. Jūs mokėtės istorijos, filosofijos – jeigu tai prisimintumėte, tai daug kas būtų aiškiau ir t.t. Vadinasi, atminties stoka visiškai blokuoja priėjimą prie energetinės minties klodų. Tiesa, tame lygmenyje yra tik ta informacija, kurią sukūrė žmogus. Bet tai pakankami dideli žinių klodai, kurie taip pat nėra išnaudojami. Sukurta ir pamiršta. Gal ne viskas pamiršta, bet dauguma žmonių, to nenaudoja savo gyvenime. Atminties stoka – tai viena rimčiausių žmonijos ligų. Kol kas jūs to kažkodėl neįvertinate, manote, kad nėra didžiulė problema – tam tikros atminties dalies praradimas. Deja, jūs nesuvokiate šios ligos pasekmių mąsto. Žemos vibracijos blokuoja smegenų veiklą. Jos paralyžiuoja ne tik atmintį, bet ir suvokimą. Blokuoja sugebėjimą teisingai suprasti aplinką, teisingai priimti sprendimus. Iškreipia bendrą vaizdą. Jeigu jūs dabar stengiatės pasaulį suvokti dėliodami tam tikras mozaikos dalis, tai dėl atminties stokos tos mozaikos dalys nuolat griūva, nuolat išsikreipia. Ir vėl formuojate neteisingas prielaidas, neteisingai suprantate giluminę tiesą. Ką jau kalbėti apie giluminę tiesą, jeigu nebeturite atminties jėgos suvokti kas vyko vakar, šiandien, ir kas vyks rytoj.

Jūs sakysite, kad negalima apsikrauti visko prisiminimu, nes tai prisirišimai. Bet jūs ir mokotės savo prisirišimų atsisakyti, savo nuoskaudų atsisakyti. Jūs atlaisvinkite savo prisiminimus nuo jausmų ir viskas eisis sklandžiai. Liks žinios, kuriomis galėsite naudotis. Žinoma, kol jumyse gyvas pavydas, nuoskaudos, įsižeidimai, tol jus skaudins prisiminimai. Jūs užspaudžiate juos savyje, užblokuodami atmintį. Reikia skaudžius prisiminimus ne užspausti, bet nuo jų atsilaisvinti. Tada jūsų sąmonė neblokuos atminties. Visi negatyvūs jausmai, nors jų priežastis ir pateisinama, vis tiek negatyvūs, vis tiek žemų vibracijų. O žemos vibracijos blokuoja atmintį, blokuoja suvokimą.

Aš kreipčiausi į visus jūsų medikus, mokslininkus ir paraginčiau labiau atkreipti dėmesį į ligas, susietas su atminties praradimu. Ir ne tik senatvėje. Kiek daug yra jaunų žmonių, kurių atmintis visai blokuojasi, jie nesugeba išmokti kelių žodžių atmintinai, nesugeba išmokti eilėraščio ir t.t. O iš principo, vaikas turėtų prisiminti viską, ką nori išmokti. Jis gali pavargti ir nenorėti mokytis visas 24 val per parą, bet jeigu skiria laiko mokymuisi, atsiminimo formavimui, tai tas neturi užimti daug laiko. Informacija turėtų iš karto pasilikti vaiko galvoje ir ilgo mokymosi proceso neturėtų būti. Ar taip yra šiuo metu?

Supraskite, atminties stoka blokuoja sugebėjimą teisingai suvokti pasaulį: tiek regimą, tiek neregimą. Jūs turite lavinti savo atmintį, jeigu norite pasiekti savo vystymosi pažangą. Žinoma, vien atminties tam nepakanka. Turi būti teisingas metodas sudėlioti tai, ką žinai į atitinkamas „lentynėles“. Bet, jeigu tu neprisimeni, ką dėlioti, kaip tu viską sukrausi teisingai į tas lentynėles?

Mes, Mokytojai, įdedame daug pastangų, kad perduotume jums informaciją, kad ta informacija jums padėtų, o kas gaunasi? Praeina savaitė ir ji pamirštama. Po dienos pamirštama. Juk sakoma, elkitės taip ar kitaip, užduodame konkrečias užduotis, kad tik kaip nors prasidėtų jūsų žengimas į priekį, o jūs vėl pamirštate tas pamokas. Dalis, žinoma, sąmoningai ignoruojate, nes tingite, nenorite savęs apkrauti tuo, kas nepatinka, esate išsiblaškę, įsitraukę į kasdienybės veiklą ir t.t. Bet dalis tiesiog pamirštate. Žemėje tendencija tokia, kad atmintis žymiai silpnėja. Tai po 100 metų mes galime nebeturėti su kuo kalbėtis, nes žmogus nesugebės atsiminti, ką sakome.

Vidinės energijos stoka blokuoja atmintį. Jūs per daug greitai silpstate tiek fiziškai, tiek protiškai. Yra dalis žmonių, kurie jau dabar nebėra pajėgūs suvokti elementarių dalykų. Jūsų vidines energijas nusiurbia jūsų kasdienybės triukšmas, rūpesčiai, neigiamos emocijos. Vidinis džiaugsmas gyvenimu gali jums suteikti vidinės energijos. Kiek iš jūsų jaučiate tyrą džiaugsmą gyvenimu? Kodėl sau nepadedate? Kodėl esate tokie pikti sau ir kitiems? Kodėl nuolat vaikštote kažkuo nepatenkinti, jeigu viskas priklauso tik nuo jūsų požiūrio, nuo jūsų minties galios?

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *